Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka Satın Alır Mısınız ?

Simal

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka Satın Alır Mısınız?
Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka Şimdiki Fiyatı Ile 209.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka Hakkında yaklaşık 37 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka Açıklama Ve Özellikler

Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka Ürününün Satıcısı, MODARİCH Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka ürününü 209.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka Yorum Ve Değerlendirmeler
209.0 Tl ye satışta olan Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
37 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: çok kalitesiz
İsim: K** u**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: MODARİCH

Yorum: Kızım için aldım .. çok beğendik .üzerine tam oldu ..55 kilo ve 1.65 boyunda ...
İsim: M** T**
Tarih: 01 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel içi yumuşacık polarlı ben baya beğendim
İsim: Duru N. İ.
Tarih: 30 Eylül 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Kilo 57.. Lacivertiyle birlikte XL aldım kalıp olarak küçük S gibi ama malı iyi polarlı öyle evde giymelik kalsın diye iade etmedim alt kısım lastiği çok dar bence ve lacivert olanın etiketi kesilmiş
İsim: **** ****
Tarih: 22 Aralık 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: ürün çok güzel Polarlı içi ama küçük geldi o yüzden iade ettim
İsim: D** Y**
Tarih: 14 Eylül 2023
Beden: Beden:S

Yorum: erkek sweatinden farksız s-m bedenini aldım ama çok küçük geldi almanızı tavsiye etmem iade edicem
İsim: Ş** R** Ç**
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Beden:M

Yorum: indirimden aldim .fiyata göre iyi.kalin ve ev için uygun
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Şubat 2024

Yorum: gerçekten çok güzel bir ürün beklediğimden kalın geldi👍
İsim: m** k**
Tarih: 14 Ekim 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: gayet güzel bir ürün kumaşı kalın
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: rengi çok güzel ve canlı
İsim: z** e**
Tarih: 25 Eylül 2023

Yorum: Çox gözəl sifariş edin
İsim: Zaur Q.
Tarih: 25 Ocak 2024
Beden: Boy:171cm

Yorum: 👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
İsim: e** r**
Tarih: 23 Şubat 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Kolay kolay kötü yorum yapmam ama bu kötü ucuz bir sweat ona göre alın
İsim: P** K** P**
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: bedeni olmadığı için iade ettim
İsim: C** S**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: Mevsimliktir
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: l beden istedim s yollayıp etiketi yırtmıslar kardesime almıstım ben giyiniyorum şimdi ama yapmayın boyle seyler yani etiket yırtılsada belli oluyo küçük beden oldugu
İsim: e** k**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: neden iadə edilib?
Tarih: 25 Eylül 2023

Yorum: iyi ama birazcık ucuz duruyor
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: Yamuk geldi kesimi
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: guzel kalitesi biraz az
İsim: I** W**
Tarih: 02 Kasım 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: Fotoğrafda ki gibi değil kumaşı memnum kalmadım
İsim: İ** S**
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: Modeldeki gibi bende oversize gibi durmadı m istedim s yollamışlar
İsim: L** T**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Fotoğraftaki gibi değil
İsim: C** G**
Tarih: 12 Kasım 2023

Yorum: sweat yerine uyduruk triko kazak geldi ve tam 2 haftayı buldu aslaaaaa alım yapmayın
İsim: E** Ü**
Tarih: 01 Ekim 2023

Yorum: fotoğraftaki gibi değil
Tarih: 14 Kasım 2023

Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 54 kilo 160 boy
Cevap: M beden uygun efendim

Soru: boy 1,62 kilo 57 kaç beden uygun olur ve tam kalıp mı ?
Cevap: Merhaba efendim üzerinize tam olmasını isterseniz M beden tercih edebilirsiniz. Bol olsun isterseniz L beden uygun olur.

Soru: merhaba ben biraz bol olmasını istiyorum da bir beden büyük mü alayım 57 kiloyum
Cevap: Merhaba efendim üzerinize tam olmasını isterseniz M beden tercih edebilirsiniz. Bol olsun isterseniz L beden uygun olur.

Soru: içi polarlımı kalın mı
Cevap: Şardonlu efendim

Soru: Ürün kaç cm
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şu an için ölçü bilgisi maalesef ki veremiyoruz. Boy ve kilo iletmeniz halinde size yardımcı olabiliriz.

Soru: Merhaba XL ölçü xxl ölçüye gedərmi kalça üstüne düşürmü bol salaq olurmu yani
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz

Soru: Merhaba. Yüzde kaç pamuk kaç polyester?
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz %80 pamukludur

Soru: lacivert demi rengi kahverengi yazıyorda
Cevap: lacivert efendim

Soru: yıkayınca rengi çıkarmı acaba?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizi 30 Derecede Kısa Programda Tersten Yıkamanız Önerilir.

Soru: mankenin giydiği hangi beden?
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Efendim şuan için ölçü bilgisi malesef ki iletemiyoruz.Boy Kilo iletmeniz halinde size uygun bedeni iletebiliriz

Soru: merhaba bu urunle gri renkli urun ayni mi?
Cevap: Değil efendim

Soru: kaç iplikli bide aynı rengimi gönderiyorsunuz yorumlarda farklı renk
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz 3 iplik ve içi şardonludur aynı renk gönderim sağlanmaktadır

Soru: 48 kilo 1:58 boy hangi beden olur acaba
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz bilgilere göre S beden uygundur. Oversize durmasını isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 155 boy 58 kilo owersize olsun istiyorum hangi beden uygun
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz bilgilere göre M beden uygundur. Oversize durmasını isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba 160 boy 60 kiloya hangi beden önerirsiniz ve alt lastik kısmı sıkı mı
Cevap: M beden uygun efendim

Soru: 172 boy 76 kilo hangi beden
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz bilgilere göre L beden uygundur. Oversize durmasını isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 168 boy 68 kilo çok fazla oversize durmasını istiyorum ve kalçamı kapatmasını hangi beden olur
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz bilgilere göre XL beden uygundur. İyi günler dileriz.

Soru: 190 boy 80 kilo hangi beden almamız gerek
Cevap: Merhabalar Öncelikle Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz Bilgilere Göre XL Beden Uygun Olucaktır. Sağlıklı Günler Dileriz.

Soru: 151 boy kilom ise 47 sizce hangisi uyar bana
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlettiğiniz bilgilere göre S beden uygundur. Oversize durmasını isterseniz bir beden büyük tercih edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 1.56 boy 40 kilo kaç beden olur

Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka Ürüne Ait Fotoğraflar

Lacivert Kalın Sweatshirt - Oversize Şardonlu Bisiklet Yaka En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü