Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Cigdem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,173
0
0
Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka Fiyatına Göre Alınır Mı?
Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka Şu Andaki Değeri 199.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka Hakkında yaklaşık 350 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka Ürün Özellikleri

Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka Ürününün Satıcısı, Tudors Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka ürününü 199.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka Kullanıcı Geri Dönüşleri
199.9 Tl ye satışta olan Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
350 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Bir beden büyük alınmalı çok güzel çok kaliteli 178 cm 74 kilo l beden oldu
İsim: V** D**
Tarih: 26 Nisan 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Tudors

Yorum: Çok kaliteli ürün. Beden tam bana göre
İsim: Ali A.
Tarih: 05 Mart 2024
Beden: Boy:190cm

Yorum: gayet güzel ama biraz daha büyük bir beden alınabilir tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 19 Nisan 2024
Beden: Beden:M

Yorum: bir beden büyük alınabilir biraz dar geldi
İsim: Osman Ç.
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: çok yumuşak rahat
İsim: D** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Ocak 2024

Yorum: çok güzel oldu eşime ediye aldim. 176 boyunda 80 kiloda. üzerine tam oldu. m beden aldım. L beden alsam daha rahat olurdu ama tam kalıp isteyen bedenini alsın. dar kalıp olmasına rağmen tam oluyor
İsim: G** Ç**
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: Bohçaya aldım gayet kumaşı güzel bayıldım
İsim: K** G**
Tarih: 07 Şubat 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: harika bi urun gercekten ben m giyyorum L aldim cok guzel oldu
İsim: ş** b**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: çok beğendim gerçekten 180 x 84 kiloyum L aldım tam oldu
İsim: M** O**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: tek kelimeyle harika kumaşı yumuşacık diğer renklerinde sipariş verdim
İsim: H** A**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: Cok guzel kaliteli s beden aldik guzel oldu 😍
İsim: N** I**
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: kesinlikle 1 beden büyük alınmalı eşime aldım hatta tek renk değil bir çok rengini aldım . kalitesine diyecek laf yok . 180 boy 95 kg eşime 2xl aldım kalıbından dolayı alırken bedene dikkat edilmeli .
İsim: B** G** A**
Tarih: 10 Mayıs 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Güzel bir tshirt
İsim: H** A**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: İlk yıkamada rengi sütlü kahveye döndü
İsim: D** S**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: kalitesini begendim. fiyatina gore kalitesi guzel. begendik diye hemen fiyatlari yukseltmeyin.
İsim: h** t**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: güzel çok güzel çok beğendim teşekkürler
İsim: I** Y**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Tudors bir başka kaliteli çok beğendi eşim kendi bedeninizi söyleyin 180/86 kilo xl tam oldu
Beden: 23 Ağustos 2024

Yorum: GüEl kaliteli
İsim: M** G**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Güzel eşim çok beğendi.
İsim: F** B**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Kuması gayet guzel sadece bır tık ınce fıyatına gore gayet iyi yinede
İsim: S** Ç**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çox gözəl, material super. 180boy,85kq XL gözəl oldu
İsim: P** I**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Eşim için almıştım cok güzeldi severek kullanıyor
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Boy:159cm

Yorum: kumaşlar yumuşacık yeri çok güzel iç göstermiyor kesinlikle tavsiye ederim
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: eşim beğenerek giyiyor, kumaşı çok güzel
İsim: A** R**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: renk doku muhteşem bayıldık
İsim: B** N** Ö**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: oldukça kaliteli
İsim: S** L** E**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Rengi çok güzel eşime çok yakışıyor
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: göründüğü gibii güzel ama penye değil laylonsu
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Sökük geldı kolumum altı ama güzel
İsim: a** y**
Beden: 09 Ağustos 2024

Yorum: Eşime aldım çok güzel
İsim: N** ç**
Beden: 08 Ağustos 2024

Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Kilo 73 boy 167
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.78 boy 78 kilo
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1 90 boy kilo 110
Cevap: Merhaba, Klasik Fit XXL beden tercih edebilirsiniz, bel bölgeniz var ise bir beden üstü daha uygun olacaktır keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba boyum 169 kilom 68 hangi beden önerirsiniz
Cevap: Merhaba, Slim Fit M beden tavsiye edebiliriz keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 1,65 kilo 76 ??

Soru: merhabalar kalıplar nasıl
Cevap: Merhaba, bu ürün kalıbı Slim Fit, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba boy 1 70 kilo 83 sizce hangi beden uygundur vücuda yapışmasını istemiyorum ama XXL nasıl olur

Soru: 167 boy 68 kilo hangi beden
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 1 80 noy 63 kilo hangi beden olur?
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 180 cm boy , 85 kilo hangi beden daha iyi olur

Soru: 176 boy 80 kg hangi beden olur

Soru: 175 boy 110 kilo hangi beden uygundur ve dar olmasın
Cevap: Merhaba, Klasik Fit XXL beden tercih edebilirsiniz, bel bölgeniz var ise bir beden üstü daha uygun olacaktır keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 175 boy 68 kilo hangi beden olur

Soru: 173 boy 55 kilo için hangi beden
Cevap: Merhaba slimfit S beden tercih edebilirsiniz

Soru: 1.65 boy 71 kg hangi beden tavsiye edersiniz

Soru: boy 1.87 kilo 65 hangi beden almayalım

Soru: 170 boy 68 kilo beden

Soru: merhaba kolay gelsin boy 176 kilo 66 hangi beden olur
Cevap: Merhaba slim fit ürünler'de M beden oversize,relax fit ve rahat kesim ürünler'de S beden tercih edebilirsiniz. keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 boy 85 kg hangi beden olur

Soru: 1,78 boy 80 kilo hangi beden tavsiye edersiniz
Cevap: Merhaba slim fit ürünler'de L beden oversize,relax fit ve rahat kesim ürünler'de M beden tercih edebilirsiniz. keyifli alışverişler dileriz.

Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka Resim Ve Fotoğraflar

Erkek Slim Fit Dar Kesim Pamuklu Yumuşak Dokulu Likralı Esnek Kumaş Düz Basic Taş Renk Bisiklet Yaka En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü