Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Gamze

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
589
0
0
Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Ürün Alınmaya Değer Mi?
Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Şuanki Fiyatı Ne Kadar 299.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Hakkında yaklaşık 499 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Teknik Detaylar

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Ürününün Satıcısı, Kiğılı Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört ürününü 299.99 Tl'den Satılmaktadır.

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Son Yorumlar
299.99 Tl ye satışta olan Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
499 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok kaliteli geldi tam beden alın
İsim: **** ****
Tarih: 11 Ekim 2023
Beden: Beden:XL
Satıcı: Kiğılı

Yorum: Genelde L beden giyinirim yeleği 56 beden aldım tam benim istediğim gibi oldu. Boy 1.68 kilo 78. Kaliteli malzeme ben beğendim.
İsim: T** B**
Tarih: 18 Kasım 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Eşime aldım gayet güzel
İsim: E** Ç**
Tarih: 16 Eylül 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Ürün çok iyi kaliteli m beden aldım tam oldu
İsim: Erdoğan G.
Tarih: 23 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: tam bedeni e uygun..xl istemiştim..kargo çok iyi ..nezih ve narin.. herkese tavsiye ederim.. tereddüt etmeden alın derim..
İsim: R** y**
Tarih: 17 Ağustos 2023

Yorum: Kalitesi gayet iyi tam bedeninizi alın
İsim: B** C**
Tarih: 18 Ekim 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: tam beden aldim. kaliteli ve guzel
İsim: g** o**
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: Ürün çok kaliteli , tam beden tercih edebilirsiniz hediye amaçlı aldım
İsim: Simge U.
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: Kendime aldım çok beğendim. M beden giyiyorum tam oldu.
İsim: Muharrem G.
Tarih: 26 Eylül 2023

Yorum: çok guzel 84 kg m aldım tam uydu
İsim: S** A**
Tarih: 02 Eylül 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: İndirimde hediye olarak almıştım özellikle büyük beden alımlarında tavsiye ederim
İsim: N** A**
Tarih: 20 Ekim 2023
Beden: Beden:7XL

Yorum: fiyatına göre kalitesi çok iyi 110 kilogram 180 cm 2xl beden tam oldu
İsim: O** H**
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: Fiyatına göre iyi ürün, bedeniniz neyse onu alın, kargo çok hızlı.
İsim: B** A**
Tarih: 26 Kasım 2023
Beden: Boy:183cm

Yorum: Eşime aldım çok memnun oldu.
İsim: A** G**
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: Ürün çok güzel fakat iki beden arasında kalırsanız küçüğünü seçin geniş kalıp
İsim: E** S** S**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: Tam oldu bana
İsim: Terlan H.
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: eşime aldım çok güzel oldu
İsim: B** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Ekim 2023

Yorum: tam beden teşekkkürler gayet kaliteli
İsim: S** D**
Tarih: 05 Ekim 2023

Yorum: Rengi çabuk solacağa benziyor ama henüz yıkamadım, bariz bir solma olursa güncelleyeceğim, eşim 184 boy 93 kilo, XL tam oldu kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** Y**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Beden: Boy:184cm

Yorum: l aşırı büyük benden küçük alın
İsim: **** ****
Tarih: 07 Kasım 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: Ürün aşırı hızlı geldi. duruşu çok güzel kesinlikle tam bedeninizi alın.
İsim: e** y** a**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: Tam beden alınabilir kumaşı gayet güzel tavsiye ederim.
İsim: E** T** A**
Tarih: 01 Kasım 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: Bol kalıp bedeninizin bi küçüğünü alabilirsiniz
İsim: Z** Y**
Tarih: 16 Aralık 2023
Beden: size:XL

Yorum: kalitesi güzel alınabilir
İsim: Ö** D**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: bana gelen ürüne özel mi bilemedim aynı ürünün farklı rengine oranla daha kısaydı. hatta her ürünün kalıbı vs farklı
İsim: Y** k**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: babam için tercih ettim kendi bedeninde aldım bol ve rahat kesin bir ürün sadece boyu istediğimden birazcık uzun
İsim: M** Ç**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: bu ürün rengi attı nasıl iade edebilirim
İsim: m** b**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Beden:5XL

Yorum: babama aldim kumaş kalitesi çok guzel
İsim: emre d.
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: tam bedeni alibabilir dokusu yumuşak ve kaliteli
İsim: Zahide ş.
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: rahat kalip bir beden küçük alin
İsim: S** İ**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Ekim 2023

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Ürüne Dair Sorular

Soru: mankenin yaşı kaç ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI 'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz mankenimizin üzerindeki ürünümüz M bedendir. Manken ölçüleri: Boy 1.88 cm, Göğüs 104 cm, Bel 88 cm, Basen 99 cm şeklindedir. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Beden tablonuz var mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli Alışverişler Dileriz .

Soru: 120 kg hangi denen olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Boy ve kilo ölçülerinizi paylaşmanız halinde tarafınıza tahmini beden bilgisi paylaşabiliriz. Keyifli Alışverişler Dileriz .

Soru: Karton hediye paketinde gönderim yapıyor musunuz acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Trendyol satış platformunda Hediye paketi ve notu uygulaması bulunmamaktadır. Siparişleriniz özenle hazırlanarak tarafınıza ulaştırılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: mrb dar silim fıt ve dar kesım mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Beğenmiş olduğunuz ürünümüz Regular klasik kalıptır. Bu doğrultuda beden ölçünüze göre siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: iyi günler kilo 150 5x olurmu

Soru: 181 Cm - 101 Kilodayim hangi bedel almaliyim.
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi XL bedendir. Bu doğrultuda siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

Soru: merhaba 13 yaşlı oğlan coçuğna hasnı beden oluyo

Soru: 77 kilo kaç beden olur

Soru: merhaba ben Azərbaycandan sifariş etmek istiyorum 85 beden hangi ölçüde almalıyım?

Soru: 173 boy 80 kilo kaç beden alınmalı ? Hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz ?
Cevap: Değerli Müşterimiz , Öncelikle giyim tercihinizi KİĞILI'dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz beden ölçülerine istinaden verebileceğimiz tahmini beden bilgisi L bedendir. Trendyol satış platformu olarak Sürat ve Trendyol Express kargo ile çalışmaktayız. Tercihiniz doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört Ürünün Detaylı Resimleri

Polo Yaka Regular Fit Nakışlı Pamuk Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü