Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon Bu Ürünü Almalı Mı ?

Goksu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,200
0
0
Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon Fiyatına Göre Alınır Mı?
Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon Şu Anki Satış Fiyatı 459.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon Memnuniyet Durumu Nedir?

Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon Hakkında yaklaşık 1403 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon Ürün Özellikleri

Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon Ürününün Satıcısı, Ser Joven Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon ürününü 459.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon Hakkında Yapılan Yorumlar
459.99 Tl ye satışta olan Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1403 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: çok kaliteli ve tam bedeninizi alın
İsim: E** a**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mart 2023
Satıcı: SERJOVEN

Yorum: tam bedeninizi alin
İsim: B** B**
Tarih: 28 Temmuz 2022
Beden: Beden:32

Yorum: pantolon gayet güzel 62 kiloyum 29 beden sipariş verdim tam oldu kumaşıda gayet güzel rahat
İsim: M** B**
Tarih: 20 Mart 2022
Beden: Beden:29

Yorum: Rengi duruşu çok güzel, oğluma aldım çok beğendi ama bedeni küçük geldiği için bir büyük beden sipariş verdim.
İsim: P** K** M**
Tarih: 30 Mayıs 2022

Yorum: Tam kalıp degil 1 beden küçük alın
İsim: E** K**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Kendim için aldım, kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim, esnekliği iyi tavsiye ederim
İsim: B** K**
Tarih: 21 Haziran 2022
Beden: Beden:34

Yorum: bedeninize göre alın ben aldım çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: Eşime hediye aldım çok güzel tam beden alınabilir kumaşı ince yazlık
İsim: E** İ**
Tarih: 18 Şubat 2023
Beden: Beden:31

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz çok güzel
İsim: Y** K**
Tarih: 26 Mayıs 2023
Beden: Boy:181cm

Yorum: pantolon aynı göründüğü gibi eşime aldim.Çok beğendi hangi beden giyorsanız onu alın
İsim: A** Y**
Tarih: 23 Eylül 2022

Yorum: Güzel ürün tavsiyem bedeninizden en az bir beden daha büyük alın normalde 32 beden giyiyorum 32 beden küçük geldi
İsim: İ** E** U**
Tarih: 13 Şubat 2022

Yorum: 10/10 tam satıcı ile iletişime geçip tam bedeninizi alabilirsiniz, güzel bir pantolon
İsim: H** A**
Tarih: 26 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün güzel eşime almıştım çok beğendi yeri kalitesi iyi ve hızlı kargo.
İsim: S** K**
Tarih: 13 Şubat 2022

Yorum: Bana göre çok iyi,boy 180,kq 93 beden olarak 36 aldım iyi oldu 👍
İsim: c** m**
Tarih: 10 Haziran 2022
Beden: Beden:36

Yorum: Eşime aldım tam oldu teşekkür ederim ☺
İsim: B** A**
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: Tam bedeninizi alın mükemmel oturdu üstüme
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: Cukkk diye oturdu üzerime bedeniniz neyse onu verin
İsim: Sinan B.
Tarih: 02 Eylül 2022

Yorum: kumaşın kaliteli ligine resmen bayıldım gerçekten çok asil duruyor eşime aldım diğer renklerinden de alacağım
İsim: S** B**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: eşime aldım çok beğendi
İsim: S** ş**
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: 1 beden büyük alöanızı tavsiye ederim çok dar sevmiyorsanız
İsim: M** A**
Tarih: 30 Ekim 2022
Beden: Beden:30

Yorum: Tam bedeninize göre sipariş verebilirsiniz
İsim: Fırat Ö.
Tarih: 09 Ekim 2022

Yorum: bir beden küçük alabilirsiniz kalitesi guzel
İsim: B** C**
Tarih: 30 Temmuz 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: üzerime tam oldu çok beğendim
İsim: B** S**
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: Eşime aldım güzel beğendik biz
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Her kes kendi bedenini rahatlıkla ala bilir çok beğensim kumaşıda çok iyi
İsim: S** M**
Tarih: 17 Aralık 2022
Beden: Beden:33

Yorum: Pantolonlar fotoğraflarda görüldüğü gibi geldi.Tam bedeninizi sipariş verebilirsiniz.Fiyatına göre beklediğimden daha kaliteliydi.
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: bayıldım eşime aldım çok güzel oldu bir beden büyük aldik daha iyi oldu üç rengini de aldik
İsim: E** d**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Ürün güzel yanlız keşke bir beden büyük alsaydım
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: memnun kaldım yorumlarda bir beden büyük alın yazdığı için bir beden büyük aldım fakat gerek yokmuş kendi bedeniniz alın. sevgiler...
İsim: Sena Ö.
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Eşimin aldım çok güzel kaliteli
Tarih: 07 Kasım 2022

Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 1.85 90 kg
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 36 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: salam.182 boy 92 kilo kaç beden olur?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 36 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 1.85 1.90 boy kilo 105 110
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 38 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: boy 170 kilo 80 hangi beden almalıyım?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 33 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 1.65 boy 74 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 32 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 170 boyunda 73 kiloyum kaç beden pantolon olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 32 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: boy 1.85 kilo 102 hangi bedeni önerirsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 38 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba 1.83 boy 87 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 34 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 174 boy 55 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 29 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 174 kilo 92 kilo kaç beden

Soru: merhaba 178 boy 75 kiloyum. fakat diyer pantolonlarimi hep 34 aldim. hangi beden almaliyim?

Soru: selam boy 1.6 kilo 40 hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 29 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: 172 boy 65 kg kac beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 30 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: salam 34 bedenin beli kac?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. 45.5 cm'dir efendim. Saygılarımızla.

Soru: Boy 189 kilo 76 hangi beden sıkmasın beni

Soru: Boy: 1.73 Kilo 64?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 30 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba 173 boy. 92. kiloyum. kaç beden almam lazim

Soru: 1.72 kilo 55 kaç beden olur

Soru: 177 boy 103 kg

Soru: Merhaba 183 boy 78 kilo hangi bedeni tavsiye edersiniz çok dar görünsün istemiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Ser Joven'e göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden size 33 beden tavsiye ederiz. Saygılarımızla.

Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon Resim Galerisi

Erkek Slim Fit Lacivert Keten Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü