&ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) Alınır Mı-

Seydanur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
531
0
0
&ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) Satın Alır Mısınız?
&ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) Şuanki Fiyatı Ne Kadar 24994.0 Tl'den Satılmaktadır.

&ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) Memnuniyet Durumu Nedir?

&ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

&ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) Teknik Açıklamalar

Bosch&Ferre New Daylight Ankastre Set143 _x000D_
(HBF514BW0T+B1140CE+D004)_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

&ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) Ürününün Satıcısı, Bosch &ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) ürününü 24994.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

&ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) Ürün Hakkındaki Yorumlar
24994.0 Tl ye satışta olan &ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok güzel
İsim: H** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Mayıs 2023
Satıcı: İstanbul Ankastre

Yorum: ürünü çeyizim için aldım henüz kurulumu yapılmadı fakat çok hızlı vesağlam bir şekilde geldi.satıcı ürünü satın aldıktan sonra bizzat arayıpilgilendi.kurulumdan sonra yorumu güncelleyeceğim
İsim: A** F**
Tarih: 08 Nisan 2022
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürünler harika herkese tavsiye ederim 2 aydır kullandıktan sonra yazıyorum
İsim: E** U**
Tarih: 20 Şubat 2022

Yorum: hızlı kargo ürü ler güzel kaliteli
İsim: **** ****
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: bosch kalitesi şaşmaz fakat ferre için aynı fikirde değilim
İsim: A** K**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Firmanın her konuda iletişime geçmesi çok güzel 👌🏻 ferre konusundatereddütlüydüm. Şimdilik sorun yok umarımda yaşamam
İsim: B** B**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Ürün horoz lojistik ile geldi. Firma iletişimi gayet iyi, gelmeden öncebilgi verdi ayrıca kurulum için aradıkları numaradan dönüşyapabileceğimizi iletti. Henüz kurulum yapıp deneyimlemedim, deneyimsonrası yorum güncellemesi yapacağım.
İsim: U** Ö**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: Biz dikkat etmedik üst fırın ve davlumbaz free marka sadece alt fırınBosch marka imiş ama iade etmedik yeni kullanıyorum henüz iki hafta olduancak Bosch fırını çok beğendim . Servis klavuzu uygun kullanın dedi herpişirmede muhakkak bakıyorum ve pişirme süresi ve kalitesi cidden farkediyor . Şimdilik memnun kaldık
İsim: S** D**
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: Davlumbaz ve ocak Ferre marka, fırın Bosch marka geliyor. Çok hızlıteslim ettiler, servislere haber verdiler kurulum için, bence çok iyihizmet verdi bu mağaza, ürünü de kullandıkça anlayacağız. Ferre markakullanan var ise yazabilirse sevinirim.
İsim: S** G**
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: ferre Ocak sıkıntılı biraz küçük gözünde bı diş yanmıyor
İsim: FERAT E.
Tarih: 02 Mart 2023

&ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Bu ürün hem bosch hem ferre mi
Cevap: Merhaba, Bosch (fırın) ve Ferre (ocak-davlumbaz dan) 2 ayrı markadan oluşan bu kombin sette kurulum istediğiniz zaman ücretsiz kurulumlar için iki ayrı servisi biz yönlendiriyoruz. iyi günler dileriz

Soru: Merhaba beyaz rengi stokta var mı ?
Cevap: Merhaba, ürün resimdeki gibi beyaz efendim

Soru: Ölçüsü nedir
Cevap: Merhaba,fırın dış ölçüleri 59,5 cm yükseklik , 59,4 cm genişlik , 56,7 cm derinlik , dolap kesim yeri genişliği 56 cm olmalı, ocak dış ölçüleri 60 cm genişlik,51 cm derinliktir.Tezgah kesim ölçüsü , 56 cm genişlik,49 cm derinlik olmalıdır.Davlumbaz genişliği 60 cm dir.

Soru: Merhaba turbo fanli mi
Cevap: Merhaba,evet efendim turbo fanlıdır,iyi günler.

Soru: Bosch fırının kendini buharla temizleme özelliği var mı?
Cevap: Merhaba , buhar detekli temizleme yapılıyor efendim.

Soru: kurulum yapıldı ama iade etmek istiyorum sıkıntı olur mu
Cevap: Merhaba, kurulumu yapılan ürün tekrar satılamadığı için iade alamıyoruz maalesef

Soru: Sayın yetkili bu üründen almak istiyorum kurulum nasıl ve ne şekilde olacak bilgilendirirseniz memnun olurum teşşekkür ederim
Cevap: Merhaba, Bosch (fırın) ve Ferre (ocak-davlumbaz dan) 2 ayrı markadan oluşan bu kombin sette kurulum istediğiniz zaman bize bilgi vermeniz yeterli, ücretsiz kurulumlar için iki ayrı servisi biz yönlendiriyoruz. iyi günler dileriz

Soru: selam.3-u birlikde kaç kilo?
Cevap: Merhaba,yaklaşık 40 - 45 kg dir.

Soru: Davlumbaz ferre mi bosh mu
Cevap: Merhaba, Bosch (fırın) ve Ferre (ocak-davlumbaz dan) 2 ayrı markadan oluşan bu kombin sette kurulum istediğiniz zaman ücretsiz kurulumlar için iki ayrı servisi biz yönlendiriyoruz. iyi günler dileriz

Soru: merhaba hem ankastreye uygun mutfaklarda hemn uygun olmayanlarda birleştirip kullanabiliyor muyuz acaba
Cevap: Merhaba,sorunuzu anlayamadık efendim.

Soru: merhaba urun ozelliklerini yazabilir misiniz? bir de ferre bir marka mi
Cevap: Merhaba,ferre markadır,fırın özellikleri :8 program,çift tepsi,turbo fan,zaman ayarı ,Alt / Üst Isıtma, Alttan ısıtma, Buz çözme, Hava dolaşımlı ızgara, HotAir hassas , Pizza kademesi, Sıcak hava, vario büyük yüzeyli ızgara,ocak : düğmeden otomatik ataşleme,gaz emniyet sistemi,cam ,davlumbaz: 3 hız ayarı ,led aydınlatma.

Soru: merhaba. Ürün rengi beyaz mı acaba
Cevap: Merhaba,evet beyaz efendim.

Soru: elektrik bağlantılı mı
Cevap: Merhaba,fırın ve davlumbaz elektrikli, ocak gazlı modeldir efendim.

Soru: merhaba ürünü satın alacağim çeyiz için kurulumunu agustos ayinda yaptirabilir miyiz yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba,ürün garantisi ücretsiz kurulumdan sonra başlar,istediğiniz zaman ücretsiz kurulum yaptırabiliriz.

Soru: Yakın zamanda fiyat indirimi olur mu? Yaklaşık 10 gün önce fiyatlar daha düşüktü yanılmıyorsam...
Cevap: Merhaba,bosch ay başı itibari ile %5 zam yaptı efendim, fiyatlar 1-2 güne biraz daha artacak maalesef.

Soru: enerji sınıfı nedir
Cevap: Merhaba, A enerjidir.

Soru: merhaba mağazanız nerede canlı olarak gelip görebilir miyiz ürünü
Cevap: Merhaba,site kuralları gereği maalesef iletişim bilgisi paylaşamıyoruz efendim.iyi günler.

Soru: sette davlumbazı almak istemiyorum olurmu olursa fiyatı ne olur
Cevap: Merhaba, seti bozamıyoruz maalesef efendim

Soru: merhaba ürün LPG li mi
Cevap: Merhaba,ister doğalgazlı ister lpg li kullanılabilir.

Soru: Enerji sınıfı A demişsiniz eskideA+++ şeklindeydi şuan en iyi enerji sınıfı A olan mı oluyor
Cevap: Merhaba,fırınlarda A enerji oluyor efendim , Beyaz eşyalarda A +++ oluyor.

&ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) Resim Galerisi

&ferre New Daylight Ankastre Set143 (HBF514BW0T B1140CE D004) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü