Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı Satın Alır Mısınız ?

Aynur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
543
0
0
Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı Satın Alır Mısınız?
Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 574.19 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı Hakkında yaklaşık 111 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı Ürün Hakkında Bilgi

Kadın Ayakkabı Özellikleri 3 Cm Ayakkabı Hafif olması adım atmanızı kolaylaştırır. ; Yazlık veya mevsimlik olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Resimdeki mankenin ayağındaki38 numaradır. ; Siparişlerinizde resimdeki ürünün aynısı istediğiniz numara ve sayıda gönderilir. ; Suya dayanıklıdır. Terletmez, koku yapmaz, kolay temizlenir. 1. sınıf Suni Deri Malzemeden Türkiye'de üretilmiştir. Ürünlerimiz kutusu ile gönderilecektir. Stüdyo çekimlerinde renkler, ışık farklılığından dolayı değişiklik gösterebilir. ; Müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkesi gereği siparişlerinizde kesinlikle farklı bir ürün ve numara gönderilmez. ; Talebiniz doğrultusunda o ürün size en hızlı şekilde ulaştırılır. Gönül rahatlığıyla güvenerek sipariş verebilirsiniz. ; Sorularınız ve destek için ürün soru sor kısmından sipariş numaranız ile yazarak en kısa sürede cevap alabilirsiniz. tavsiye ; Taraklı ve Penceli Ayaklar İçin .BİR BEDEN BÜYÜK ALMALARINI TAVSİYE EDERİZ._x000D_

Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı Ürününün Satıcısı, BAY ARMEDON Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı ürününü 574.19 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı Yorum Ve Değerlendirmeler
574.19 Tl ye satışta olan Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
111 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: 39 numara düz tabanım 40 numara aldım tam oldu
İsim: s** s**
Tarih: 17 Şubat 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: MADAM STİY

Yorum: 1 beden büyük alın süper bir ayakkabı
İsim: **** ****
Tarih: 17 Eylül 2023
Beden: Beden:39

Yorum: Rengi duruşu güzel. 37,5 giyiyorum 38 aldım oldu. Hediye için de teşekkürler.
İsim: S** E**
Tarih: 22 Şubat 2024
Beden: Beden:38

Yorum: küçük hediye için teşekkürler, gayet güzel. kendi numaranızı alın
İsim: H** A**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: şal çok hoş teşekkür ederim yalnızca fotoğrafta görüldüğü gibi parlak bi kumaş değil mat penye bi kumaş ama çok hoş ben beğendim tekrar üç tane daha sipariş verdim henüz elime ulaşmadı inşallah ulaşır
Tarih: 24 Eylül 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Diğer ayakkabılarda 38 numara giyiyorum diye 38 numara aldım tam oldu çok şık ayakkabı
İsim: İ** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Haziran 2024

Yorum: ayakkabı duruşu çok şık fakat bi süre ayakta kalınca gerçekten yoruyo çok yüksek olmamasına rağmen. kısa süreli anlarda giymelik.
İsim: D** B**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Ayakkabı çok güzel ama bana büyük geldi. Tam bedeninizi alın . 37 ayak numaram 38 sipariş verdim olmadı.
İsim: Ö** ç**
Tarih: 18 Ekim 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Bir numara büyük alınabilir, çok kaliteli duruyor, kesinlikle bu fiyata durmuyor. Ayrıca rahat, uzun süre giyimde problem olmadı
İsim: F** T**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel rahat tam kalıp satici cok ince not ve çikolata icinde tesekkurler
İsim: K** E**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Yorumlara göre bir numara büyük aldım tam oldu fiyatına göre çok iyi beğendim teşekkür ediyorum
İsim: A** Ö**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: çok çok çok beğendim duruşu kalitesi çok şık teşekkürler ufacık bir çikolata yollamışsınız kahvenin yanına çok da iyi oldu 🤩
İsim: K** K**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Kendi bedeninizi alın büyük aldım büyük geldi mecbur iade ettim
İsim: R** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Kasım 2023

Yorum: güzel kullanışlı ayakkabi
İsim: s** c**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

Yorum: beğendim teşekkür ederim 🙂 kargo çok hızlı dün sipariş verdim bugün geldi çok iyi .
İsim: S** K**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: harika bı ayakkabı çok da rahat 1 numara büyük alabilirsiniz. satıcıya teakkurler
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Cok rahat bir ayakkabı cok begensim
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: 39 numara aldım ancak tam olmadı hafif bol geldi 38.5 olsa tam olurmuş , 38 de alsam bu sefer dar olucaktı neyse hafif bol olsada olur
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: çok rahat ve şık bir ayakkabı kesinlikle tavsiye ediyorum
Tarih: 01 Nisan 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Tek kelimeyle harika heç şık hem çokk rahat tam kalıp teşekkürler 🫶
İsim: e** t**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim çok rahat.
İsim: s** e**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Çok şık ve çok rahat . Bence tam kalıp. Teşekkür ederim
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: teyzeme aldim gayet guzel duruyor umarim giyince de emnun kalir
İsim: E** G** U**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Ayakkabıyı çok beğendim çok şık ama bedeni olmadığından iade ettim ve bir beden uyarısını hiç farketmedim iade talebi oluşturdum bir numara büyük sipariş verdim sabırsızlıkla bekliyorum
İsim: G** K** A**
Tarih: 23 Aralık 2023

Yorum: Beklediğimden çok daha şık ve kaliteli geldi not ve hediye için teşekürler 👍
İsim: Ö** a**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: Çok beğendim hediye içinde teşkkrlr
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: çok rahat parasını hak ediyor
İsim: A** S**
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: Ayak numaram 37 ve ayakkabı tam oldu sadece ayakkabının ucu fotoğraftakinden biraz daha sivri.
İsim: M** N** K**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Ayakkabının rengi hoş ve rahat. Normalde 37 giyiyorum ama bunda çok az bol oldu kendi ölçünüze göre alabilirsiniz. Yanında ki hediye içinde teşekkürler
İsim: Z** A**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Ürün güzel beklediğimden daha güzel geldi . Paketleme güzel yapılmış. Küçük hediye için teşekkür ederim.
İsim: F** K**
Tarih: 17 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhabalar Trendyol Express ile Gönderim Saglıyoruz

Soru: hangi kargoya verilir
Cevap: Merhabalar Trendyol Express ile Gönderim Saglıyoruz

Soru: hangi renk
Cevap: merabalar Ten rengi

Soru: 36 numara var mı
Cevap: Merabalar şuan malesef yok.

Soru: merhabalar ürünü nereden gönderiyorsunuz İstanbul'a cuma günü düğün için yetişir mi?
Cevap: Merhabalar GAZİANTEP gönderim sagliyoruz

Soru: 40 numara ne zaman gelirr?
Cevap: Merabalar önümüzdeki hafta içi gelir

Soru: topuk boyu kaç
Cevap: Merhabalar Topuk Boyu 3 cmdir

Soru: diğer renklerinde 40 üzeri numaralar var ten renginde neden yok
Cevap: Merabalar bitmiş olabilir.uretimden bekliyoruz

Soru: merhabalar topuk kaç cm
Cevap: MERABALAR TOPUK BOYU 3 CM DİR

Soru: Merhaba ürünü alacağım ama satın alanların görsellerinin bazılarında renk sedefli gibi parlak ben göründüğü gibi mat olmasını istiyorum rengi tam olarak nedir ?
Cevap: Merabalar renk ten rengi .

Soru: merhaba şimdi sipriş versek persembe kına var çarsamba elimzde olur mu
Cevap: Merabalar hangi ilde ikamet ediyorsunuz

Soru: teşekkür ederim. hayırlı ve bol kazançlı işler dilerim. kolay gelsin.
Cevap: Tşkler İyi Günler dileriz

Soru: ayağım taraklı ama rahatsız eder mi ?
Cevap: Merabalar evet bir beden büyük Almanızı Tavsiye ederiz

Soru: bej rengi var mı yada gelir mi
Cevap: Merabalar Te n rengi Bej gelmez

Soru: Stoklar ne zaman yenilecek?
Cevap: Merabalar bu hafta içi gelicek ürünler inşallah

Soru: topuk kaç santim
Cevap: merabalar topuk boyu 3 cm dir

Soru: stoklar ne zaman yenilenir?
Cevap: MERABLAR BU HAFTA İÇİ YENİLENİR .İNŞALLAH

Soru: kalıbı standart ise 38 giyiyorum fakat kalıbı darsa duruma göre 39 da giyebiliyorum size göre hangisi ni tercih etmeliyim
Cevap: MERABLAR KALIPLAR TAM AYAKKABI ÖLÇÜ STANDARTLARINA UYGUN .BİZ AYAKLARI TARAKLI OLANLARIN BİR BEDEN BÜYÜK ALMALARINI TAVSİYE EDİYORUZ.

Soru: merhaba iyimisiniz ben normalde 38 giyiyorum bu ürünün cokmu tar hsngi beden almayı öneriyorsunuz
Cevap: Merabalar Saolun Teşekkürler Taraklı Ayakların bir Beden Büyük Almalarını Tavsiye Ediyoruz

Soru: topuk boyu kaç cm
Cevap: Mera Topuk Boyu 3 cm dir.

Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı Görsel Galerisi

Kadın Ayakkabı Klasik Kısa Topuklu Ten Cilt 3 Cm Abiye Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü