Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants Alınmaya Değer Mi ?

Meral

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
546
0
0
Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants Bu Ürünü Almalı Mı?
Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants Güncel Fiyatı 469.5 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants Hakkında yaklaşık 89 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants Ürünün Detayları

Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants Ürününün Satıcısı, LOS OJOS Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants ürününü 469.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants Hakkında Yapılan Yorumlar
469.5 Tl ye satışta olan Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
89 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: aynı renk fermuarlı kapüşonlu üstle takım olarak aldım, harika 😍 kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: m** u**
Tarih: 07 Aralık 2021
Beden: Beden:S
Satıcı: LOS OJOS

Yorum: Orta kalınlıkta bir ürün, 40-42 beden için L beden aldım. Severek kullanıyorum. Kalıbı güzel, kumaşı kaliteli. 1.72 boy için paça boyu mankendeki gibi duruyor.
İsim: H** H**
Tarih: 14 Şubat 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Çok güzel kumaşı felan ama çok geniş oldu l beden almama ragmen 80 kiloyum
İsim: **** ****
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: Rengi aynı göründüğü gibi, kumaşı da çok güzel. 1.70 boyunda 68 kiloyum. Basenli bir yapım var. 38 beden giyerim bu yüzden M beden söyledim ancak S beden daha güzel olurmuş. Boyu bir iki cm uzun kaldığı için diz kısımları çok hafif potluk yaptı. Ancak iade düşünmedim, çok kötü durmuyor. Sadece mankendeki gibi tok bir görüntü olmadı. Diğer renklerinDevamını Oku
İsim: M** U**
Tarih: 22 Ocak 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Kumaşı,dikişi çok iyi.Renk gorseldekinin aynısı. Bedeni biraz büyük oldu.Bol sevdiğim için değiştiremedim. Tam bedeninizi alın.
İsim: G** K**
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: tam beden almalısınız super
Tarih: 24 Kasım 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: kumaş ne ince ne de kalın baharlık diyebilirim kumaşı kaliteli güzel fakat bana çok uzun oldu.boyum 1.62 kilom 68 L beden aldım basanlerim olduğu için tam oldu boyu uzun olduğundan kestiricem .M beden alsaydım daha iyi olurdu
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: Kalitesi iyi fakat xs beden bile m beden gibi duruyor. O yüzden iade
İsim: f** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mayıs 2023

Yorum: yorumlara bakarak 1 beden küçük aldım tam oldu. duruşu kalıbı ve hızlı teslimat yapılması tavsiye sebebidir.
İsim: M** K**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Ürün materyali gayet güzel. Ben fotoğrafa ve yorumlara bakarak kendi bedenimde aldım. 162 boyundayım. Parçalar uzun değil çok uzun. Hızlı kargo özenli paketleme için teşekkür ederim. Gözümü yanılttınız ondan 1 puan kırmak istiyorum ama ürün güzel kıramadım 🤭bi beden küçük alınmasını tavsiye ederim.
İsim: E** D**
Tarih: 25 Ocak 2022

Yorum: 38 bedenim, m aldım büyük geldi, iade edip s aldım. Severek kullanıyorum.
İsim: Ö** V**
Tarih: 05 Mart 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: 164 boy 56 kiloyum basenlerim var s beden bol oldu bilek kisimlari dahil. xs ile degistiricem. kumasi kaliteli.
İsim: C** K**
Tarih: 20 Aralık 2021

Yorum: Bağlamak için ipleri yoktu. Küçük beden almama rağmen giyince duruşu büyüktü ve ipleri olmadığı için daraltamadım .
İsim: burcu E.
Tarih: 20 Ocak 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Dokusu güzel ancak bir beden küçük alınmalı, mecbur iade
İsim: F** S**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: güzel
İsim: S** N**
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: Ürün çok güzel gayet rahat hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz
İsim: D** A**
Tarih: 10 Haziran 2022

Yorum: Alt üst takım olarak aldım. Bence çok güzel çok rahat bir ürün
İsim: S** G**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: 166 boy 67 kiloya tam oldu beli hiç düşük değil boyu uzun kısa gelmedi kumaşı yumuşak ben beğendim kapşonü da varmış onu da almayı düşünüyorum .
İsim: N** Ç**
Tarih: 20 Şubat 2022

Yorum: Çok rahat diz yapmıyor tam beden
İsim: Ü** S** S**
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Gayet güzel bir ürün. Teşekkürler.
İsim: N** Y**
Tarih: 16 Aralık 2021

Yorum: Çok güzel ve rahat beğendim rengi de süper
İsim: Y** K**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Bu markanın eşofmanlarına ba yıl dımmm
İsim: pelin k.
Tarih: 09 Mayıs 2022

Yorum: Hemen diğer renklerinden de sipariş vereceğim. MUHTEŞEM

Yorum: Kesinlikle bir beden küçük alın 170 65 kiloyum L söyledim bosbol oldu M de olurdu ama beğenmedim çünkü rengi grimsi mavi değil kesinlikle ve ön kısmı çok belli ediyor bol olmasına rağmen belli etti yani ön çizgisi güzel değil iade
İsim: B** K**
Tarih: 30 Mart 2022

Yorum: Çok beğendim. Rengi dokusu harika . Bu markanın ürünleri gerçekten çok kaliteli
İsim: e** t**
Beden: 13 Mayıs 2024

Yorum: Kesinlikle 1-2 beden küçük söylemelisiniz aşırı büyük. 158 boy 70 kilo L çuval gibi oldu.kumaşı yumuşak güzel ama ağ bölgesi çabuk tiftiklenecek gibi duruyor Üzerinde etiketi felan yoktu. Bana kullanılmış hissiyatı verdi. Ama benim iade edecek zamanım ve imkanım olmadığı için iade edemiyorum.
İsim: A** Y**
Tarih: 16 Nisan 2022

Yorum: Çok beğendim, baska modelleri olsa alacağım

Yorum: Bu 3 çü ürün alışım bu markadan ürünleri çok ama çok güzel ve rahat asla diz girmiyor ve yok gibi çok rahat ayrıca almak isteyenler tereddüt etmeden alabilir bir beden küçük alınabilir
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Beğendim güzel
İsim: Ş** Ç**
Beden: 18 Mayıs 2024

Yorum: İlk defa bir esofman altını bu kadar begendim. Kuması ne ince ne kalın. S almama ragmen bir tık bol geldi ama sorun degil. Durusunu cok sevdim.
İsim: A** M**
Tarih: 17 Ocak 2022

Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Üç iplik mi
Cevap: Merhabalar. Hayır 3 iplikten üretilmemiştir. Materyal kompozisyon için ürün açıklamalarına göz atabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: bacak uzunligi ne kadar
Cevap: Merhaba, ölçü bilgisi mevcut değildir. Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.

Soru: Siyahı var mı
Cevap: Merhabalar. Yakın dönemde stok girişi planlamıyoruz. Diğer modellerimiz için Trendyol mağazamızı inceleyebilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Merhabalar rengini gri yazmışsınız ama süt mavi (açık mavi) görünüyor tam olarak ne renk yazarsanız sevinirim iyi günler ❤🌿
Cevap: Merhaba, ürün görünen renktedir. Ürün özelliklerinden rengini görebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: Ayak bileğindeki lastik mi yoksa eşofman kumaşından mı
Cevap: Merhabalar. Eşofman kumaşındandır. Lastikli model için Drawstring serimizi inceleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Farklı renkleri var mı
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Boyum 154 kilo 82 kilo ürününüz güzel bundan önce aldım çok beğendim bunu ilk alıyorum nasıl durur kaç beden almalıyım
Cevap: Merhabalar. Standart bedeninizde sipariş verebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba boyum 1.65 kilom 68 kaç beden almalıyım kumaş esnek mi bilgi alabilir miyim lütfen 😊
Cevap: Merhabalar. Standart bedeninizde sipariş verebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Tabiii bir de fiyat kısmı var.. Sürekli oynayan bir fiyat ,iki günde zamlanan ayrıca..
Cevap: Tekrar merhabalar. Kampanya tarihleri ile kampanya dışı tarihler arasında fiyat farkı olabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz

Soru: 40 beden icin hangi bedeni almaliyim M mi L mı
Cevap: Merhabalar efendim, L bedeni tercih edebilirsiniz.

Soru: İyi günler,yazın giyilir mi ?
Cevap: Merhaba , evet giyilir.

Soru: 38 40 beden pantolon giyiyorum.. large uygun mudur. ? basen biraz dökümlü durmalı. teşekkürler.
Cevap: Merhabalar efendim kendi bedeninizi seçebilirsiniz.

Soru: Merhaba mavi gri renkte bedenler ne zaman güncellenir acaba
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Merhabalar yorumlarda herkes boyunun bu şekilde olmadığına çok uzun geldiğine ve bol durduğuna tok görünmediğine dair yazılmış bunlar doğru mu çünkü bende görseldeki gibi streç durmasını talep edicem yoksa hiç almıyım
Cevap: Merhabalar. Manken boy ölçülerini referans alabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz

Soru: Merhaba mavi ya da siyahda s beden gelecek mi?
Cevap: Merhabalar. Yakın dönemde stok girişi planlamıyoruz. Diğer modellerimiz için Trendyol mağazamızı inceleyebilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar, s beden güncellenecek mi?
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. Gelince haber ver butonuna tıklayarak stok girişi olduğu anda haberdar olabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar s bedeni nezman gelir

Soru: Bu ürünün lacivertinin stokları yenilecek mi

Soru: acaba iç kısmı nasıl pamuklu mu
Cevap: Merhabalar efendim, evet şardonludur.

Soru: 162 boy 65 kilo kaç beden uygundur?
Cevap: Merhaba, kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants Resim Ve Fotoğraflar

Kadın Mavi Gri Jogger Eşofman Altı Sweatpants En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü