Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Tavsiye Eder Misiniz ?

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört En Düşük Fiyat Nerede?
Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Güncel Fiyatı 299.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Gerçekten İyi Mi?

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Hakkında yaklaşık 458 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Teknik Açıklamalar

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Ürününün Satıcısı, Kiğılı Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört ürününü 299.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Yorumlar Hakkında Bilgi
299.99 Tl ye satışta olan Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
458 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kumaş kalitesi çok güzel babama aldım ama kendisi Kiğılının bedenleri küçük oluyor dedi diye bir beden büyük almıştım. Aşırı geniş bir ürün geldi:( ama bedeni büyük söylemek benim hatam, kendi bedeninizi alın. İade edip L alcam büyük ihtimalle.
İsim: **** ****
Tarih: 08 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kiğılı

Yorum: Bir beden kucuk alinmali
İsim: E** S**
Tarih: 20 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: tereddüt etmeden sipariş verin çok kaliteli ve şık kendi bedeninizi alın
İsim: y** e**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: Kumaşı dokusu çok güzel. 105 kg eşime XXL tam oldu
İsim: Ç** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Eylül 2023

Yorum: Üç tane aldım. Üçünün de bedeni L olmasına rağmen siyah ve beyaz iyi. Lacivert küçüktü.
İsim: Z** T**
Tarih: 05 Eylül 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Bedeni tam oldu
İsim: E** A**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: İndirimde uygun fiyata aldım. Göbüşlü erkekler için Regular Fit modeli müthiş oluyor. 185 boy 110 kg için 3XL aldım. Aldığım akşamın ertesi günü hemen kargo yapıldı ve kardeşimin doğum gününe yetişti. Ürün cok kaliteli tabi ki Kiğılı farkı. Çok memnun kaldık. Trendyola da bu fiyatlara, bu imkanları bize sağladığı için çok teşekkür ederim.
İsim: Y** S**
Tarih: 17 Haziran 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Tam kalıp güzel
İsim: e** a**
Tarih: 15 Eylül 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: tam beden alabilirsiniz
İsim: M** Ö**
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: Babama aldım cok begendı
İsim: D** G** Ö**
Beden: 04 Ekim 2023

Yorum: Eşime aldım çok begendim tavsiye ederim
Tarih: 14 Ekim 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: 1 beden küçük alinmali
İsim: R** A**
Tarih: 27 Kasım 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: İyi bana geldi ama 3XL daha iyi olacak
İsim: t** l**
Tarih: 01 Ekim 2023
Beden: Boy:184cm

Yorum: beden ve kalite olarak çok başarılı
İsim: H** E**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: kargo çok gecikti ürün güzel beğendim beden ölçüsü de güzel
İsim: H** B**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Bedeninizi alın
İsim: B** S**
Beden: 30 Mart 2024

Yorum: tam beden alabilirsiniz. gayet kaliteli 6-7 adet aldım .
İsim: Y** O** A**
Tarih: 13 Kasım 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Kendi bedeninizi almanızı öneririm
İsim: S** B**
Tarih: 17 Aralık 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: gayet iyi bedeniniz ne ise onu alın
İsim: A** T**
Tarih: 19 Eylül 2023
Beden: Boy:192cm

Yorum: Ürün benim için mükemmel fakat kendi bedeninizin 1 beden küçüğünü almanız daha iyi olacaktır ilk alışverişimdi devamı gelecek teşekkürler
Tarih: 12 Eylül 2023
Beden: Boy:183cm

Yorum: Tavsiye ederirim kaliteli bir ürün. Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Deniz U.
Tarih: 07 Kasım 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Günlük, güzel be tam beden
İsim: m** a**
Beden: 15 Haziran 2023

Yorum: Kalitesi gayet güzel, fiyat performans ürünü indirimden uyguna aldım.
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Tam bedeninizi alın güzel ürün ama düğmeler beyaz olması biraz kötü siyah olsa daha güzel olurdu
İsim: Samet B.
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: damat bohçası işin aldım çok güzel oldu
İsim: S** Y**
Beden: Boy:162cm

Yorum: Düğmeleri beyaz geldi
Beden: Boy:165cm

Yorum: ben düğmelerini siyah diye biliyodum beyaz geldi resimdeki gibi değil insanlari kandındırmayın kardeşim.
Beden: Beden:M

Yorum: mukemmel geldi tam bedeninizi alin bence
Beden: Beden:M

Yorum: Kumaşı güzel memnun kaldım
İsim: Ş** M**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: çok güzel kaliteli ürün
İsim: O** p**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:4XL

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: MERHABA 7 XL NİN GÖĞÜS ÖLÇÜSÜ KAÇTIR
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: stoklar ne zaman yenilenir
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Stoklarımız sürekli yenilenmektedir. Takip etmenizi rica eder, Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Daha ne zaman gelicek acaba ne zaman elimde olur ürün ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Siparişleriniz işlem sırasına göre hazırlanıp kargolanmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kolay gelsin sizden bir ürün aldım hediye gidecek hediye paketi ile gönderme şansınız varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Trendyol satış platformunda Hediye paketi ve notu uygulaması bulunmamaktadır. Siparişleriniz özenle hazırlanarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba. 7xl göğüs ölçüsü nedir ?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz Ürünün göğüs 71 cm dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ürünü aldığımızda hediye paketi ve poşetiyle gönderebilir misiniz?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Trendyol satış platformunda Hediye paketi ve notu uygulaması bulunmamaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hocam ben L tşört istiyorum siz regular L gönderiyorsunuz.Böyle oluncada XL gibi üzerimizde duruyor .Regular haliyle XL gibi bedene sahip tşört gönderirken L yazdıysak L gönderin bir zahmet birde bu kığılıda beden sorunu var örneğin L bir kazak veya tşörtü XL gibi yapıyor.Yani bedenleri olması gereken standartın üzerinde yapıyorlar.
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ürünümüz regular fit klasik kalıptadır. %100 pamuk içerir. Bu sayede dayanıklı dokusuyla rahat bir kullanım sağlar. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli Alışverişler Dileriz .

Soru: Merhaba 170 boy 75 kg hangi beden uygundur
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi M bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.75 boy ,62 kg için hangi beden olur regular fit için
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi S bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 183 cm boy, 72kg birisine hangi beden uygun olur?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi M bedendir. Bu doğrultuda siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: L beden kaç kilo için uygun
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli Alışverişler Dileriz .

Soru: 180 boy 85 kg hangi beden uyar
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi L bedendir. Bu doğrultuda siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: Merhaba teslimat süresi en fazla kaç gün sürer acaba birde 185 boy 65 kilo S beden olur mu hızlı cevap verirseniz çok sevinirim
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi S bedendir. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar efendim 58 kg siyah reng hangi beden almayım? teşekkür ler
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli Alışverişler Dileriz .

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Ürüne Ait Resimler

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü