Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek Tavsiye Eder Misiniz ?

Seren

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
550
0
0
Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek En Ucuzu Nerede Bulunur?
Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek Güncel Satış Fiyatı 399.2 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek Hakkında yaklaşık 56 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek Teknik Detaylar

Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek Ürününün Satıcısı, Tudors Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek ürününü 399.2 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek Kullanıcı Geri Bildirimleri
399.2 Tl ye satışta olan Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
56 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Güzel begendim, 174-69 klio için M aldım takim oldu
İsim: L** K**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Boy:174cm
Satıcı: Tudors

Yorum: Nişanlımın erkek kardeşi için aldım göründüğü gibi geldi güzel duruyor
İsim: F** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Mayıs 2024

Yorum: Rengi canlı kumaşı çok iyi
İsim: M** S**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: cok guzel esim cok begendi
İsim: N** B**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Çok kaliteli kumaşı kalitesi tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: İ** K**
Beden: 26 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel bir gömlek tam oturdu
İsim: Q** Q**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Kalıplar baya dar
İsim: **** ****
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Gömlek mi?Tabiki de Tudors👍
İsim: G** Ç**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: rengi kalitesi çok güzel. dikişleri düzgün. bu f irmadan ilk siparişimdir . çok beyendim.seliqeli paketlenmiş. satıcıya teşekkürler
İsim: P** İ**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: kaliteli urun kocama aldim
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: güzel beğendik
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: modelini beğendim tavsiye ederim
İsim: H** t**
Beden: 09 Ağustos 2024

Yorum: fiyatına göre iyi renkleri kumaşı güzel eşime aldim ama bir beden büyük oldu iade edicem
İsim: Z** T**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: biraz dar kalıp ona göre almalı 1 beden büyük alınmalı
İsim: S** B**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: kumaşı iyi ama yanlardan daralıyor garip
İsim: E** ş**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Boy:150cm

Yorum: bedeni dar kolları uzun bana olmadı iade edeceğim ama kumaşı kaliteli
İsim: H** O**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Gayet kaliteli ve şık sevgilime hediye aldım çok beğendi
İsim: G** K**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Paketleme güzeldi. Satıcıya teşekkür ederim
İsim: Sahile A.
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: normalda m aliram, komentlere esasen L aldim amma boyuk oldu.
İsim: T** U**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel xl giyiyorum slim fitte Xl aldım dar geldi. İade zorunda kaldım satıcı duyarlı tüm emekçiler e teşekkürler...
İsim: Ö** E** Ç**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel ama bir beden büyük almak lazımmış
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: memnundum anneme de aldım ama fiyat düştü aldıktan sonra o üzdü
İsim: S** T**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: güzel kaliteli kumaşı çok iyi
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: 1.75 boy ve 70 kilo tam oturdu, Kalitesi oldukça güzel.
İsim: Tayfur Ç.
Tarih: 24 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: harika her rengini aldım
İsim: E** X**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Beklediğimden biraz daha ince geldi ✨ ama lacivert renk baya koyu siyaha yakın hatta . Bohça için aldım güzeldi 🥰
İsim: D** G** Ç**
Tarih: 21 Nisan 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Çok beğendim kesinlikle tavsiye ederim
Beden: 22 Temmuz 2024

Yorum: Hediye aldım ve çok beğendik
İsim: T** A**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: hızlı teslimat
İsim: N** G**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: paketlemesi biraz özensiz di ama ürün güzel olduğu için iade etmedim
Tarih: 03 Haziran 2024

Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek Ürüne İlişkin Sorular

Soru: boy 1.82 kilo 82
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba Bu slim fit dar kesim lacivert gömleği almak istiyorum. Boy 170 Kilo 90 Hangi beden olur?
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kışlık gömlek mi
Cevap: Merhaba, yazlık üründür. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: 170 boy 80 kg
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1,67 boy 80 kilo hangi beden olur ....teşekkür ederim
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba gomleyin beyaz rengi yokmu??
Cevap: Merhaba, stoklarda bulunan tüm renk ve modeller site üzerinde mevcuttur, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 180 boy 100 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XXL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba kolları katlanır ve düğmelimi
Cevap: Merhaba, ürünün kolları katlanabilmektedir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 1.70 kilo 60 kaç beden olur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.82 boy kilo 80 hangi beden olur

Soru: Boy 190 kilo 95 kaç beden almam lazim
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XXL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 180 boy ,82 kilo kaç beden olur göbek var hafif

Soru: merhaba slim fit dar kesim lacivert gomlekin bedenleri ne zaman stoklani?
Cevap: Merhaba, net bir tarih belli olmamakla beraber satışta olmayan tüm ürün stokları sıklıkla güncellenmektedir. Ürünü favorilerinize ekleyebilir, tekrar stoklara girmesi durumunda haberdar olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 175 boy kilo 75 kaç beden olur

Soru: 173 75kg hangi beden almalıyım

Soru: 1.88 boy kilo 93 hangi beden?

Soru: Merhaba cep kısımları aksesuar cep mi yoksa normal açılan cepmidir acaba
Cevap: Merhaba normal ceptir

Soru: 75 kiloya hangi beden olur
Cevap: Merhaba, boy ve kilo bilgilerinizi iletebilir misiniz?

Soru: 180 boy 81 kilo hangi beden uygundur sizce

Soru: 1.78 boy kilosu 84 civarı.hafif göbek var. omuzları geniş.eşim şehir dışında o yüzden evdeki gömlekle karşılaştırdım.o da bu tarzda

Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek Ürün Resimleri

Erkek Slim Fit Dar Kesim Uzun Kollu %100 Pamuk Keten Doku Çift Cep Spor Yaka Lacivert Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü