Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Tavsiye Eder Misiniz

Seydanur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
531
0
0
Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Şu Anki Fiyatı 505.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Gerçekten İyi Mi?

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Ürün Özellikleri

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Lölük Moda Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı ürününü 505.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Ürünü Kullananların Görüşleri
505.0 Tl ye satışta olan Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: sorunsuz geldi çok teşekkür ederim. 38 giydiğim içn tam numaramı verdim ama bırz büyük geldi 1 beden küçük alınabilir diye düşünüyorum. düğünm içn âldm. ayrı yeten Aras kargo yada çok teşekkür ediyorm teslimatta hic sorun yaşamadım çok memnun kaldım.
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: LÖLÜK MODA

Yorum: normalde 35 giyiyorum büyük geldi vede bu sedef beyaz düz beyaz olanı 15 cm bunu da öyle sanmıştım 11 cm miş,iade ediyorum. ama ayakkabı fiyatına göre çok iyi rahat yürümesi kolay satıcı çok ilgili. tavsiye ediyorum
İsim: Ö** S**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Satıcıya ilgisinden dolayı teşekkür ederim tam istediğim gibi geldi.
İsim: R** D**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Beden:35

Yorum: ayakkabi olduğu gibi geldi güzeldi tek sıkıntı ağır bir koku vardı üzerinde
İsim: e** s**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kalıbı nasl bı kalıp
Cevap: Tam kaliptir efendim

Soru: Merhaba topuğu 13 cm olan var mı?
Cevap: 13 yok efendim 14.50 var efendim

Soru: 2 renk var gibi görünüyor. beyaz olması için hangisini seçmeliyim? renk farklılıkları nedir?
Cevap: Efendim tek renk var sedef cilt 🙏

Soru: kac cm ayakkabı
Cevap: 11 cm efendim

Soru: 16cm yapma şansınız var mı özel olarak
Cevap: Evet efendim yapilir

Soru: Hafif mi acaba
Cevap: Hafiftir urun efendim

Soru: topuk boyu kaçç

Soru: 37 numara kaç cm

Soru: topuk boyutu kaç acaba
Cevap: 11 efendim 🙏

Soru: merhaba topuk boyunu öğrenebilir miyim

Soru: renk olarak gümüşü olurmu
Cevap: Olur efendim

Soru: Özel istediğimiz topuk boyunda yapma şansınız var mı
Cevap: 11 15 var sadece efendim istediginiz modele kulanabiliriz

Soru: en yüksek kaç cm ayakkabınız mevcut
Cevap: 15 cm efendim

Soru: aynı modelden 15 cm var mı?
Cevap: Malesef efen

Soru: bi de soru cevaplarda millet 11 cm dmeiş siz açıklamada 15 cm demişsiniz nasıl oluyor
Cevap: Efendim iki ürünümüz var satışta biri 11cm çapraz baret olan ve birde 15 cm var

Soru: merhaba 15cm olurmu ayakmabinin boyu
Cevap: Olur efendim

Soru: kaç cm acaba

Soru: Topuk boyu kaç cm acaba
Cevap: 11cm efendim

Soru: merhaba topuğunu 16 cm yapabilirmiyiz
Cevap: Malesef efendim en yuksek 15 cm

Soru: mrb kaç cm ayakkabi

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı Görseller

Kadın Yüksek Topuklu Platform Gelinlik Nişan Düğün Sedef Beyaz Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü