Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı Tavsiye Eder Misiniz ?

Melis

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
508
0
0
Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı Mevcut Fiyatı 371.8 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı Hakkında yaklaşık 3804 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı Teknik Detaylar

Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı Ürününün Satıcısı, camaiore Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı ürününü 371.8 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı Yorumlar Ve Değerlendirmeler
371.8 Tl ye satışta olan Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3804 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Fiyatına göre çok şık ve rahat bı ayakkabı tam numaranızı alabilirsiniz topuk boyu da çok iyi
İsim: G** Ö**
Tarih: 06 Şubat 2023
Beden: Beden:38
Satıcı: Ferzolaio

Yorum: Harika bir ayakkabı, numaram 36.5 36 aldım tam oldu. Çok şık ve kaliteli. Nazik notunuz ve hediyeniz için teşekkür ederim.
İsim: B** G**
Tarih: 01 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok rahat. kendi numaranızı alın.
İsim: R** A**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Ayakkabı güzel ve çok rahat. Kendi ayak numaranızı alabilirsiniz.
İsim: D** U**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: aşırı rahat ve gayet şık bi ayakkabı gerçekten beğendim bir numara küçük alınabilir
İsim: İ** A**
Tarih: 08 Mart 2023
Beden: Beden:40

Yorum: Ayakkabı çok rahat. Kendi numaranızı alin
İsim: Z** N** A**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: Öncelikle not için teşekkür ederim kendi bedeninizi almanızı öneririm çok şık ve rahat bi ayakkabı kargo hızlıydı ayrıca hediye için de çok teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Ayakkabı çok zarif ve kaliteli tam beden alabilirsiniz.
İsim: G** Ö**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: Iki renk aldım çok şık durdu cok beğendim. 1 numara büyük aldım tam oldu.
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Ürün kalitesi gayet iyi ve çok rahat. Dolabınızda olması gereken zarif ve klasik bir ayakkabı. Tam numaranızı alabilirsiniz.
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: herkes tam numarasını alsın 38 giymeme rağmen fıkar$39 aldım bol oldu kalıbı geniş tam numaranızı alabilirsiniz çok güzel ayakkabı
İsim: M** N** B**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: resmennn bayildimmmm cok şık ve rahat öneriyorummmm kendi numaranizi alin bence
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: fiyatı göre çok çok guzel bir ayakkabı ayrıca satıcı çok kibar bana biraz büyük geldi bir numara küçük alınabilir diye düşünüyorum.
İsim: S** Ç**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: bayıldım hem rahat hem güzel severek giyiyorum tam ayak numaranızı alin
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Çok şık ve rahat kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: F** H**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: çok hızlı geldi çok zarif beğenerek giydim teşekkür ederim Tam numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Ben beğendim gayet güzel, kendi ayak numaranızı alabilirsiniz satıcıya hediyesi ve güzel yazısı içinde teşekkür ederim 😊
İsim: A** K**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: ürün foroğrafta göründüğü gibi baya güzel geldi. tam kendi numaranızı alın
İsim: E** S** Ö**
Tarih: 14 Şubat 2023
Beden: Beden:39

Yorum: O kadar kibar not aldım ki çok teşekkür ederim ayakkabı kendi numaram tam geldi çok şık ve zarif duruyor fiyat olarakta uygun kolay gelsin hayırlı işler dilerim
İsim: C** T**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Sürekli spor ve düz taban giyen biri olarak söyluyorum ,çok rahat bir ayakkabi gercekten. Bu fiyata harika , alın bulunsun evde. Ayağim 36,5 normalde. 36 numarasi bana cok hafif bol geldi. ayagim taraksiz. Kendi numaranizi alin. Büyük numara almayin sakın.
İsim: n** b**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: çok tatli bi notla ve bi paket kahveyle geldi teşekkürler cok begendim tam numaranizi alin :)
İsim: c** t**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Nisan 2023

Yorum: bayıldımmm kendi numaranızı alın. kargo da aşırı hızlıydı minik hediye için de teşekkürlerr
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: Çok şık bir ayakkabı.Tam numaranızı alabilirsiniz.Hediye kahve ve notunuz için teşekkürler;))
İsim: g** a**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Çok çok tatlı bir ayakkabı, kendi numaranızı alabilirsiniz. Ben çok beğendim
İsim: İ** N** M**
Tarih: 24 Mart 2023
Beden: Beden:39

Yorum: ayakta duruşu rahatlığı muhteşem hızlı geldi çok teşekkür ederim kendi numaranızı almanızı tavsiye ederim kiöük gibi görünebilir ama kalıpları tam
İsim: Y** S**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Çok rahat ve sevimli. Annem için aldım, çok beğendi. Kendi numaranızı ala bilirsiniz. Ayrıca ürünle birlikde gönderdiğiniz sevimli notunuz ve hediye kahve için de teşekkür ederiz.
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: ürün gerçekten çok zarif ve şık duruyor. tam numara aldım boyu birebir oldu fakat ayaklarım taraklı olduğu için bu zarif ayakkabının içinde çok kaba durdu maalesef :( rahatlığı konusunda birşey diyemem giymediğim için. ürün güzel kargo ve paketleme de gayet iyiydi
İsim: s** a**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: güzel 38 numara giyiyorum çok hafif bol kaldı ama rahat ayakkabı
İsim: S** Y**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel çok beğendik herkes kendi numarasını alsın ayrıca gönderdiğiniz hediye için çok teşekkür ederiz
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: Bayıldım ürün fotoğraftakinin aynısı kendi bedeninizi alabilirsiniz ayrıca minik hediyeniz ve güzel yazınız için teşekkür ederim 🙏
İsim: S** A**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kalıp dar mi
Cevap: Geniş kalıp efendim

Soru: topuk boyu kaç cm
Cevap: 8 cm efendim

Soru: merhabalar
Cevap: Merhabalar efendim

Soru: merhabalar lutfen ozenli paketleyiniz
Cevap: TABİKİ EFENDİM

Soru: Merhaba bilek bantı kaç cm acaba?
Cevap: efendim son derece geniş sorun yaşamazsınız

Soru: 35 numara üretirmisiniz lütfen, bu modeli çok beğendim.
Cevap: Maalesef efendim. Kalıplarımız 36-40 sadece

Soru: kaç santim dir
Cevap: topuk boyu 8 cm

Soru: 38 numara gıyıyorum ama bıraz arkası bol oldu sorun olur mu acaba
Cevap: Olmaz efendim

Soru: kalıbı nasıl
Cevap: Tam kalıp efendim

Soru: merhaba ben normalde 37 giyiyorum böyle ayakkabida 37di mi tercih etmeliyim yoksa büyükmu?
Cevap: 37 tercih edin efendim kalıplarımız büyük

Soru: 38 numarası ne zaman gelir
Cevap: merhaba yarın gelir efendim

Soru: peki nasıl ulasacam
Cevap: Trendyol asistan ile efendim o da trendyol uygulamanız içinde

Soru: merhaba 38 numarası kalmamış,ne zaman gelir
Cevap: merhaab 10 dk içinde

Soru: süetmi kç cm
Cevap: Süet ve 8 cm efendim

Soru: Nereden gönderim sağlıyorsunuz?
Cevap: İzmirden efendim. Büyük şehirlere yüksek olasılıkla 1 günde gidiyor. En fazla 2 gün sürüyor

Soru: kalıbı darmı ?
Cevap: geniş efendim. küçük alınız

Soru: Tam kaç cm?
Cevap: 8 cm efendim

Soru: 40 numara bekliyorum 16 mayısta mez varda stoklara ne zaman gelecek
Cevap: Yarın efendim

Soru: neden gelemiyorlarmış
Cevap: Merhaba Trendyol müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmeniz daha sağlıklı olur efendim. Süreci sizler için kolaylaştıracaklardır.

Soru: ürüne geniş diyorsunuz normalde 38 giyiyorum acaba 37 mi alsam 38 büyük mu gelir
Cevap: kendi bedeninizi alınız

Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı Ürünün Fotoğrafları

Kadın Siyah Süet Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Qadın Dabanlı Qara Ayaqqabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü