Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı Tavsiye Eder Misiniz ?

Aysun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
573
0
0
Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı En Düşük Fiyat Nerede?
Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı Şu Anki Satış Fiyatı 359.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı Hakkında yaklaşık 60 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı Açıklama Ve Özellikler

Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı Ürününün Satıcısı, Koton Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı ürününü 359.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı Ürün Hakkındaki Yorumlar
359.99 Tl ye satışta olan Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
60 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Bayıldım kendi bedeninizi alın kızlar
İsim: E** K**
Tarih: 26 Kasım 2022
Beden: Beden:S
Satıcı: Trendyol

Yorum: Güzel çok beğenerek kullanıyorum Bir beden küçük almanızı tavsiye ederim kendi bedeninizden
İsim: B** S**
Tarih: 12 Şubat 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: Ada Butikk

Yorum: Süper bir model 1beden küçük alın
İsim: Ç** C**
Tarih: 14 Aralık 2021
Beden: Beden:L
Satıcı: Koton

Yorum: Baya Kaliteli Birşey Bu Fiyata Kaçmaz Diye Düşünüyorum 1.67 boyum ama bacak boyum uzun . 56 kiloyum S Aldım Ama birazcık Bol Yinede Çok Sevdim İçi de pamuklu iyiki almışım
İsim: B** N** K**
Tarih: 15 Ekim 2022

Yorum: Ürün o kadar kaliteli ki çok şaşırdım. Kendi bedeninizi tercih edin mutlaka
İsim: F** K**
Tarih: 14 Aralık 2021

Yorum: Bir beden küçük alın güzel
İsim: N** S**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Ürün gerçekten çok kaliteli indirimdeyken aldım fakat tam bedeninizi alın çünkü geniş bir tarzı var
İsim: s** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Mart 2022

Yorum: 57 kiloyum M beden aldım fakat bol geldi. Ürünün modeli kalitesi çok güzel fakat büyük olduğu için iade...
İsim: **** ****
Tarih: 30 Kasım 2021

Yorum: Harika ürün tam beden alın
İsim: A** K**
Tarih: 10 Aralık 2022

Yorum: Eşofmanı 299.99 a aldım geldğinde etiketi üzerindeydi buyrun😤😤😤
İsim: A** Ç**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: 2 beden küçük alın aşırı bol kalıbı. Bana çuval gibi oldu. Bir beden küçük almama rağmen. Ama kumaşı harika….
Tarih: 05 Ocak 2022

Yorum: s bedeni bile çok büyük alırken ona göre karar verin.Ben normalde m bedenim ama s bedeni bile büyük geldi.
İsim: H** A**
Tarih: 30 Kasım 2021

Yorum: Aynı göründüğü gibi geliyor fakat bi beden küçük alınması gerekiyor o yüzden iade ettim
İsim: B** K**
Tarih: 21 Aralık 2022

Yorum: Yorumlarda kalıbı çok büyük dendiği için bi küçüğünü aldım ama olmadı .Kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim.,Bunun dışında fotograftaki gibi durmuyor.Dikişleri çok ta muntazam değil. İçi polar olması güzel sıcak tutar.Kargo çok hızlıydı
Tarih: 09 Aralık 2021

Yorum: Harika hem pantolon hem spor olarak kullanılabilir ceket altona da güzel duruyor iyi ki almışım
İsim: S** G**
Tarih: 01 Haziran 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: tam beden alın çok güzel kalıbıda kumaşıda harika ben 160 boyundayım paçası bir tık uzun oldu ama güzel
Tarih: 07 Aralık 2021

Yorum: çok kaliteli duruşu çok guzel
Tarih: 03 Eylül 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Kalıbı büyük küçük beden alın ama kumaşı kalitesi müthiş
İsim: B** A**
Tarih: 18 Aralık 2022

Yorum: çok şık kesimi bedeni harika
İsim: A** u** c**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Ekim 2022

Yorum: Rengi ve kalitesi cok cok iyi sadece xs seceneginin de olmasini dilerdim 51 kilo 1.69 boy biraz bol oldu neyse ki bol esofmanlari severim ancak bir iki kilo verirsem belimden dusecek diye saniyorum
İsim: b** m** b**
Tarih: 20 Kasım 2021

Yorum: muthis bisi
İsim: ö** ç**
Tarih: 23 Mart 2022

Yorum: gerçekten süper bir ürün sadece.pacalari.uzun geldi onuda yaptırınca sorun kalmıyor
İsim: İstek k.
Tarih: 07 Aralık 2021

Yorum: güzel bol bir eşofman,bol dursun istiyorsanız bir büyük beden tercih edin
Tarih: 08 Aralık 2021

Yorum: Bayılarak giyiniyorum
İsim: S** T**
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: çok güzel bayıldım
İsim: meral d.
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel
İsim: H** g** a**
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: Mükemmel👍👍👍
İsim: B** D**
Tarih: 27 Ekim 2021

Yorum: Cok güzel kumaşı
İsim: M** K**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: urun mukemmel ama geniş kalıp ve uzun bacak istiyor ...kalitesi tartışılamaz şık bir ürün... buyuk geldigi için malesef iade
İsim: s** A**
Tarih: 28 Kasım 2021

Yorum: Pantolon gibi duruyor boyun 170 cm bana bile biraz uzun oldu
İsim: A** E**
Tarih: 15 Şubat 2023

Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Ürün kumaşı detaylarda yer almıyor,kumaşı nedir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün %100 Polyesterdir. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Başka rengi mevcut mu?????
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün rengi Kırmızıdır. Tek renk satılmaktadır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Fiyat 130 ama sepete ekleyince 320 oluyor neden böyle bir sorun yaşıyorum?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Konu ile ilgili Trendyol Asistan ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: İndirim ne zaman bitiyor acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Konu ile ilgili Trendyol Asistan ile iletişime geçmenizi rica ederiz.Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 349₺ yazıyor hata var sanırım düzeltir misiniz?
Cevap: Merhaba efendim fiyat listesi göre belirlenir

Soru: Merhaba ürün normalde 94₺ ama beden değişikliğinde fiyat neden yükseliyor XL beden 319₺ şaşırtıcı 🤔 ilgilenirseniz sevinirim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Konu ile ilgili Trendyol Asistan ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba buradan aldığımız ürünü olmadığı durumda herhangi bir mağazanızdan değişimini yapabiliyor muyuz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, İade/Değişim süreçleri ile ilgili Trendyol Asistan ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba.her kes bir beden kucuk alinmasini oneriyo.174boyinda 67 kiloyum hangi bedeni tercih etmem lazim?
Cevap: Merhabalar, ürün sayfasında bulunan beden tablosu üzerinden ölçülerinize en uygun bedeni seçebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürünün xs bedeni veya s bedeni stoğa girecek mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Online satış sayfamız üzerindeki ürünler günlük olarak yenilenmekte olduğu için stoklarımız hakkında net bir bilgi verememekteyiz.Yeni sezon ürünlerimizde stok yenilenme olasılığı bulunmaktadır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: mrb bu ürün s beden den mi başlıyor yoksa xs bedenden mi xs görünmüyor burda
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün S bedenden başlamaktadır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: elinizde s beden yok mu da xl gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhaba, siparişinizle ilgili sorularınızı Siparişlerim-Sipariş Detay-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek iletmenizi rica ediyoruz.

Soru: Merhaba boy 1.71 mankendeki gibi durmasini istoyorum hangi beden uygun olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünlerimiz için kişiye özel bilgiler üzerinden bir yönlendirme yapılamamaktadır. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: M beden 349₺ L beden 93₺ Kotonun kendi sayfasında 109₺ ? Hata var bariz?

Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı Detay Resimler

Geniş Paça Dikişli Eşorfman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü