Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti Fiyatına Göre Alınır Mı

Saziye

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
586
0
5
Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti Mevcut Fiyatı 5686.0 Tl'den Satılmaktadır.

Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti Kullanıcılar Memnun Mu?

Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti Hakkında yaklaşık 845 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti Detaylı Açıklama

Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti Ürününün Satıcısı, Reidan Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti ürününü 5686.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti Son Yorumlar
5686.0 Tl ye satışta olan Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
845 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Tam istediğim gibi geldi fiyatına göre çok iyi egzersiz aleti ben bayıldım.Satıciya da ayrı teşekkür ederim bu kadar sağlam birsey beklemiyordum.Almak isteyen tereddüt de kalmasın evde egzersiz için çok iyi bir seçenek kendi düşüncemi belirterek söylüyorum☺
İsim: **** ****
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İstanbul Reidan

Yorum: aldigim urunlerde parasini hak eden benim gibi evde calisanlar icin birebir fatura derdi yok 3ay oldu alali 4,5 kilo verdim hergun 10 km yapmama rahmen cok kilolu olmadigimdan abartmadim formumu korudum ve farkedilir derecede sekillendim.tesekkurler
İsim: a** s**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: kurulumu çok kolay kurulum için anahtar göndermeleri büyük incelik teşekkür ederim eşime hediye olarak aldım fena durmuyor kullandıkça göreceğiz
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: cihaz sorunsuz olarak ulaştı, teşekkürler 🙋🏼‍♂️
İsim: F** Z**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: thanks.....m
İsim: a** U**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Teşekkür ederim ürün çok güzel bu fiyata beklentileri karşılar kurulumu çok basit
İsim: Ali U.
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: ürün çok kaliteli sağlam. kargo çok hızlı. gece sipariş verdim sabah kargoya teslim edilmişti.paketleme sağlam👍
İsim: s** o**
Tarih: 16 Ağustos 2023
Satıcı: Alfa Soylu

Yorum: gerçekten çok kaliteli arkadaşlar ben bir aydır istikrarlı bir şekilde 15dk aralıklarla günde bir saat kullanıyorum 5 kilo verdim. istediğiniz kadar zorluk ayarını ayarlayabiliyirsunuz
İsim: Ü** D**
Tarih: 15 Mayıs 2022

Yorum: teşekkürler saygılarımla
İsim: Ziya T.
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Mayıs 2023

Yorum: ürün gerçekten çok güzel oturacak yeri salondakilerden bile rahat tereddüt etmeden alabilirsiniz
İsim: S** D** T**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: kurulumu kolay, çok memnunuz şimdilik 1 ay kullanıyorum, tavsiye ederim
Tarih: 21 Şubat 2022

Yorum: çok beyendim kardedimde alicak
İsim: g** a**
Tarih: 13 Mart 2024
Satıcı: Hacigo

Yorum: bence gayet iyi alırken yorumlardan dolayı endişe ettim ancak gayet ev ortamında yeterli tutma yerinde gicirdama oluyor şuan için tek sorun o gibi onun haricinde ses yok denilen gibi biraz küçük ve oturma yeri ile tutma yeri arası dar ama yine de işe yarar montajını kadın olarak ben yapabildim bir tek koltuğu arkadaşım monte etti çok teşekkür ederiDevamını Oku
İsim: F** A**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: Ürün tam bir performans ürünü, gayet kullanışlı ve kurulumu da çok basit. Tek bir sıkıntı var ürünü sert ayara getirdikçe çıyak çıyak bir ses veriyor. Bu sesde beni çok rahatsız ediyor. Onun haricinde kullanımı keyifli, gerçi sadece 3 kere kullanıdım :D.
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Harika bir bisiklet, evde kurulumu kolay ve eğlenceli, kurulum için gerekli malzeme de içinden çıkıyor, evde dizi izlerken kullanıyoruz çok iyi
İsim: B** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Haziran 2023

Yorum: Satıcıya çok teşekkür ederiz verdiğimiz parayı sonuna kadar hak eden bir alet.kaliteli materyalden yapılmış,hiç ses çıkarmıyor,ebatı da çok iyi,çok yer kaplamıyor ama çok küçükte değil.Kurulumu için gerekli tüm aletleri de yollamışlar.Daha dandik bir şey bekliyordum açıkcası.Sayacı da pille çalışıyor doğru gösteriyor dak, km, calori bazında.TereddüDevamını Oku
İsim: Z** Z**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: göründüğü gibi geldi kurulumunda kolaylikla kurduk.
İsim: F** Ö**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: başka marka yolladınız
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: sağ pedal iç cıvata yerlerinde sıkıntı var cıvata grmiyo napmaliyim
İsim: Fuat T.
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: çok güzel ❤
İsim: B** G**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: cok guzel rahat
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: kargo elime cabuk ulaştı kurulumu cok kolay. evde çok rahat spinning yapabiliyorum bu fiyata beklentimi karşıladı.
İsim: Burcu C.
Tarih: 05 Nisan 2022

Yorum: kurulumu kolay ve beklentileri yeterince karşılayan bir ürün, profesyonel seviyeye yakın
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Harika bir urun, kurulumu kolay ve çok sağlam
İsim: h** t**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Tek kelime ile mükemmel! Kesinlikle fiyat performans ürünü. Asla ses yapmıyor ve çok kaliteli. Uzun yıllardır spor yapan birisiyim ve ürün profesyonel kondisyon bisikleti. Öneriyorum bir saniye bile düşünmeyin. Kurması çok basit, eksiksiz. Teşekkür ederim.
İsim: C** A**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: beklediğimden çok daha iyi çıktı. Ev için ideal fiyat performans olarak beklentimi karşıladı. Ayrıca kargoda çok hızlı geldi
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: güzel ve kaliteli bir ürün fiyatı da uygun ürüne göre
İsim: M** G**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Gayet güzel bir ürün düşünmeden alabilirsiniz
İsim: TUĞÇENUR Y.
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Ürünün malzemesi güzel ve kurulumu çok kolaydı fiyat performans ürünü diyebilirim
İsim: G** S**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: beybabamız için almıştık sabah akşam sürekli spor yapıyor😁
İsim: E** Ş**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti Sıkça Sorulan Sorular

Soru: elektiriklimi
Cevap: Merhabalar Manuel efendim

Soru: merhaba hayırlı işler kurulumunu kim yapiyor
Cevap: Sipariş sizlere ulaştığında bize bilgi verirseniz kurulum videosu link i gönderilir. Portatif basit bir kurulum

Soru: Koltuğun yani sele kısmının ayarını yapamadığım için kullanamıyorum öne eğimli duruyor oturulmuyor
Cevap: Merhabalar kurumun videosunu izleyin efendim ayarlayabilirsiniz sizlere Örnek Kurulumu için yotube web sitesine " Windclaw Spin Exercise Bike " yazın videoyu izlemeye başlayabilirsiniz efendim Kurulum için saygılar

Soru: katlanabilirmi
Cevap: katlanmaz bu ürü nler

Soru: Disk ağırlığı 8kg olan var mı
Cevap: 6 kg var sadece

Soru: misal ben tüm gün evdeyim çocuklu olduğum için istediğim zamn saatte hatta gün boyu kullanabilir miyim :)
Cevap: Tabi efendim saygılarımızla.

Soru: merhaba ürün mekanik mi kayışlı mı zincirli mi? teşekkür ederim
Cevap: Merhaba, kayışlıdır.

Soru: Koltuk kısmından çok gacırdama yapıyor bakım olarak ne yapmamız lazım
Cevap: Sıkın efendim Somun kısmını

Soru: Yakılan Kaloriyi gösteriyor mu

Soru: kuyulumu gerilo???
Cevap: Merhabalar efendim hayır

Soru: Merhaba, 183 boyu olan birisinin oturduğu zaman ortalama bacakları kaç derece bükülür veya bükülür mü? Ayrıca koltuğu en yüksek seviyeye getirdiğimiz zaman zemin ile arasında kaç cm mesafe kalıyor?
Cevap: Maksimum yük ağırlığı: 120 kg / 264,55 lbs. Uzunluk: 88cm /34.65 ". Genişlik: 46cm /18.11 ". Gidon yüksekliği: Ayarlanabilir, 99-112cm / 38.98 "-44.09". Koltuk yüksekliği: Ayarlanabilir, 76-92cm / 29.92 "-36.22".

Soru: hangi kargo ile gönderim var
Cevap: Trendyol extress ve Aras efendim

Soru: 194 boy için uygun mudur?
Cevap: Konforlu olmaz efendim sizin için

Soru: Merhaba pedallar ağırlık ayarlı mı ?

Soru: Garantisi ne kadar süre?
Cevap: Merhabalar 2 yıl efendim ürün full Çeliktir uzun yıllar hiçbir problem yaşamayacaksınız

Soru: ne sıklıkla kullanılır
Cevap: İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz

Soru: Ağırlık arttırma veya azaltma ayarı var mı
Cevap: Tabi efendşm

Soru: "Merhabalar aynı fabrikanın güncel ürünü efendim sadece desen farkı var Ortopedik koltuk ömür boyu garanti sisteminde kayış mevcut" soruma böyle bir cevap yamışşsınız ben görseldeki aynı modeli istiyorum renk desen aynı olmasını istiyorum. Elinizde var mı? ikinci olarak aras yada yurt içi ile gönderebilir misiniz?
Cevap: Efendim rengi siyah aynı ürün desen farkı var sadece ptt ile gelmektedir

Soru: Boyum 1.95 kullanabilirmiyim?
Cevap: Oturarak kullanabilirsiniz ancak efendim

Soru: Ürünün ağırlığı kaç kg?
Cevap: 20-21 kg arası efendim

Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti Ürün Resimleri

Kondisyon Bisikleti Spor Koşu Egzersiz Bisikleti Spin Bike Dikey Ev Bisikleti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü