Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt Satın Alır Mısınız ?

Canan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
0
Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt En Ucuzu Nerede Bulunur?
Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt Şu Anki Değeri 124.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt Hakkında yaklaşık 20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1 .

Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt Teknik Bilgiler

Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt Ürününün Satıcısı, StartMore Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt ürününü 124.99 Tl'den Satılmaktadır.

Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt Ürün Hakkındaki Yorumlar
124.99 Tl ye satışta olan Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1

Yorum: güzel fiyatına göre
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: BY GARALİ

Yorum: siz dalga mı geçiyorsunuz fotoğraflı bile aynı değil iki tane sipariş verdim birebir mi geldi birisi m beden asla ve asla kabul edilemez şekilde renge geldi şu an size çok sinirliyim
İsim: I** K**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: M beden aldım ne geldiği belli değil etiketi kesmişler sanırım xL göndermişler çünkü çok büyük geldi tebrik ediyorum satıcıyı yazık değilmi adam gibi M beden ise M gönder elinde yoksa iptal et xL mi ne olduğu belli olmayan ürünü gönderme yazik yakaya bak bir kişi daha girer ne beden olduğu yok etiket yok
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: 150kg için s\m beden verin en küçük beden verdim ,xxl kadar büyük geldi
İsim: K** Ç**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Beklediğimden iyi geldi 2 kere giydim ve 2 kere yıkandı henüz renkte solma yada çekme yok. Oveersize sevenler 1 beden büyük alsın
İsim: R** D**
Tarih: 15 Temmuz 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: ARASSAN COMPANY

Yorum: 3 ürün siparişi verdim 2 si nedense 2 gün geçmeden geldi ve gelen üründen biri XXL VE RESIMDEKI gibi mor olan beden etiketi kesilmiş 2. Ürün kırmızı olan ve deformeli geldi . 3. Ürün ise yeşil renk ve hala kargoda başkasına ait kullanılmış ürünler iade ürünü deformeli ürünü gönderdiniz.3.ürün gelince kargodan iade edicem.
İsim: A** A**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Boy:168cm

Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt Akıllarda Kalan Sorular

Soru: ürün fotoğraftaki gibi mi gelir
Cevap: Evet bire bir aynı ürün gönderiliyor

Soru: 164 boy 95 kilo biraz bol durmasını istiyorum hangi beden olur?
Cevap: Xl uygundur

Soru: hangi kargo şirketi ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba ,sendeo ile gönderim sağlamaktayız. Sağlıklı günler dileriz

Soru: 165 63 kilo hangi beden uygundun bol olmasın
Cevap: Merhabalar, M beden tercih etmeniz uygundur.

Soru: 167 boy kilo 62 kaç benden uygun
Cevap: Merhabalar, m beden tercih etmeniz uygundur..

Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt Görsel Galerisi

Göğüs Beach Baskılı Oversize Erkek T-Shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü