Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon En Düşük Fiyat Nerede ?

Emine

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
566
0
0
Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Ürün Alınmaya Değer Mi?
Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Şu Andaki Değeri 699.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Memnuniyet Durumu Nedir?

Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Hakkında yaklaşık 296 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Ürün Bilgisi

Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Ürününün Satıcısı, BİKELİFE Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon ürününü 699.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Kullanıcı Yorumları Nasıl?
699.99 Tl ye satışta olan Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
296 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: aşırı yumuşak bir pantolon iş yerinde buna benzer bir pantolon giyiyorum ama rahat edemediğim için bunu aldım muhteşem bir pantolonmuş umarım uzun süre kullanırım kesinlikle stoklayacağım 160 boy 57 kg s beden aldım çok güzel durdu
İsim: **** ****
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: BİKELİFE

Yorum: boyum 1.65, kilom 43 xs tam oldu, boyu falanda gayet iyi hic kisa da gelmedi veya kestirmemede gerek kalmadi, 1 gunde elime ulasti cok tesekkur ederiim
Tarih: 14 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok beğendim kumaşı esnek 48 kiloyum s beden aldım tam oldu
İsim: Y** K**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: 1.63 boy 50 kilo S beden aldım likralı ve esnek kumaş aşırı güzel bi pantolon arka kısmı da çok iyi duruyo sadece diz izi yapar mı diye endiseliyim ama o da değer bence
İsim: b** ç**
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: Ürün gayet güzel tam beden oturuyor üzerinize
İsim: N** D**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Ürünün kumaşı çok güzel keşke büyük bedenleri de gelse
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: 1.68 boy 60 kiloyum göbeğim olduğu için normal bedenim L ancak XL aldım tam oldu..
İsim: N** A**
Tarih: 22 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Ya nesin sen dünyanın en güzel pantolonu falan mı. Aşırı beğendim ama çok kalın bir ürün değil. 61 kiloya m besen tam oldu
İsim: K** Y**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: 160 boy 55 kg M beden çok güzel oldu. Sadece paçasını biraz kestirdim.
İsim: K** V**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: 160 47 34 tam oldu
İsim: D** Ö**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: 168 / 60 kilo yum 36 beden/s aldım tam oturdu arkadaşlar likralı olduğu için. Ben çok beğendim güvenip alabilirsiniz
Tarih: 09 Eylül 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: bedeninizi alabilirsiniz,kumasi yumusakve likrali gibi cok begendim..
İsim: F** B**
Tarih: 27 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Gayet güzel ince bir kumaşı var kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz
İsim: M** B**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: bedeni olmadı iade
İsim: A** A**
Tarih: 03 Nisan 2023
Beden: Beden:M

Yorum: muhteşem bir ürün, kumaşı yumuşak , duruşu efsane, likrası ideal, tam beden alabilirsiniz, Kızıma aldım 48 kilo S beden tam oldu, ben 55 kiloyum bana da rahat oluyor.
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel bedende kendi bedenimi verdim tam oldu. Güzel tavsiye ederim
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Güzel ve kaliteli 1 beden büyük alabilirsiniz kalıp bir beden küçük
İsim: E** k**
Tarih: 09 Eylül 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Boyum 1.60 kilom 50 S beden aldım oldu ama bi tık uzun geldi onun dışında sorunsuz geldi
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Ürün gerçekten mükemmel esnek ve kalıteli 4 tane sipariş verdim ve çok güzel tam bedenime göre (S) beden aldım 2 tanede daha önce aldım (m) beden 1tık bol ama beden e oturuyor teşekü ederim 😊😊
İsim: D** Ş**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Çok iyi bir pantolon likralı yumuşak iş yerinde giyiyorum 2. Yi aldım kesinlikle alın
İsim: I** B** V**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Şubat 2024

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz bel tarafı ve kalça tam oturuyor paçaya doğru bollaşıyor güzel bir ürün beğendim
İsim: E** K**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel bir duruşu var tam bedeninizi almanızı tavsiye ederim. Yapısı esnek ve kalıbınızı alıyor muhteşem görünüyor.
İsim: E** Ö**
Tarih: 03 Mart 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kardeşime aldım 163 49 kilo s beden
İsim: Ş** G** Ş**
Tarih: 01 Nisan 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: 1.68 şu an 59 kiloyum m beden aldım tam oldu kumaşı falan likralı çok güzel rengi
İsim: Songül Ö.
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: Siyah renk olanı da aldık çok rahat bayıldık
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: 60 kiloya 40 beden aldım tam oldu rengi kumaşı şahane çok rahat bir pantolon gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: Ebru G.
Tarih: 09 Kasım 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: iş yeri için aldım ve kamufulaj olanıda sipariş verdim cok rahat ve kaliteli teşekkür ediyorum paketleme harikaydı
İsim: belma i.
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: ürün cok güzel bedenime tam oturdu 40 kilo 162cm . Kumaşı tam yazlık giyilmek için kesinlikle tavsiye ediyorum indiirmde yakaladım kesinlikle alın 🥰🫶🏼
İsim: N** G**
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: tam göründüğü gibi kalın değil gayet rahat
İsim: R** K**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Tam beden 38 m
İsim: f** k**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:158cm

Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: merhabalar 1.70 boy 65 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 42/XL beden uygun olacaktır.

Soru: merhabalar 155 boy 52 kilo kalçam biraz büyük hangi beden
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 38/M beden uygun olacaktır.

Soru: merhaba 1.55 boy 70 kg kaç beden almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 42/XL beden uygun olacaktır.

Soru: 165 boy 54 kilo kaç beden olabilir bana
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 38/M beden uygun olacaktır.

Soru: merhabalar 155 65 kiloyum kalçam var hangi beden almalıyım

Soru: boy 159 kilo 67

Soru: 158boy 68kilo

Soru: Merhaba ben 1.57 boyum kilom 43 hangi beden uygun olur
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 34/XS beden uygun olacaktır.

Soru: 1.58 boya 80 kiloya hangi beden olur ?

Soru: 155 boy 52 kilo

Soru: 1.54 boy 78 kilo için hangi beden uygundur?
Cevap: Xl beden uygun olacaktır efendim

Soru: 150 boy 48 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 36/S beden uygun olacaktır.

Soru: boy 159 kilo 67 kaç beden olur

Soru: yüksek belmi
Cevap: Başlıkta da belirttiğimiz üzere ürünümüz yüksek bel bir üründür efendim

Soru: 164 boy,52 kilo hangi beden uygundur?
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 36/S beden uygun olacaktır.

Soru: merhaba boy 163 kilo 57 hangi beden almalıyım
Cevap: 40 beden uygundur efendim

Soru: 1/56 boy 40 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim, vermiş olduğunuz ölçülere göre 34/XS beden uygun olacaktır.

Soru: 180 boy 70 kilo hangi beden olur

Soru: 165 boy ,64 kilo kaç beden olur

Soru: beli lastiklimi?
Cevap: Merhaba efendim lastik değildir düğmelidir ve likralı kumaştır

Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon Ürüne Ait Resimler

Lacivert Kargo Cepli Likralı Yüksek Bel Wide Leg Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü