&Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) Ürün Alınmaya Değer Mi-

Zara

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
562
0
15
&Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) Tavsiye Eder Misiniz?
&Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) Şu Anki Satış Fiyatı 24994.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

&Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) Kaç Kişi Memnun?

&Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

&Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) Teknik Detaylar

Bosch&Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004)_x000D_
_x000D_
_x000D_

&Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) Ürününün Satıcısı, Bosch &Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) ürününü 24994.0 Tl'den Satılmaktadır.

&Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) Kullananlar
24994.0 Tl ye satışta olan &Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: gayet iyi paketlenmiş güzel bir ürün
İsim: H** A**
Tarih: 05 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İstanbul Ankastre

Yorum: Kaliteli fiyat performans olarak 10 numara
İsim: E** U**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: asla tavsiye etmiyorum, ocak takılınca 2. günü emayeleri pıt pıt çatladıservis çok kötü gelip değistirmiyo sıfır alınan ürün bu kadar kötüolabilir, fırın asla kızartmiyo, davlumbaz hiç çekmiyor sadece safiigürültü kesinlikle almayın. 1yıldızı dahi haketmiyo
İsim: **** ****
Tarih: 11 Ekim 2023

&Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhabalar rustik seriniz varmı
Cevap: Merhaba, maalesef yok efendim.

Soru: merhaba bizde gaz yok tüp var nasıl olacak
Cevap: Merhaba, servis ücretsiz olarak ocağı tüpe çeviriyor efendim

Soru: Üretim yeri neresi
Cevap: Merhaba,yerli üretimdir efendim.

Soru: bacasız şekilde kullanabilirmiyiz?
Cevap: Merhaba, karbon filtre takılarak bacasız kullanabilirsiniz, paket içeriğinde karbon filtre bulunmuyor, yetkili servisden temin edebilirsiniz.

Soru: Merhaba Ocak da wok göz varmı acaba
Cevap: Merhaba, wok göz yok efendim.wok gözlü olan model ismi Bosch &Ferre New Daylight Wok Ankastre Set112 (HBF514BW0T+B1140WB+D004)

Soru: merhaba 20 dk gibi ayarlaması var mi özelliği ?
Cevap: Merhaba sorduğunuz zaman ayarı ise , evet dijital zamanlayıcı var bu fırında.

Cevap: Merhaba sorduğunuz zaman ayarı ise , evet dijital zamanlayıcı var bu fırında.

Soru: Merhaba fırın özelliklerinde kendini temizlyebilme özelliği varmıydı
Cevap: Merhaba, kendini temizleme özelliği bulunmuyor efendim

Soru: merhsba ocağın genişliği ne kadar
Cevap: Merhaba,fırın dış ölçüleri 59,5 cm yükseklik , 59,4 cm genişlik , 56,7 cm derinlik , dolap kesim yeri genişliği 56 cm olmalı, ocak dış ölçüleri 60 cm genişlik,51 cm derinliktir.Tezgah kesim ölçüsü , 56 cm genişlik,49 cm derinlik olmalıdır.Davlumbaz genişliği 60 cm dir.

Soru: fırında yay sistemi mevcutmudur.
Cevap: Merhaba, soruyu anlayamadık efendim

Soru: Ocak camlı mıdır?
Cevap: Merhaba, evet Ocak cam efendim.

Soru: bosch markamı
Cevap: Merhaba, Bosch (fırın) ve Ferre (ocak-davlumbaz dan) 2 ayrı markadan oluşan bu kombin sette kurulum istediğiniz zaman ücretsiz kurulumlar için iki ayrı servisi biz yönlendiriyoruz. iyi günler dileriz

Soru: merhaba fırının airfryer özelliği var mı
Cevap: Merhaba,airfryer özelliği yok efendim.

Soru: ankastre set almıştım sizden Bosch ferre marka kurulum için servis yönlendirir misiniz acaba
Cevap: Merhaba pazartesi aramalısınız bazı sorular soracak müşteri hizmetlerimiz

Soru: merhaba, ürünlerin enerji sınıfları nedir acaba birde ocak demirdöküm değil mi?
Cevap: Merhaba, fırın A enerji , Ocak ızgaraları dökümdür , davlumbaz C enerjidir.

Soru: Davlunbaz seriniz kaç
Cevap: Merhaba, davlumbazın serisi yok efendim,Ferre D004 model , 100 w motor gücü (yaklaşık 450 m3) dür.

Soru: Ürünü çeyiz için alacağım aldıktan sonra kurulum başka şehirde bi kaç ay sonra olacak öyle oluyor mu
Cevap: Merhaba , garanti ücretsiz kurulumdan sonra başlar, istediğiniz zaman ücretsiz kurulum yaptırabilirsiniz

Soru: ocak üzerindeki ızgaralar Emaye değil DÖKÜM değilmi?
Cevap: Merhaba, evet ocak ızgaraları dökümdür efendim

Soru: doğalgaz uyumlu mu
Cevap: Merhaba,evet doğalgaza uyumludur.

&Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) Detay Resimler

&Ferre New Daylight Ankastre Set111 (HBF514BW0T+B1140CE+D004) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü