Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Eylem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
553
0
0
Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı Şu Andaki Değeri 536.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı Hakkında yaklaşık 33 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı Ürünün Detayları

TOPUK BOYU: 8 CM_x000D_
-MATERYAL: SATEN_x000D_
TAM KALIPTIR_x000D_
-YERLİ ÜRETİ_x000D_
-Günlük hayatınızın her anında tarzınızı ve rahatlığınızı ön planda tutan bu özel ayakkabı,scarpe rosso ayakkabının el işçiliği ile ürettiği birinci sınıf ürünlerden biridir._x000D_
scarpe rosso markası olarak, kaliteden ödün vermeden moda trendlerini takip ediyoruz ve müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı amaçlıyoruz. Bu ayakkabıyı seçerek hem tarzınızı yansıtabilir hem de gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli malzemeler ve birinci sınıf el işçiliği ile üretilen bu ayakkabıyı alarak, modayı ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz._x000D_
-Bu ayakkabı, her mevsim giyilebilme özelliğiyle ve kendine özgü tarzıyla öne çıkıyor. Sokak stilinizden ofis kombinlerinize kadar birçok farklı tarza uyum sağlayabilecek olan bu ayakkabı, rahatlığıyla da ön plana çıkıyor. Online alışverişlerde özel indirim fırsatlarıyla bu zamansız ayakkabıyı hemen sipariş edebilirsiniz._x000D_
_x000D_

Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı Ürününün Satıcısı, SCARPE ROSSO Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı ürününü 536.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı Ürün Hakkındaki Yorumlar
536.0 Tl ye satışta olan Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
33 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: ürün çok güzel beklediğimden daha iyi çıktı çok teşekkür ederim kendi bedenini zi alabilirsiniz.not için teşekkür ederim
İsim: N** İ**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: SCARPE ROSSO SELANİKLİ

Yorum: Ayakkabı çok rahat ve çok şıkk bayıldım resmen alın aldırın kendi numaranızı alabilirsiniz ☺ güzel notunuz için de teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 28 Haziran 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Çok güzel bir ayakkabı, bayıldım ama kendi ayak numaramı almama rağmen büyük oldu. Gönderip 37 alacağım. Bir numara küçük alın.
İsim: G** A** Ö**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: çok rahat çok kaliteli fiyatının çok üstünde performans olarak içi yastıkla gibi asla ayağımı ağrıtmadı çok rahattı
İsim: E** D** D**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Ürün gerçekten çok şık ve çok zarif görseldekiyle bire bir aynı kendi numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Göründüğünden daha şık kibr bir ayakkabı. Kumaşı kadife çok hoş ve parlak. Kargo bir günde elime ulaştı bu beni çok mutlu etti. Yorumlarda küçük numara alın demişler ama ben her zaman topuklularda bir numara büyük alıyorum bunuda öyle aldım aşırı rahat ve tam oldu.
İsim: M** Y**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Çok rahat çok kullanışlı ve çok kaliteli İyiki almışım
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: ÇOK RAHAT VE KALİTELİ
İsim: N** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Eylül 2024

Yorum: harika çok güzel 1beden büyük almışım ama zarari yok ayağından çıkmıyor çok rahat ts ederim.
İsim: H** Ç**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: çook beğendim çok güzel ayakta çok şık duruyor ve rahat
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: bayıldımm aynı görseldeki gibi geldi ayakta çok şık ve kibar duruyor üründe kaliteli tek sorun özellikle küçük numaralarda delikleri daha fazla yaparsanız iyi olur ama kesinlikle tavsiye ederim
İsim: A** T**
Beden: 31 Ağustos 2024

Yorum: Cok zarif cok begendım güvenle alısveris yapabilirsiniz
İsim: s** c**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: beklediğimden çok daha güzel çok teşekkür ederim abiyemle fotoraflı da atıcam aşırı rahat alın aldırın
İsim: Y** E** s**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: çok şık beğendim
İsim: G** D**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Ben mavı diye aldım ama çok koyu çıktı renk sıkıntı oldu onun dışın guzel
İsim: M** M**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Tek kelime ile muhteşem bayıldım rengi duruşu kalitesi harika güvenle alabilirsiniz tam kalıp bu arada 3 günde elime ulaştı satıcıya özeni ve ilgisi için de teşekkür ediyorum çok beğendim
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Tam istediğim gibi geldi, çok beğendim, çok teşekkür ederim 💙
İsim: N** D**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: herkesin nereden aldın diye sorduğu ayakkabım :))
Beden: 23 Ağustos 2024

Yorum: Ayakkabı göründüğü gibi güzel geldi, ayakta çok şık duruyor. Fiyat performans ürünü olduğunu söyleyebilirim. Hızlı ve güvenle teslim aldım. Satıcıya teşekkür ederim.
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: resmen alık oldum duruşuna asilliğine bayıldım sadece kalıbı birqz büyük ama olsun böylede giyerim
İsim: G** T**
Beden: 03 Ağustos 2024

Yorum: ürün çok güzel
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Ayakkabı gerçekten çok şık ve kaliteli aynı zamanda fazlasıyla rahat. Ben ayaklarım taraklı olmasına rağmen kendi numaramı aldım ve tam oldu. Elbisemle rengi uymadığı için iade etmek zorunda kaldım ama tercih edilebilecek çok kullanışlı bir ayakkabı ✨✨
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Ürünüm defolu geldi çok üzüldüm ama zamanım yoktu kullanmak zorunda kaldım üzücü
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: önü saten olduğu için kırılıyor direkt peçete koyup giyin birde bilek kısmı 4 delik olmalıydı bol gibi geldi
İsim: Ü** T**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok güzel ve rahat ben elbisemle rengi uyumlu olmadığı için iade ettim tam numara alabilir siniz
Tarih: 24 Temmuz 2024

Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: ????? ?????
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz topuğumuzun büyü 8 cm.

Soru: şalla berabermi geliyo
Cevap: Maalesef efendim sadece ayakkabı 😊

Soru: 38 numara ne zaman gelir
Cevap: Bugün stoklarımız güncellenecek efendim

Soru: Keşke kırmızısıda gelse stoklarınıza...
Cevap: Önerinize dikkate alacağız efendim, yönetime iletilecek efendim.

Soru: lacivert olanın 38 numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Şu an stoklarımız güncelleniyor efendim

Soru: Merhaba ürünü bir kere giydim ve altı soyuldu
Cevap: Merhabalar efendim zeminden kaynaklıdır

Soru: merhaba 33 numara yapabiliyormusunus ?
Cevap: Merhabalar efendim maalesef 33 numara bu kalıpta mümkün değil.

Soru: Merhaba bordo rengi var mi
Cevap: Merhabalar efendim maalesef bordo rengi mevcut değil.

Soru: Merhaba 37 numarası da gelecek mi
Cevap: Evet efendim biraz sonra stoklarımız güncellenecektir

Soru: daha kısa topuklu hali var mı?
Cevap: Maalesef efendim en kısa topu 8 cm

Soru: stoklar ne zaman güncellenir
Cevap: Önümüzdeki haftanın başında güncellenecek efendim

Soru: 38 numara stoğu ne zaman gelir
Cevap: Hafta içi tüm stokları Bu modelin bu rengin açılacak efendim.

Soru: merhabalar, ürünün topuk boyu tam olarak kaç cmdir acaba, ve ürünün içinde ortopedik tabanlik var mı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, Ürünümüzün topuk boyu 8 cm efendim, Artı iç tabanı ortopedik ve yumuşaklaştırılmıştır.

Soru: Topuk boyu kac cm acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz topuğumuzun büyü 8cm.

Soru: Merhaba! Topuk kaç cm
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz topuğumuzun büyü 8 cm.

Soru: kaç cm topuğu var
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz topuğumuzun büyü 9 cm.

Soru: topuk boyu kaç cm?

Soru: Topuk boyu tam olarak kaç cm
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz topuğumuzun büyü 8 cm efendim.

Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı Görsel Galerisi

Kadın Topuklu Ayakkabı Saten taş detaylı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü