Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek Satın Alır Mısınız ?

Sennur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
504
0
0
Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek Alanlar Memnun Mu?
Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek Güncel Fiyatı 299.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek Hakkında yaklaşık 289 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek Ürün Açıklaması

Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek Ürününün Satıcısı, Tudors Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek ürününü 299.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek Kullanıcı Yorumları Nasıl?
299.9 Tl ye satışta olan Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
289 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Bir beden büyük alınabilir
İsim: İ** N**
Tarih: 26 Ocak 2023
Beden: Beden:XL
Satıcı: Tudors

Yorum: Sevgilime aldım tam oldu 😌😌ve çok beğendi
İsim: M** C**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Gömlek kumaşı çok rahat kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim
İsim: H** B**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Paketlenmesi ve kargolanması hızlıydı babama aldım küçük geldi bir beden büyük alınmalı.
İsim: E** Y**
Tarih: 19 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: babam için aldım tam oldu.Tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 27 Mart 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: Çok güzel duruşu var erkek arkadaşıma aldım çok beğendi kaliteli bir ürün ve içerisindeki mağaza değişimi için bulunan hediye çeki çok güzel bir düşünce 🙏🏻
İsim: B** K**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Tüdors kalitesi indirimden aldım çok kaliteli
İsim: S** E**
Tarih: 27 Ocak 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: çok şık duruyor
İsim: k** A**
Tarih: 06 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Kendi bedeninize alabilirsiniz
İsim: M** S** ü**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Babam için almıştım tam oldu kendi beden tercih edilmesini öneririm
İsim: S** Y**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Eşime aldım çok beğendi 178 boy 75 kg M beden aldık oldu
İsim: D** B**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: nisan bohcasında kayınbabama aldım cok begendik :)
İsim: F** E**
Tarih: 15 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: eşime aldım ve gerçekten çok kaliteli teşekkür ederim
İsim: Ş** s**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: 167boy 72kilo babama xl aldık göbeği olduğu için tam oldu rengi dokusu muhteşem mevsimlik ve 2 güne geldi kargo hızlı özenli
İsim: G** Y**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Tudorsun sitesinden daha uygun fiyata almistim. 135tlye aldim. Guzel rengi gorseldeki gibi
İsim: Havvanur S.
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Rengi çok güzel fakat bir beden büyük alınmalıdır
İsim: B** K**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Güzel tam beden alabilirsiniz çok beğendim
İsim: Z** A**
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Üürünler çok güzel
İsim: F** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: O kadar kötü bir gömlekli kumaşı, rengi, duruşu herşeyi kötü tavsiye etmem ayrıca kolu defolu geldi iade edeceğim 👎👎
İsim: Z** A**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel ve kaliteli
İsim: B** B**

Yorum: Kumaşı çok iyi fiyatı çok uygun gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: H** K**
Beden: Boy:167cm

Yorum: Bir beden büyük alın dapdar
İsim: G** K**
Beden: 03 Eylül 2024

Yorum: Deseni çok güzel görünüyor beğendim
İsim: E** C**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: eşime aldım. çok yakıştı. güzel oldu. teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: beden büyük geldi değişim olacak
İsim: Eda O.
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: ürünü güzeldi ama bir beden büyük geldi iade ettik
İsim: T** T**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Ürün defolu geldi. Kontrol etmeden etiketlerini çıkartıp makinaya atıp yıkadığım için iade edemedim.
İsim: Ümit A.
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: ürün çok guzel rengi modeli ama 100 kiloya xl dar geldi iade edip XXL alacağım inşallah olur
İsim: E** Ç**
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: Damat bohçası için aldım çok beğendik teşekkürler
İsim: S** İ**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: gayet güzel
İsim: E** T**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek Merak Edilenler

Soru: 173 boy 76kilo kaç beden
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: iyi günler diliyorum boy 1.62 kilo 64 kaç beden almalıyım
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.67 boy 74 kilo?
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 185 boy 65 kilo
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 168 boy 74 kilo kaç beden olur

Soru: yazın giyilebilirmu
Cevap: Merhaba, ürün 4 mevsimlik olmaktadır , keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 174, 75 hangi beden?
Cevap: Merhaba, Slim Fit M beden tavsiye edebiliriz keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 116 kiloya 2xl olurmu
Cevap: Merhaba, büyük beden 2XL tercih edebilirsiniz keyifli alışverişler dileriz.

Soru: m bedenin yakası, beli ve uzunluğu kaç cm yazabilir misiniz
Cevap: Merhaba, M yaka: 40 cm , uzunluğu : 50 cm olmaktadır, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 177 boy 65 kilo hangi beden
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yakası düğmeli mi?
Cevap: dugmesiz yaka

Soru: boy 180 kilo 78 hangi beden olur
Cevap: Merhaba, Slim Fit L beden tavsiye edebiliriz, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yazlık deyilmi
Cevap: Merhaba, ürün 4 mevsimlik olmaktadır, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 1.76 boy 80 kg hangi beden önerirsiniz

Soru: boy 173 kilo 55 kac beden alinmalı
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde S beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.68 boy 90 kilo hangi bedeni alayım
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 175 boy 85 kilo kac beden olur

Soru: 176 boy kilo 55 hangi beden uygun olur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde S beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.80 boy kilo 78 hangi beden almalıyım

Soru: Boy 1.69 kilo 77 hangi beden?

Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek Ürün Resimleri

Modern Slim Fit Uzun Kollu Pamuklu Kolay Ütü Armürlü Erkek Bej Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü