Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Busra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
544
0
0
Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört Tavsiye Eder Misiniz?
Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört Şu Andaki Değeri 399.2 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört Kaç Kişi Memnun?

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört Hakkında yaklaşık 42 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört Ürün Hakkında Bilgi

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört Ürününün Satıcısı, Tudors Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört ürününü 399.2 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört Ürünü Kullananların Görüşleri
399.2 Tl ye satışta olan Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
42 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Ürünü oğlum için aldım....Oğlum 1.80 boy ve 85 kilo....Kalıp Slim fit olduğu için XL aldım .....Rengi ve kumaş dokusu çok güzel....Emeği geçen herkese çok teşekkürler
İsim: Ö** K**
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: Tudors

Yorum: bayıldın kalitesi rengi harikaydı baketleme kargo hızlı süper
İsim: p** ö**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çok tatlı bir rengi var çok yerde aradım ama en güzeli tudors'du.
İsim: Y** E**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Rengi cap-canlı
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel geldi
İsim: A** k**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Renk canlılığı çok güzel
İsim: G** n** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Ağustos 2024

Yorum: kol tarafı çok kısa
İsim: U** K**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: renk göründüğü gibi değil ilk yıkamada direk soldu beyaz beyaz olmaya başladı
İsim: s** s**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Kalite güzel ama Bir beden büyük alabilirsiniz yıkanınca çekme yapıyor çok az
İsim: E** E**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: 177 boy 74 kilo M beden aldım slim olduğu için Ş bile alsam olurmuş ama M beden de iyi oldu
İsim: S** t**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: çok beğendim
İsim: G** A**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Tam beden çok kullanışlı ve rahat
İsim: E** G**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok güzel kendi bedeninizi alın
İsim: K** K**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: bedeni kesimi çok güzel ancak tam beden değil bir beden küçük almışım üzülerek iade yaptım.satıcı çok özenli paketlemiş.
İsim: K** C**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: 100 de 100 pamuk çekme payları var bilginiz olsun
İsim: B** B**
Beden: 02 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel
İsim: B** T**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: ÜRÜN ÇOK GÜZEL EŞİM İÇİN ALDIM ÇOK BEGENDİ
İsim: h** b**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Rengi cox canli. superdi qip qirmizi geldi
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: çok güzel kaliteli teşekkür
İsim: M** G**
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Güzel tam kalıp
İsim: N** e** K**
Tarih: 30 Nisan 2024

Yorum: Güzel beğendim
İsim: A** D** O**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel eşime aldım beğendim
İsim: D** K**
Beden: 05 Nisan 2024

Yorum: harika ürün kesinlikle alın
İsim: U** Y**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Cok güzel ürün
Beden: 08 Nisan 2024

Yorum: pazar malından farkı yok, verdiğiniz paraya yazık
İsim: S** A**
Tarih: 22 Nisan 2024

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört Merak Edilenler

Soru: Boy 174 kilo 85 kaç beden olur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boy 174 kilo 85 kaç beden olur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 176 boy 75 kg hangi beden almalıyım

Soru: Merhaba, 1.70 boy 76 kg hangi beden olur acaba? Bir de yıkanınca renk atması olur mu

Soru: 1.75 75 kilo hangi beden almalıyım

Soru: ürünü not yazabilme şansımız varmı
Cevap: Merhaba,maalsef yazılamamaktadır, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba boy 1.78 kilo 83 hangi beden olur

Soru: 180 cm boy 100 kg hangi beden tercih edilmeli acaba
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XXL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.74 boy 60 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 1.84 100 kilo kaç beden olur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XXL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kilo 67 boy 173 cm hangi beden almaliyim
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 189 boy 97 kilo hangi beden çok dar olmasıni istemiyorum hafif salaş duraun

Soru: boy 175 kilo 78 hangi beden olur acaba

Soru: 185 boy 60 kilo hangi beden uygundur biraz sıkı fit durmasını istiyorum
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar boy 1.70 kilo 70 kaç beden olur

Soru: kol ölçüsü nedir acaba bedenler arası fark ediyor mu
Cevap: Merhaba beden desteği için boy ve kilo bilgisi iletirmisiniz

Soru: Selam aleyküm boy 1.70 kilo 80

Soru: 183 90 kilo sporcu hangi beden olur ayrıca yumuşak dokulu mu
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 188 boy 108 kg için xxl mi xl mi
Cevap: Merhaba, Klasik Fit XXL beden tercih edebilirsiniz, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 178 boy 80 kilo kaç beden almalıyım

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört Ürüne Ait Resimler

Erkek Slim Fit Dar Kesim %100 Pamuk Düz Pike Kırmızı Polo Yaka Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü