Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört Alanlar Memnun Mu ?

Feraye

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,226
0
0
Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört En Düşük Fiyat Nerede?
Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört Şu Andaki Değeri 549.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört Gerçekten İyi Mi?

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört Hakkında yaklaşık 142 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört Açıklama Ve Özellikler

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört Ürününün Satıcısı, Tudors Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört ürününü 549.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört Hakkında Yapılan Yorumlar
549.99 Tl ye satışta olan Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
142 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok güzel ürün bedeniniz neyse birebir aynı ölçüde
İsim: E** G**
Tarih: 10 Haziran 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: Tudors

Yorum: kendime aldim guzel beyendim
İsim: E** D**
Tarih: 19 Haziran 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çok sevdiğim bir renk beyaz detaylarla süper olmuş tavsiye ederim
İsim: İ** A**
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Harika ürün,172 68 kg s beden tam oldu
İsim: Sadık b. K.
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Babalar günü hediyeleri alındı 👍🏼
İsim: N** G**
Tarih: 30 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: gayet tarz bir ürün slim kalıpta bir beden üstünü aldım tam geldi
İsim: G** S**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: güzel bir ürün kendi bedeninizi alın.
İsim: İ** O** G**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: L beden tam oturdu kumaş kalitesi güzel
İsim: K** M**
Tarih: 30 Temmuz 2024
Beden: Boy:183cm

Yorum: Eşim çok beğendi kalitesi müthiş diger renklerinide alacagım kesin
İsim: Kutsiye A.
Tarih: 11 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Rengi ve kumaşı çok hoş fitness yapıyorsaniz bir beden büyük almakta fayda onun harici kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: eşime aldım rengii vişne çürüğü gibi
İsim: B** K**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Kumaşı güzel. Model şık duruyor. Ben kendi bedenimi aldım tam oturdu. Tavsiye ederim.
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Eylül 2024

Yorum: güzel yaşadık bir defa bozulma olmadı umarım olmaz hemen .
İsim: S** K**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: güzel ve düşündüğüm gibi
İsim: G** T**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: fiyatına göre süper
İsim: A** Ü**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: babama aldık ve beğendi teşekkürler, tek sıkıntısı beyaz şerit halinde kat izi veya karton izi vardı üzerinde ama babam dert etmediği için iade etmedik
İsim: i** t**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Nişanlıma aldım hem renk,hem duruş olarak çok tatlı oldu.Dar kesim olduğu için normal bedenden bir beden büyük alınmalı.Normal bedeni M, bu modelde L beden aldım tam oldu
İsim: F** K**

Yorum: Normal bedeninizden buyuk alin çevirip kemerin altina koyun tam beden de altı uzun ama dar oluyo bir şeye benzemio
İsim: F** M**

Yorum: Cok guzelll

Yorum: Çok beğendim

Yorum: kenarlarindan bol geldi lakin. fermuarli olmasi güzel
İsim: r** D**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Eşime hediye aldım rengi dokusu çok güzel çok beğendik
İsim: Ş** D** B**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: Babama aldım kaliteli duruyor
İsim: T** M**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel bir ürün
İsim: İ** K**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: rengi muhteşem
İsim: S** K**

Yorum: Çok güzel geldi
İsim: A** G**

Yorum: çok güzel tam bir fiyat performans ürünü kumaşı tam yazlık s hem şık hem rahat
İsim: h** y**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel paketlenmiş çok kaliteli çok beğendim hediye olarak almıştım
İsim: A** E**

Yorum: merhaba ürünü tam anlamıyla ŞAHANE......
İsim: L** b** A**

Yorum: Mağazadan daha uyguna aldm
Tarih: 26 Ağustos 2024

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört Ürüne Dair Sorular

Soru: oversizemı?
Cevap: Merhaba ürün slimfittir

Soru: 94 kılo 1.172 kaç almam gerekıyor
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Haki rengi ne zaman güncellenir
Cevap: Merhaba, net bir tarih belli olmamakla beraber satışta olmayan tüm ürün stokları sıklıkla güncellenmektedir. Ürünü favorilerinize ekleyebilir, tekrar stoklara girmesi durumunda haberdar olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kilo 90 boy 173
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 1.70 boy 83 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.94 boy kilo 115 kaç beden
Cevap: Merhaba, büyük beden 2XL tercih edebilirsiniz, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba. efendim. kilo67 boy. 178 kaç beden olur . teşekkürler
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 175 boy 80 kg hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 175 boy 78 kilo hangi beden olur

Soru: 175 boy 86 kilo hangi beden

Soru: 78 kilo hangi beden acaba
Cevap: Merhaba, boy ve kilo bilgilerinizi iletebilir misiniz?

Soru: boy 1.75 kilo 98 beden olarak hangisi olur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XXL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 boy 82 kg hamgi beden ?

Soru: 182 boy 90 kilo kaç.beden almalıyım

Soru: 175 boy 90 kilo hangi beden olur

Soru: 1.87 kilo 103 kac beden olur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XXL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.85 boy 83 kilo üzerime tam oturacak bol olmayacak beden sizce hangisi olur

Soru: 185 boy 62 kilo hangi beden?
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: xs bedeni yok mu
Cevap: Merhaba, net bir tarih belli olmamakla beraber satışta olmayan tüm ürün stokları sıklıkla güncellenmektedir. Ürünü favorilerinize ekleyebilir, tekrar stoklara girmesi durumunda haberdar olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.75 boy 75 kilo hangi beden almalıyım

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört Detaylı Fotoğraflar

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Fermuarlı Bordo Polo Yaka Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü