Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 En Düşük Fiyat Nerede ?

Melisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
533
0
0
Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 Güncel Fiyatı 287.13 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 Hakkında yaklaşık 1025 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 Teknik Bilgiler

Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 Ürününün Satıcısı, Olalook Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 ürününü 287.13 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 En Son Yapılan Yorumlar
287.13 Tl ye satışta olan Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1025 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: MÜKEMMEL ❤ Kumaşı yumuşacık tiril tiril tam yazlık bi gömlek tam bedeninizi alin 1.74 boy 64 kilo M beden tam üzerime göre oldu kesinlikle almalısınız 🥰
İsim: F** Y**
Tarih: 30 Temmuz 2021
Beden: Beden:M
Satıcı: Trendyol - Olalook

Yorum: Çok güzel bir gömlek,bedeninizi alabilirsiniz hafif dökümlü
İsim: Ayşen Y.
Tarih: 05 Ağustos 2021
Beden: Beden:L

Yorum: harika duruyor fiyatına göre uygun 55 kiloyum s beden aldım biraz dökümlü
İsim: P** D**
Tarih: 07 Temmuz 2021
Beden: Beden:S

Yorum: Çok beğendim, kendi bedeninizi alabilirsiniz tam kalıp :)
İsim: H** Ç**
Tarih: 29 Temmuz 2022
Satıcı: Trendyol

Yorum: Ürün kalitesi çok güzel. 1.65 boy 56 kiloyum m beden aldim. Biraz dökümlü durdu gayet güzel oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 02 Temmuz 2021

Yorum: çok güzel tam beden alınırsa mükemmel oluyor teşekkürler Trendyol ♥
Tarih: 03 Temmuz 2021

Yorum: çok şık bir gömlek..yaz için ideal. bedenimin 1 beden büyüğünü aldım. M bedenim, bol geldi. bedeninizde alın.
Tarih: 17 Temmuz 2021

Yorum: çok şık bir gömlek kaliteside çok iyi tam beden tavsiye ederim alın aldırı
İsim: n** b**
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: Çoook ince ama fiyatına göre güzel bir ürün, modeli de çok güzel 54 kiloyum L aldım biraz büyük geldi bu yüzden iade edip küçüğünü alıyorum
İsim: Nahla B.
Tarih: 06 Temmuz 2021

Yorum: Aşırı güzel ve rahat bi gömlek tam bedeninizi alabilirsiniz bence …
İsim: meltem b.
Tarih: 27 Haziran 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: tam bedeninizi alın bence... cok hoş duruyor
İsim: H** K**
Tarih: 02 Temmuz 2021

Yorum: Çok şeker. Tam beden aldım. Kargo geç elime ulaştı ama sorunsuz teslim edildi.
İsim: B** İ**
Tarih: 24 Temmuz 2022

Yorum: kumaşı tam yazlık tiril tiril jean le çok şık oldu tavsiye ederim tam bedeninizi alın teşekkürler trendyol
İsim: C** Ö**
Tarih: 06 Temmuz 2021

Yorum: Bayildim, bedenime gore aldim tam oldu. Kumasi rahat desenleri renkleri guzel.
Tarih: 01 Ağustos 2021

Yorum: Kumaşı gayet güzel ve yazlık. Çok hızlı kargolandı. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.
İsim: Ş** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Mayıs 2024

Yorum: Çok beğendim. Tiril tiril harika bir kumaş. Renkler fotoğraftaki ile aynı. Çok buruşmuyor. Çok hoş dökümlü bir duruşu var. Tam beden alın...
İsim: E** B**
Tarih: 01 Kasım 2021

Yorum: 75 d sutyen kullanıyorum XL beden tam geldi. kumaşı çok yumuşak . Tril tril. rengi remimde olduğu gibi geldi. Kol kesim yeri derin. açık giymekten çekinenler buna dikkat edebilir.
İsim: M** C**
Tarih: 11 Ağustos 2021

Yorum: Süper bir kumaş harika tiril tiril tam beden alınabilir çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim
İsim: N** O**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: kalıp geniş 1 beden küçük alabilirsiniz
İsim: T** Ö**
Tarih: 17 Ağustos 2021

Yorum: muhteşem rahat çok şık bir gömlek renklere de bayildim. tam beden alabilirsiniz
İsim: N** İ**
Tarih: 16 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kendi bedeninizi almayı tavsiye ederim
Tarih: 16 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kumaş çok güzel ve kaliteli. Tam beden alabilirsiniz. Ben yorumlara bakarak bir beden büyük aldım, bayağı salaş durdu.
Tarih: 30 Haziran 2021

Yorum: Kendi bedeninizi tercih edin
İsim: P** U**
Tarih: 03 Kasım 2021

Yorum: Duruşu çok güzel. 165 boy 65 kilo m beden tam oldu
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: bir beden büyük almıştım, iyiki öyle yapmışım yıkanınca çekti üstüne göre oldu, güzel bir ürün ben beğendim👍
İsim: müzeyyen a.
Tarih: 16 Temmuz 2022

Yorum: Beğendim 🙂 57 kiloyum, small aldım. Memnunum!
İsim: B** E**
Tarih: 07 Eylül 2021

Yorum: guzel efil efil bn m aldım 55 kilo ıken almıştım bıraz büyük geldı
İsim: H** K**
Tarih: 20 Şubat 2022

Yorum: beden olarak büyük geliyor.bir beden küçük alabilirsiniz
İsim: f** k** K**
Tarih: 29 Nisan 2022

Yorum: Ürünü anneme hediye olarak aldım biraz geç kargolanma oldu ama onun haricinde gömlek çok güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: M** K**
Tarih: 06 Haziran 2022

Yorum: Anneme aldım çok güzel olduu
İsim: G** K**
Tarih: 21 Ağustos 2021

Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 Ürüne Dair Sorular

Soru: kumaşı nedir
Cevap: Merhaba, ürün 100% Viskoz dokuma kumaştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ha tam L beden imiş teşekkürler
Cevap: Merhaba, güzel geri bildiriminiz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: s beden gelcekmi acaba teşekkür ederim
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba. ürün yıkanınca çekme yaparmı ?
Cevap: Merhaba, ürünün iç etiketinde yer alan yıkama talimatına uygun yıkama yapmanız durumunda herhangi bir sorun olmayacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: bu gmlegin 48bedeni varmı
Cevap: Bulunmamaktadır

Soru: önden düğmelimi yoksa buluz şeklindemi bilgi verirmisiniz
Cevap: Merhaba, ürün düğmeleri açılabilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: mrb resimdeki aynı mı geliyor
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki gibi gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba 113 göğüs ölçü xl olurmu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden tespitinizi yapabilmeniz için manken ve ürün bedeni aşağıdaki gibidir. Mankenin Ölçüleri: Boy: 1.75, Göğüs: 88, Bel: 65, Kalça: 88 Giydiği Ürünün Bedeni: S/36

Soru: 1.58 boy 54 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Beden tespitinizi yapabilmeniz için manken ve ürün bedeni aşağıdaki gibidir. Mankenin Ölçüleri: Boy: 1.75, Göğüs: 88, Bel: 65, Kalça: 88 Giydiği Ürünün Bedeni: S/36

Soru: salam bunun razmeri qalmiyib ne vaxt geler
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız haftalık olarak güncellenmektedir. Takipte kalınız.

Soru: mrb 170 boyundayim 66 kiloyum kac beden almam gerekiyor

Soru: bu ürünün uzun kollu su varmı
Cevap: Merhaba, bulunmamaktadır

Soru: mrb bu gömleğin m yada l bedenj varmi yada gelecekmi
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: boy 1.65 kilo 75 hangi beden olur?

Soru: boy 160 kilo 80 hangi beden almalıyım

Soru: merhabalar,sütyen bedenim 85B, L beden uygun mudur?

Soru: boyum 1,69 kilo 75 hangi beden olur acaba

Soru: 160 boy 66 kilo hafif göbek var hangi beden olur??

Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 Ürün Görselleri

Kadın Lacivert Kolsuz Desenli Dokuma Viskon Gömlek GML-19000640 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü