Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm Alanlar Memnun Mu

Naime

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
560
0
0
Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm Bu Ürünü Almalı Mı?
Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm Anlık Fiyatı 449.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm Ürün Detayları

Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm Ürününün Satıcısı, serelshoes Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm ürününü 449.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm Yorumlar Hakkında Bilgi
449.0 Tl ye satışta olan Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Güzel şık bir ürün ayağım 36,5 ben 36 numara aldım tam oldu topuk boyu çok ideal rahat
İsim: h** ş**
Tarih: 24 Mayıs 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: SEREL35SHOES

Yorum: bir beden buyuk alin
İsim: **** ****
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:39

Yorum: çok güzel ya çok rahat
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:38

Yorum: güzel ayakkabı tam kalıp
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Gerçekten harika bir ayakkabı bayıldım
İsim: Ü** Y**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Harika bir ayakkabı
İsim: B** D**
Tarih: 24 Mayıs 2024
Beden: Beden:38

Yorum: gerçektennn cok güzelll olayyyyy kızlarrr
İsim: İ** N** s**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: biz çok begendik, beklediğimiz gibiydi
İsim: G** K**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Teşekkür ederimm
Cevap: Rica ederim efendim yine bekleriz

Soru: Merhaba ürünün rengi nedir ?
Cevap: Merhabalar efendim bordo cilt

Soru: merhaba topuk boyu kaç cm?
Cevap: 9 cm efendim

Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm Ürüne Ait Resimler

Kadın Topuklu Ayakkabı Arkası Açık Direkli Tokalı Yeni Seri Topuk 9cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü