LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz Alınır Mı-

Ipek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
539
0
0
LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz Tavsiye Edilen Yer Neresi?
LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz Şu Anki Fiyatı 3890.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz Gerçekten İyi Mi?

LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz Hakkında yaklaşık 37 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz Ürün Bilgisi

LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz Ürününün Satıcısı, Luxell LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz ürününü 3890.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz Yorumlar Ve Değerlendirmeler
3890.0 Tl ye satışta olan LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
37 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Güzel şık bi ürün kurulumunda da çok ilgilendiler :)
İsim: H** U**
Tarih: 27 Aralık 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DTM Express

Yorum: Çok beğendik.
İsim: Sibel D.
Tarih: 25 Mart 2023
Satıcı: ARON HIRDAVAT

Yorum: tesekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 29 Ocak 2023
Satıcı: Taşdemir avm

Yorum: guzel kullanisli severek kullaniyorum
İsim: h** u**
Tarih: 26 Ocak 2023
Satıcı: DEPODÜNYASI

Yorum: Ürün geldi ve kesinlikle göründüğü gibi. Biz bayıldık çok şık duruyorfiyat performans açısından da çok iyi 👍🏽
İsim: gizem e.
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Eylül 2022
Satıcı: DEPODÜNYASI

Yorum: Çok güzel beğendim
İsim: M** c**
Tarih: 18 Ağustos 2022
Satıcı: Royalmutfak

Yorum: Beğendik sorunsuz geldi
İsim: E** Y**
Tarih: 02 Haziran 2022

Yorum: bebek gibi valla gayet guzel
Tarih: 31 Mart 2022
Satıcı: NETTEENUCUZ

Yorum: süper ve hızlı kargo
İsim: S** Ç**
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: 👍👍👍👍👍👍👍
İsim: Erkan ö.
Tarih: 30 Ocak 2022

Yorum: çok çok güzel alali 2 ay oldu çok memnunuz
İsim: Fatma T. A.
Tarih: 26 Ekim 2021

Yorum: Ürün gayet güzel 2-3 gün içerisinde elime ulaştı hiçbir sorun yaşamadımsapasağlam geldi. 650₺ye almıştım bu fiyata çok fazla birşey beklememekgerekir ihtiyacımızı karşılıyor yeteri kadar. Sadece çakmak kısmı birazzor-geç çakıyor onun dışında bir sıkıntı yok
İsim: E** T**
Tarih: 24 Ekim 2021

Yorum: Ürün fiyatına göre güzel bir Ürün.
Tarih: 23 Ocak 2023
Satıcı: ARON HIRDAVAT

Yorum: Beyaz renkte olması süper Bi avantaj lekeyi çok gösterir sanmıştım amahiç öyle değil
İsim: S** K**
Tarih: 25 Ekim 2021
Satıcı: ReHome

Yorum: ürün gayet güzel fakat ızgaraları yerinden tencere koyduğunda çokyerinden oynuyor daha güvenli olabilir
İsim: B** B**
Tarih: 27 Ağustos 2022
Satıcı: Makroreyon

Yorum: Ürünü teslim aldım paket sağlamdı insallah çalışır 2 hafta sonra kurulumyapılacak çünkü tezgah yerim şuan mevcut değildir
İsim: Şule S.
Tarih: 26 Kasım 2021

Yorum: ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı satıcıya teşekkürler servis hızlı geldi
Tarih: 06 Ekim 2021

Yorum: Üründe hiç bir sıkıntı yok, almadan önce en yakın yetkili servisiaraştırmanız lazım.
İsim: İ** D**
Tarih: 20 Ekim 2021

LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz Sıkça Sorulan Sorular

Soru: derinlik kaç cm
Cevap: Merhaba ; ürün derinliği 5 cm olmaktadır. İyi günler dilerim.

Soru: Merhaba lpg (tüplü kullanım) için dönüşüm yapılıyor mu
Cevap: Merhaba, ürün ankastredir. Montaj yapılacak alanın kesik olması gerekir. Fabrikasyon olarak doğalgaz uyumludur. LPG'ye dönüşüm ücretsizdir. ( Bir önceki sorunuzda setüstü talep ettiğinizi belirtmişsiniz ancak bu ürün ankastredir. ) Set üstü modellerde doğalgaz / lpg dönüşümü ücretlidir. Set üstü ve LPG uyumlu cihaz stoklarımızda var ise sizinle iletişime 11:00'a kadar geçilecektir.

Soru: açıklamada lpg li olduğu yazıyor doğalgazlı gönderim yapılabilir mi?
Cevap: Merhabalar efenim . Hem doğalgaza hemde lpg ye uyumludur . Kurulum esnasında servise söylerseniz istediğiniz şekilde kurulumu yapara doğalgaz veya lpg .

Soru: tezgah ustu kullanılır mı?
Cevap: Merhaba ; ürün ankastre olması sebebiyle tezgah üstü kullanıma uygun değil tezgaha gömülü olarak kullanıma uygundur. İyi günler dilerim.

Soru: Dıştan ölçüldüğünde 58 51 alttan ölçüldüğünde 54 47 ölçülerim bu olur mu
Cevap: dıştan dışa 60*52 alttan tezgah kesimi ise 56*49 efendim

Soru: merhaba set üstü değil mi ankstre istemiyorum
Cevap: Merhaba, ürün ankastredir.

Soru: tüplü değil mi ve montajı lim yapıyor
Cevap: Merhaba montaj luxell servisler tarafından yapılmaktadır

Soru: merhaba urunun rustik modeli var mi
Cevap: Merhaba, rustik modeli maalesef stoklarda bulunmuyor

Soru: tup uyumlumu
Cevap: Merhaba, ürün doğalgaz ayarlıdır, ilk yetkili servis kurulumu sırasında talebinize göre ücretsiz lpg dönüşümü yapılabilmektedir

Soru: Merhabalar servis ücreti var mıdır birde hangi servis kurulumu gerçekleştiriyor
Cevap: Kurulum kumtel/luxell tarafından ücretsiz yapılmaktadır efendim.

Soru: Ürün LPG li yazıyor açıklamada sorular da doğalgaz yazmışsınız hangisi var efendim
Cevap: Doğalgaz lı dır ürün

Soru: Ürün aldim LX-40 TAHDF Beyaz ocak . Kurulumu kim yapicak nasıl olucak ?
Cevap: Merhaba, ürün kurulumu Luxell yetkili servisleri tarafından ücretsiz yapılmaktadır, Luxell çağrı merkezini arayarak kurulum kaydı oluşturabilirsiniz.

Soru: 50*60 ölçü olarak varmı
Cevap: merhabalar malasef 60 cm genişlik 52 cm derinlik olarak var sadece

Soru: Merhabalar bu opall serisi mi acaba kırılmayan cam mıdır? Öyleyse alacağım Ve ölçüleri hep farklı olarak söylemişsiniz. 60a 52 değil mi?
Cevap: Merhaba, ürün dayanıklı tamperli camdan imal edilmiştir, ürün resimleri arasında ölçüler mevcuttur

Soru: Tüplü kullanıcam ben ama. Doğalgaz +tüplü alırsam dönüşüm mü yaptırmak zorundayım. Bu üründe nasıl
Cevap: Merhaba ürün doğalgazlıdır LPG ile kullanım için dönüşüm yaptırmanız gerekmektedir

Soru: Merhaba, setüstü ocak almayı düşünüyorum ama kurulumlarınızda herhangi bir ücret talep ediliyormu?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, setüstü ocaklarımızda kurulum ücretsizdir. İyi günler dileriz.

Soru: Mevcutta Icf marka 5 gözlü ankastre cam ocakvar. Sizin ürününüz eskisinin yerine uyarmı. mermere gömülecek.
Cevap: Evet efendim

Soru: mermer ustu kesim olmadanda kullanim oluyormu
Cevap: Merhaba, bu modelde yok ama sipariş verirseniz 2 türlü kullanım özelliğine sahip ocak gönderebiliriz, ankastre kurulumu ücretli setüstü kurulumu ücretsiz oluyor

Soru: urn LPG limi
Cevap: Doğalgaz lı

Soru: Ürün lpg li mi
Cevap: MRB ÜRÜN DOĞALGAZ UYUMLUDUR

LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz Ürünün Fotoğrafları

LX-40 TAHDF 4 Gözlü Gazlı Cam Yüzeyli Ocak Beyaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü