Kadın El Ve Omuz Çantası En Düşük Fiyat Nerede ?

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
592
0
0
Kadın El Ve Omuz Çantası Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın El Ve Omuz Çantası Şu Andaki Fiyatı 561.79 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın El Ve Omuz Çantası Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın El Ve Omuz Çantası Hakkında yaklaşık 441 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın El Ve Omuz Çantası Ürün Bilgisi

Şık Kahverengi Tote Çantamızla Tanışın
Stilinizi yeni zirvelere taşıyacak bu vazgeçilmez aksesuar, özenle ve titizlikle üretilmiştir. %100 suni deriden yapılan bu çanta, dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü garanti eder.>İçinizdeki Moda Tutkununu Ortaya Çıkarın
Bu zarif tote çantayla kendinize güvenle adım atın ve dikkatleri üzerinize çekin. Şık ve sofistike tasarımı, zarafeti yansıtarak, her duruma mükemmel bir şekilde eşlik eder. İster ofise gidin, ister arkadaşlarınızla brunch'a çıkın, ister romantik bir buluşmaya katılın, bu çanta kıyafetinizi zahmetsizce tamamlayarak kalıcı bir izlenim bırakacaktır.>Geniş ve Düzenli
Fonksiyonelliğin önemini anlıyoruz, bu yüzden tote çantamız dört iç cep ile donatılmıştır. Eşyalarınızı bulmak için çantanızı karıştırmaya son verin. Geniş alanı ve düzenleme özellikleri sayesinde telefonunuzu, cüzdanınızı, anahtarlarınızı ve diğer eşyalarınızı kolayca saklayabilir, her zaman elinizin altında tutabilirsiniz.>Rahat ve Çok Yönlü
68 cm kayış uzunluğu ve 32 cm düşme mesafesi, çantayı gün boyu rahatça taşımanızı sağlar. İster omzunuzda, ister elde taşıyın, bu tote çanta size hem çok yönlülük hem de rahatlık sunar.>Teknik Detaylar:Malzeme: %100 suni deriUzunluk: 28 cmGenişlik: 10 cmYükseklik: 31 cmİç Cep Sayısı: 4Kayış Uzunluğu: 68 cmDüşme Mesafesi: 32 cmRenk: Kahverengi
Stil oyunuzu Kahverengi Tote Çantamızla yükseltin ve moda ile fonksiyonelliğin mükemmel uyumunu deneyimleyin. Gardırobunuza zahmetsizce zarafet katacak bu zamansız parçayı kaçırmayın. Şimdi sipariş verin ve moda seçimlerinizin ses getirmesine izin verin!>_x000D_

Kadın El Ve Omuz Çantası Ürününün Satıcısı, Lucky Bees Kadın El Ve Omuz Çantası ürününü 561.79 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın El Ve Omuz Çantası Kullanıcı Yorumları Nasıl?
561.79 Tl ye satışta olan Kadın El Ve Omuz Çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
441 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok beğendim. Gerçekten çok güzel bir çanta. Siyah olan rengini de almayı planlıyorum. Spor, klasik fark etmez her tür kombine uyacağını düşünüyorum. Satıcıya teşekkür ederim. Paketlemesi çok özenliydi. Sorunsuzca elime ulaştı.
İsim: A** Y**
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Beden:Standart
Satıcı: Lucky Bees

Yorum: bu fiyata boyle bir kalite ve ozenli paketleme beklemiyordum tek kelimeyle bayildim !!! sus detayi harika kesinlikle herkesin dolabinda olmali
İsim: E** G**
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok güzel kızıma aldim çok beğendi
İsim: D** e**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: Mukemmel cok guzel, kaliteli canta. Kendi cantasiyla ozenli paketleme ve hizli kargo. Isini layigiyla mukemmel yapan saticiya cok tesekkur ederim.
İsim: S** A**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Çok kibar duruyor beğendim
İsim: **** ****
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: mükemmel bir çanta 🤩 siyah rengini de alacağım. iç hacmi büyük ve fermuarlı. dokusu yumuşak ve çok güzel. üzerindeki ayıcık çıkarılabiliyor. paketleme de iyiydi
İsim: Kübra B.
Tarih: 24 Eylül 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: çok beğendim, özenle paketlenmiş ve kargo da hızlıydı 😉
İsim: t** y**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: çoook güzel, bayildim♥
İsim: B** G**
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: Teşekkür ederim çok beğendim.
İsim: T** Ö**
Tarih: 07 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Gerçekten çok güzel bir çanta😍
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Ürünün iç dokusunu çok beğendim, indirimde aldım . Fiyat performans olarak bir tık büyük çantam olsun diyorsanız mutlaka alın
İsim: C** K**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: paketleme çok güzeldi kalitesi de gayet iyi çok şık ve tok duruyor tereddüt etmeden alabilirsiniz ben üniversite için aldım defter falan sığıyor ben tavşanı çıkararak kullanacağım
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Çanta gerçekten çok güzel ve kaliteli alırken hiç tereddüt etmeyin , içine 10.9 inçlik tablet sığıyor . Severek kullanırsınız , paketlemesi de çok kaliteli ve sağlamdı.
İsim: A** E**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: İki rengini de aldım herkes bayılıyor çokça ilgi çekiyor ve beğeniliyor. Kargo çok özenliydi satıcı da oldukça hızlıydı. Alın derimm :))
İsim: N** C**
Tarih: 01 Kasım 2023

Yorum: Çanta çok hoş ve güzel. Boyu beklediğimden bir tık büyük fakat sorun değil. Tam bir sonbahar, kış çantası. Kargo teslimatı uzun sürmedi. Çok severek kullanacağım.

Yorum: BAYILDIMMMMMM SADECE OMUZ ASKISI DA OLSA süper olurdu ama yine de çok güzel
İsim: İ** N** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Temmuz 2023

Yorum: Çantaya aşık oldum resmen büyüklüğüde ideal ve cok kullanışlı kaliteli alın kızlar
İsim: S** Y**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: içi geniş çok kaliteli bi duruşu var hem tatlı hem klasik birçok kombinime uyuyor.
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: çok şık bir çanta
İsim: h** ş**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Çok güzel ve derisi kaliteli
İsim: B** N** Ü**

Yorum: Çok teşekkür ederim ☺
İsim: Ekaterina A.
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Ekim 2023

Yorum: Çokk güzell bir çanta ayrıca paketleme de çok iyiydi
İsim: S** B**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: Ürün biraz daha koyu geldi fakat ben bu şekilde de çok begendim.ön kısmındaki göze ufak bir mıkmatıs sistemi konulsa daha iyi olabilir.rahat hafif günlük kullanıma uygun çok güzel bir ürün.öğretmenim içinde farklı üç bölme oldugu için cok rahat kullanıyorum.14inch laptop bile sıgdı
İsim: A** A**
Tarih: 01 Haziran 2022

Yorum: Çok özenerek paketlenmişti çantada çok güzel herkes soruyor çok kullanışlı
İsim: E** Y**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Siyahını da almıştım çok güzel tavsiye ederim
İsim: T** D**
Tarih: 25 Eylül 2023

Yorum: Harika bi çanta duruşu çok güzel çok zarif rengi de tam istediğim gibi kalitesi güzel üniversitede kullanmak için aldım kitap defter sığıyor.
İsim: E** Ç**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel ve kaliteli duran bir çanta. İçi de geniş, 3 bölmeli ve önde de cebi var. Koruyucu bez çantası ile geldi ve iyi paketlenmişti. Kargo elime hızlı ulaştı. Bu satıcının başka çantasını da almıştım, tavsiye ederim alışverişlerimden çok memnunum.
İsim: Z** A**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Görünüş ve kullanım açısından çok güzel bir çanta bayıldım
İsim: Z** t**
Tarih: 01 Temmuz 2023

Yorum: Bana biraz büyük geldi gibi boyu ,ama kalitesi rengi çok güzel.
İsim: B** A**
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel çok rahat bi çanta tavşancığı da çok tatlı teşekkür ederim satıcıya çok özenle paketlenmişş😍🥰
İsim: Maysa K.
Tarih: 21 Temmuz 2024

Kadın El Ve Omuz Çantası Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: lütfen cevap vermisiniz
Cevap: Merhaba, sorunuz cevaplandı. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: uzeindeki tavşanı cikarabiliyormuyuz
Cevap: Merhaba, isterseniz çıkarabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba içi astarlimi
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz üründe astar bulunmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: bu urun tam.hangi renktir
Cevap: Değerli müşterimiz ürün taba renktedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: iyi günler, yorumlarda çantanın iki farklı deri versiyonu var şuan hangisini gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz ürün görselinde görünen ürünü göndermekteyiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Azərbaycana çatdırılma olmayacaq?
Cevap: Merhaba, yeni ürünlerimiz ve güncel stoklarımız hakkında bilgi almak için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizin için her zaman en yeni ve en iyi ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kolay gelsin iki farklı deri gözüküyor fotoğraflarda düz olan mı çizgili olan mı gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz düz olan, küçük desenleri olan ürün tarafınıza gönderilecektir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: MERHABALAR ÇANTANIN SİYAHI GELİR ACABA
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz çok kısa süre içinde stoklarımızda olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba fotoğraflarda dış tarafının malzemesi 2 farklı şekilde gözüküyor. Daha mat versiyonu ve çizgileri belli olan versiyonu şuanda hangi versiyonu üretiyorsunuz?
Cevap: Değerli müşterimiz damat ama çizgileri belli olmayan deriden üretilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kapama şekli fermuarlı mı?
Cevap: Merhaba! Ürünümüzün ana bölmesi fermuarlıdır. Fermuarlı kapama sistemi, çantanın içindeki eşyalarınızın güvenliğini sağlar ve kolayca erişim sağlar. Başka herhangi bir sorunuz varsa sormaktan çekinmeyin. Teşekkürler!

Soru: 10.2 inç tablet sığar mı
Cevap: Merhaba, muhtemelen sığacaktır fakat tablet boyutlarınız ile çanta boyutlarını kıyaslayarak daha net karar verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: elde tutma kismi varmi
Cevap: Merhaba, ürünün sadece omuz askısı bulunmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: tam olarak hangi renktir metalik yazıyor kahve görünüyor renkten birşey anlamadım
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz ürün taba renktedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: aksesuarı ayrı satıyor musunuz
Cevap: Merhaba, maalesef ayrı satmıyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar siyahi stoga gelicek mj
Cevap: Merhaba, güncel ürün ve stoklarımız için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Siyah rengi tekrar gelir mi?
Cevap: Merhaba, çok kısa süre içinde tekrardan stoklarımızda olacaktır. Güncel ürün ve stoklarımız için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: çantanın derisi nasıl geliyor iki türlü de konulmuş düz mü çizgili mi? Ve son fotoğraflarda ayıcık aşırı özensiz bir şekilde gönderilmiş, ürün görseliyle bir değil o şekilde mi gelecek?
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz ürün derisi düz bir yapıda değildir. Tavşan aksesuarı ise özenle kontrol edilip çantaya takılmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ayıcık aksesuarı çıkarılabiliyormu acaba
Cevap: Merhaba, değerli müşterimiz tavşanlı aksesuarımız takılıp çıkarılabilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: beyaz rengi mevcut mu acaba?
Cevap: Merhaba! Maalesef stoklarımızda bulunmamaktadır. Yeni ürünler ve güncel stoklarımızı kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin. Sizin için her zaman en yeniyi getirmek adına çalışıyoruz. Keyifli alışverişler dileriz!

Soru: Merhaba bazı yorumlarda kahverengi çantanın dokusu farklı fotoda olanı gönderiyorsunuz değil mi?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz göndereceğimiz ürün, ürün görselindeki gibidir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Kadın El Ve Omuz Çantası Ürünün Detaylı Resimleri

Kadın El Ve Omuz Çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü