Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set Fiyatına Göre Alınır Mı

MaviGöçer

Bilgili
9 Ağu 2023
347
0
0
Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set Şu Anki Fiyatı 1749.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set Hakkında yaklaşık 44 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set Açıklama Ve Özellikler

Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set Ürününün Satıcısı, Jet Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set ürününü 1749.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set Yorumlar Ve Değerlendirmeler
1749.0 Tl ye satışta olan Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
44 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Ürünler eksiksiz, defosuz ve hızlı geldi teşekkürler. Tüm ürünlerin paketlenmesi de iyiydi. Malzeme kalitesi gayet yeterli. Hala işini özenle yapan insanların olduğunu görmek ne hoş. Keza bu sebepten platformdaki ilk yorumumu yaptırdılar :) Güvenle alışveriş yapabilirsiniz, sevgiler :)
İsim: E** E**
Tarih: 28 Ocak 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: JET ALIŞVERİŞ

Yorum: öncelikle ilginiz, alakanız için( bi soru sordum saniyesinde geri dönüş oldu bana sevgilim bu kadar hızlı dönmüyor bu kadar hızlı dönse şimdiye evlenmiştik😂😂) sonrasında paketlemeniz hızınız için çok teşekkür ederim. telefonumun kamerası bozuk olmasa foto atacam ama ss alıp atsam bu kadar olur aynısı birebir aynısı. ben bu kadar ucuza kalitesiz bDevamını Oku
İsim: s** o**
Tarih: 08 Mart 2022

Yorum: urun cok guzel tam geldi kargo da baya hizliydi cd de her aletin nasil kullanicagi yok ama onda da yararli seyler var tesekkurler tavsiye ederim
İsim: I** K**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: eksiksiz olarak siparişim geldi herşeyi kaliteli
İsim: E** C**
Tarih: 23 Temmuz 2022

Yorum: tavsiye ederim
İsim: Y** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Ağustos 2024

Yorum: tavsiye ederim.
İsim: Ş** G**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel tşk hepsi var içinde bayıldım
İsim: A** O**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Ürünler çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2022

Yorum: icinde hersey var gercekten paketleme guze, teslimat hizli. Yuruyus takip cihazina ekstra pil bile koymuslar. Tek sorunum cd oynqticim yok ona cozum bulmam gerekiyo. icindeki korsede gercekten terletmede cok etkili. Aletler guzel saglam ve kaliteli hissettiriyo
İsim: M** Ç**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: çok güzel beğendim tavsiye ediyorum
İsim: z** a**
Tarih: 27 Şubat 2022

Yorum: Eksiksiz geldi çok beğendim
İsim: B** T**
Tarih: 12 Şubat 2022

Yorum: Fiyat performans harika
İsim: B** Ö**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Ürün elime sağlam şekilde ulaştı. Hepsi gerçekten güzel ve kaliteli. Tek sorunu eğitimin cd şeklinde olması.
İsim: E** E** T**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: çok beğenerek aldım çok guzel
İsim: N** D**
Tarih: 11 Şubat 2022

Yorum: Umarım bunları süs niyetine almamışımdır. Eksiksiz geldi satıcıya teşekkürler
İsim: G** İ**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Çok beğendim hepsi var çok tavsiye
İsim: Gamze Ö.
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: Ürünler güzel paketleme gayet iyi, gönderim de hızlıydı ancak setteki küçük top şişmiyor bozuk sanırım. Bu yüzden bir yıldız kırdım. Minder bi tık kalın olabilirdi, onun dışında gayet iyi, teşekkürler 😊 not:şişmeyen topun resmi de aşağıda..
İsim: Nazile B.
Tarih: 13 Ekim 2022

Yorum: Fena değil
İsim: E** A**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: BAYILDIM BENCE BU FİYATA AŞIRI MALZEME VAR İÇİNDE VE DEĞER DİYORUM ZATEN PEMBEDEN BAŞKA RENKTE SEVMEM HERŞEYİN PEMBE OLMASI ŞAHANE DÜŞÜNÜLMÜŞ BİR PROJE DİYORUM TEBRİK EDİYORUM BANA KALIRSA SİYAH OLAN NE VARSA ONLAR BİLE.PEMBE OLABİLİRDİ PEMBE RENK DIŞINDA RENK GÖRMEK İSTEMEM ÇOK DONANIMLI MALZEME VE EGZERSİZ ÇİZELGESİ ANTRENMAN CDSİ KRONOMETRE VE BDevamını Oku
İsim: t** y**
Tarih: 01 Kasım 2023

Yorum: fena değil
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Orta kalite iş görür
İsim: D** O**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Gayet güzel eksiksiz bir şekilde geldi ...
İsim: E** d**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: ürünler eksiksiz geldi kalitesinden emin değilim zamanla gorecegiz
İsim: Ş** U**
Tarih: 22 Ağustos 2022

Yorum: Ürün eksiksiz geldi ve gayet güzel bir set
İsim: A** G**
Tarih: 19 Nisan 2022

Yorum: Ne yazıkki eğitim cdsi yoktu içinde 1 yıldızı oradan kırıdm onun dısında gayet güzeldi ürünlerimiz
İsim: Ş** K**
Tarih: 06 Nisan 2022

Yorum: Plates minderi çok ince, toplarda kalitesiz, dambılların rengi resimde göründüğü gibi değil, hayal kırıklığına uğradım.
İsim: S** a**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Eksiksiz geldi
İsim: g** K**
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: Ürünler kaliteli beklediğimden hızlı geldi fakat içerisine CD koymak yerine yeni nesil bir şeye geçilmeli Cd tarihte kaldı çünkü ve içerisindeki hediye için teşekkürler bu yüzden 5 🌟
İsim: B** N** Ç**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: hepsi çok güzel hızlı geldi
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: İdare Eder, çok profesyonel ve kaliteli değil. Zaten fiyatı da ona göre belirlenmiş.
İsim: M** A** S**
Tarih: 13 Şubat 2023

Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: merhaba ben seti aldım ama cd kullanamıyorum, mail atsan yardımcı olur musunuz?
Cevap: Merhaba mail adresinizi verin atalım efendim

Soru: Sanırım bu ama tekerlekli lastikli spor aleti sette yok mu acaba
Cevap: https://ty.gl/s566xrr4ho

Soru: Merhabalar başka renkte set varmı acaba?
Cevap: Merhabalar mavi renk gönderebiliriz

Soru: Top şişip mi geliyor
Cevap: Merhaba top pompayla birlikte geliyor topu kendiniz şişiriyorsunuz efendim

Soru: merhaba el ayak bilek ağırlığı ikisinin toplamı mı 1 kilo yoksa tekimi 1 kilo
Cevap: Merhaba toplamı 1 kg efendim

Soru: kaç parça acaba
Cevap: Pilates topu 65 Cm Pilates Top Şişirme Pompası 20 Cm Mini Pilates Denge Topu 1 KG Dambıl Seti 0.5Kgx2Adet Bilek ağırlığı Hafif Orta Yüksek Direnç Pilates Lastiği 3lü Set Pilates Minderi 4 Mm Pilates Çemberi Tutamaçlı Twister Disk Bel İnceltme Terleme Kemeri Lut gölü Tuzu Mezura Bel Basen Ölçümü Pedometre Adımsayar Atlama İpi El Yayı 1 Çift Pilates Egzersiz Direnç Lastiği 2 Li Pilates Yüzügü Cd Ve Antrenman Kağıdı..... 22 parça

Soru: Merhaba 10 veya 15mm minderiniz var mı
Cevap: Merhaba 15 mm minderimiz var efendim tüm ürünlerden bakabilirsiniz

Soru: merhaba renk pembe mi olucak
Cevap: Evet efendim sadece yüzük , atlama ipi , el yayı mavi renk diğerleri pembe

Soru: merhabalar birkaç ürünün çıkarılmasını talep etsem fiyatta yardımcı olur musunuz?
Cevap: Merhaba istediğiniz ürünler nedir

Soru: Beyaz toz ne işe yarıyor
Cevap: Kemerle daha çok terleme yapmakta

Soru: ayak bilek ağırlığı 1 kg yollanabilir mi 500 yerine
Cevap: Merhaba tabi ki alınca bize mesaj atın not alalım efendim

Soru: Merhaba kolay gelsin. Eğitim videosunu maile atma şansınız var mı acaba ?
Cevap: Merhaba efendim cd boyutu büyük olduğu için maile gitme de sorun yaşanıyor.

Soru: Ful pembe hepsi gelir mi
Cevap: Evet hepsi pembe

Soru: hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz
Cevap: Trendyol express

Soru: başlangıç ve orta düzey icin uygunmudur
Cevap: Evet efendim uygundur

Soru: Merhaba başka renk istesem mümkün mü acaba baktım göremedim de
Cevap: Merhaba karışık renk isterseniz olabilir

Soru: hepsi birlikte kaç kg ?
Cevap: 10 kg efendim

Soru: iletisim nasil kurabiliriz google da bilgi mevcut degil
Cevap: Merhaba Site kuralları gereği numara paylaşmamız yasak efendim

Soru: resimdeki hersey geliyomu ve hepsi pembe olarak istiyorum ben hepsi pembemi gelecek acaba
Cevap: El yayı yeşil geliyor kalanı resimdeki gibi

Soru: Dambılları 2 kg lık yapalım diye istekte bulunmsk istiyorum birde minderler bir tık daha kalın istiyorumnereye yazacağım
Cevap: Merhaba dambıl 2 kg elimizde yok maalesef

Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set Ürüne Ait Fotoğraflar

Evde Full Pilates Seti Pilates Topu Minder Çemberi Zayıflama Kemeri Dambıl Twister Yoga Plates Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü