Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize - Geniş Kesim 066902-900 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Hulya

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,045
0
35
Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize / Geniş Kesim 066902-900 Fiyatına Göre Alınır Mı?
Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize / Geniş Kesim 066902-900 Şu Anki Değeri 349.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize / Geniş Kesim 066902-900 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize / Geniş Kesim 066902-900 Hakkında yaklaşık 604 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize / Geniş Kesim 066902-900 Ürün Tanıtımı

Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize / Geniş Kesim 066902-900 Ürününün Satıcısı, Mavi Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize / Geniş Kesim 066902-900 ürününü 349.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize / Geniş Kesim 066902-900 Kullanıcı Geri Bildirimleri
349.99 Tl ye satışta olan Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize / Geniş Kesim 066902-900 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
604 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: ürün güzel kendi bedenimde aldım aşırı güzel oldu
İsim: **** ****
Tarih: 15 Nisan 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: Mavi

Yorum: Normal bedeninizin bi küçüğünü alın bol ama çok güzel
İsim: E** A**
Tarih: 27 Şubat 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Ürünün kalıbı muhteşem. Ara bedenlerdeyseniz bir beden küçük alın. Ben 1.70 75-78 kg için S aldım, çok güzel oturdu. Fiyatı bir tık pahalı gibi ama sonuçta mavi, biraz daha ucuzlarsa farklı renkte ikincisini de söylerim.
İsim: Enes K.
Tarih: 01 Nisan 2022

Yorum: Yumuşacık ve incecik bir yapısı var. Tam oversize bir beden küçük aldık daha iyi oldu.
İsim: S** A**
Tarih: 15 Mart 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Tam beden alınabilir
İsim: a** a**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: Oversize bir beden küçük alınabilir
İsim: K** O**
Tarih: 19 Ekim 2022
Beden: Beden:L

Yorum: bedeninizi alın
İsim: H** A**
Tarih: 03 Aralık 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: 165 62 kg salaş eğer salaş s3vmiyosan tam bedeninden 1küçüğünü al
İsim: n** ç**
Tarih: 01 Nisan 2022

Yorum: s beden aldim oversize bi ürün mavi kalitesi
İsim: Ö** A**
Tarih: 31 Ocak 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: İnce ve rahat kumaş. Oversize istiyorsanız bedeninizi alın.
İsim: B** C**
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: Eşime aldık bayıldık çok güzel.
İsim: E** K**
Tarih: 25 Ekim 2021

Yorum: Oğluma aldım. Çok beğendi. Sorunsuz bir şekilde geldi.
İsim: Y** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Haziran 2022

Yorum: Yaz için oldukça ideal oversize tam bedeninizi alabilirsiniz, 2 kere sipariş verdim
İsim: M** A**
Tarih: 29 Haziran 2021

Yorum: Kendi bedeninizin minimum 2 aşağısını almak gerekir.
İsim: E** F** I**
Tarih: 22 Mart 2022

Yorum: Eski erkek arkdaşıma almıştım Xl bana kalacağını bilseydim S alırdım
İsim: B** Ö**
Tarih: 07 Ağustos 2022

Yorum: Güzel salaş tam beden alabilirsiniz
İsim: İ** T**
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: m aldım üst cok kucuk oldu etek guzel
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: 196 boy 105 kilo eşime xl aldım tam oldu. Kumaşı biraz ince ama güzel duruyor.
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Kardeşime aldım çok beğendi
İsim: E** H**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: aşırı bol geldi küçük beden tercih edilebilir
İsim: Y** B**
Tarih: 29 Mayıs 2022

Yorum: 195 cm 115 kilo XXL aldım, güzel ferah oldu. Ama bir beden küçük alınırsa daha güzel bir görüntü olabilir
İsim: T** Y**
Tarih: 29 Temmuz 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Dokusu ince tam yazlık ancak istediğim oversize görüntü yok üzerinize yapışıyor sünecek gibi bir görüntüsü var kalıbı baya bi bol
İsim: E** A**
Tarih: 02 Ocak 2022

Yorum: ürün çok şık ve kaliteli, ama bayağı bol bedenli , normalde medium kullanırsanız , XS almayı tavsiye ederim
İsim: G** H**
Tarih: 06 Ağustos 2022

Yorum: oğluma aldım çok begendi kaliteli tavsiye ederim
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Normal bedenin bir boy küçüğünü alın iki -üç kalıp büyük tişört
İsim: C** K**
Tarih: 08 Ağustos 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: cok guzel ürün mavi kalitesinde kendi bedenimi aldim oversize zaten gayet guzel
İsim: S** K**
Tarih: 02 Nisan 2022

Yorum: Tam beden almanızı tavsiye ederim
Tarih: 03 Nisan 2022

Yorum: güzel bir tişört bedeninizi alabilirsiniz
İsim: ş** K**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Ben 70₺ iken aldım. Ürün kesinlikle çok güzel. Şu an uzun yoldayım ve çok rahat ettiriyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.
İsim: M** T**
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: Kalıbı bol ama rahat eşim beğendi isterseniz bir beden küçük alabilirsiniz
İsim: E** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Mart 2022

Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize / Geniş Kesim 066902-900 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 1.69 boy kilo 75
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: 1.72 boy 68 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: 177 boy 83 kilo

Soru: kumaş yüzdesi nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün %100 Pamuk içermektedir. Saygılarımızla.

Soru: çikiş ili neresidir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünler Çayırova/Kocaeli depomuzdan gönderilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: çikiş yeri neresidir hangi şehirdir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünler Çayırova/Kocaeli depomuzdan gönderilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: 173 boy 72 kilo hangi ben almalıyım

Soru: boy 171 kilo 60 kaç beden olur

Soru: sevgilime alıcam 197 boy 94 kilo hangi bedeni almam lazım yardımcı olursanız sevinirim

Soru: xxl ürünün göğüs ve boy ölçülerini paylaşır mısınız
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: 176 boy 80 kilo kac beden almalıyım
Cevap: Merhabalar oversize ürün fakat genellikle kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz efendim ölçülere göre M beden tercih edebilirsiniz

Soru: merhaba orjinalmi tişört
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünlerimiz Mavi etiketlidir. Saygılarımızla.

Soru: 175 boy 80 kilo biri için L beden uygun olur mu
Cevap: Evet efendim

Soru: oversize mı acaba ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Oversize / Geniş Kesim' dir. Saygılarımızla.

Soru: Aldığım ürünü kaç gün içerisinde mağazadan değiştirebilirim?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol' dan alınan ürünleri faturanız ile birlikte kurumsal mağazalarımıza 30 gün içerisinde değişim talebiyle başvurabilirsiniz. Ürün inceleme ve değişim kararları mağazamız tarafından yapılmaktadır. Saygılarımızla,

Soru: boy 1,80 kilo 105 hangi beden uyumludur ?

Soru: m beden ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: ürün ceplimi, değilmi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz üründe cep bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Ürün 299 görünüyor seneye ekleyince 599 oluyor nedeni nedir
Cevap: Merhabalar efendim satıcılar farklıdır

Soru: ürün oversize mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Oversize' dır. Saygılarımızla.

Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize / Geniş Kesim 066902-900 Resim Ve Fotoğraflar

Organik Pamuk Siyah Oversize Tişört Oversize / Geniş Kesim 066902-900 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü