Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Gizem

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,210
0
15
Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti Ürün Alınmaya Değer Mi?
Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti Şu Anki Değeri 7490.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti Hakkında yaklaşık 49 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti Ürün Tanıtımı

Manyetik sistem olup tamamen sessiz çalışır,hız,zaman, kalori ve elden nabız ölçme,100 kg taşıma kapasitesi,8 seviyeli zorluk derecesi,5 kg.disk ağırlığı. SELELİ _x000D_

Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti Ürününün Satıcısı, Ultima Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti ürününü 7490.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti Kullanıcı Geri Dönüşleri
7490.0 Tl ye satışta olan Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
49 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Sipariş ettiğimin ertesi günü sabah elime ulaktı tek başıma kurudm 2.5 saatimi aldı ama raht kurdum tek sorun ekranın olduğunu demiri bağlarken baya bir güç istiyor babam taktı o kısmı onun harici sağlam ve hızlı teslimat için teşekkür ederim
İsim: Z** B** V**
Tarih: 05 Eylül 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ultima

Yorum: kargo hızlıydı ve çok sağlam paketlenmişti severek kullaniyorum gayet başarılı bir ürün ses asla yok memnun kaldım
İsim: c** ş**
Tarih: 23 Kasım 2021

Yorum: horoz lojistige teşekkür ederim ürünümüz saglam geldi. 2 saatte kurulumunu yaptik gerisi biz de duzenli kullanimda ise yarayacagini zannediyorum 😀
İsim: N** A**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Almadan Önce Çok Araştırdım Ev İçin İdeal Bir Ürün Bence Bir Süre Sonra Hareket Ettiğinde Ses Çıkabiliyor Ama Bu Hemen Hemen Hepsinde Olabilecek Bir Durum Kurulumu 1 Saat Sürdü Biz Kendimiz Kurduk Teknik Servise Kurulum Fiyatını Sorduğumda 100 TL Söyledi Kurulumu Kitapçıklada Yapabilirsiniz Yapamadığınız Yeri Arayıp Telefonlada Bilgi AlabilirsinizDevamını Oku
İsim: A** Y**
Tarih: 26 Ocak 2022

Yorum: Kurulumu aslında çok kolay biraz dikkat istiyor takıldığımız yerde teknik destek yardımcı oldu. Keşke daha önce alsaymışım dediğim bir aletmiş. Muhteşem çalıştırıyor vücudu.
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: ailecek kullanıyoruz cook beğendim kullanımı kolay herkese tavsiye ederim
İsim: Y** T**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: ürünün paketlenmesi güzel ve kaliteli bir ürün siparişi verdiğim gün kargoya verildi ve 2 gün içinde elime ulaştı
İsim: Aslı D.
Tarih: 27 Ekim 2021

Yorum: Kurulumunu kendimiz yaptık. Kurulumu biraz uzun sürüyor ama sorunsuz kurduk. Gayet güzel ürün.
İsim: Mehmet Ö.
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: Sorunsun teslimat. Teşekkürler.
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: cok memnun kaldik herseyi tamamdi
İsim: S** A**
Tarih: 03 Aralık 2021

Yorum: Kargo ve ürün başarıIı çok memnunun kaldım . Teşekkür ederim
İsim: M** K**
Tarih: 24 Eylül 2021

Yorum: Çok kullanışlı.
İsim: Z** A**
Tarih: 22 Ocak 2022

Yorum: ürüne dencek laf yok bütün parçaları içindeydi güvenle alabilirsiniz
İsim: M** ş**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Güzel kullanışlı sessiz çalışıyor ilerde de böyle olur inşallah, kurulumu çok zorlamadı kitapçığına göre kuruluyor
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: fiyat performans olarak harika
İsim: A** s** T**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Ürün gayet iyi..kaliteli şuan güzel çalışıyor..seside yok denecek kadar az..memnunum
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: sessiz ve boyutları çok iyi, kargolama da harikaydı.
İsim: Y** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Eylül 2023

Yorum: Çok beğendim
İsim: G** Ç**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: çok severek kullanıyorum
İsim: S** G** o**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: öncelikle kurulum gerçekten 2 saat sürüyormuş bir haftadir kullaniyorum şu anda ses yok. evde kullanmaya uygun.
İsim: N** A** P**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: 2 kişi yarım saatte kurduk ama zor kurulumu uğraşmak gerekıyor karıştırmadan takmak gerekıyor . 1 kişinin 2 saatını alır kurmak . Çok keyif alarak kullanıyorum bayıldım kaliteli .
İsim: Nevin G.
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: sessiz gayet güzel bir urin
İsim: M** K**
Tarih: 15 Kasım 2021

Yorum: Ürün aynı görsellerdeki gibi geldi. Kendisi de gayet sağlam asla dandik ya da kalitesiz değil. İçinde zaten kurulum kılavuzu var. Kurulumda çok zorlanmadık sadece parçaların yerini karıştırdığımız için biraz fazla vaktimizi aldı :D Hem bisiklet hem eliptik olarak kullanılabilmesi çok iyi. Evdeki herkes istediği gibi kullanıyor. Tek sorunu kargoylaDevamını Oku
İsim: M** G** A**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: ürün güzel kurulumu yaptık ufak bi parcasi eksik geldi talep ettik satıcı hemen kargoladi 🙏
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: Ürünü kargo çök hızlı verildi. Kurum 1 saat sadece alındı. Sessiz makinası. Çök memnunum
İsim: M** U**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Aynı markanın koşu bandını da kullanıyorum memnunum. Kullanım kılavuzunu takip ederek iki saatte kurdum. İlk izlenimim sessiz çalışması ve fonksiyonel olması nedeniyle olumlu. Ancak dijital pano biraz amatör kalmış gibi. Kullandıkça göreceğiz.
İsim: T** T**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Ürün harika gerçekten, 8 kademe zorluk seviyesi var. Hem oturarak hem ayakta kullanabiliyorsunuz. Ayakta kullandığınız zaman tüm kaslarınız çalışıyor sanki, daha yorucu. Elden nabız ölçüyor, yaktığınız kalori ve hızınızı da gösteriyor. Satıcı da çok ilgili. Garanti belgesi kutusunun içinden çıkıyor.
İsim: N** D**
Tarih: 16 Kasım 2021

Yorum: kaliteli ürün sesiz çalışıyor
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: bisikleti mayıs ayında almıştım. çok güzel gıcırtı falan yok. çok güzel de ter atılıyor. kurulumunu bisikletçiye yaptırdık.
Tarih: 26 Ekim 2021

Yorum: 1 haftadır kullanıyorum kurulumu kendimiz yaptık yakalsik 1 saatte şuana kadar ses çıkarmadı ki bu tip ürünlerde ilk baktığım kiriterdir sessiz olması ağırlık ayarı çok iyi değil tüm ayarlar birer tik zorlaşıyor en son ayarda da rahat kullanılır
İsim: H** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Ağustos 2022

Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti Merak Edilenler Neler?

Soru: ürünü ayakta rahatlıkla kullanılabilir değil mi eliptik bisiklet ile aynı sadece yorulunca oturması mevcut mu yoksa bisiklet pedalı olarakta kyllaniliyor mu
Cevap: Efendim hem ayakta hem de oturarak kullanabilmecimkqni vardir ona gore dizayn edilmistir Saygilarimizla ULTIMA

Soru: 99 kg ve 85 kg tartar mı
Cevap: Hayir efendim ariza yapar….Body Rider Plus uygundur sizin icin

Soru: Twistter özelliği nedir acabaa?
Cevap: TWISTER MODELİ KALMADI EFENDİM

Soru: Merhaba 1.54 boy 52 kiloyum bu ürün bana uygun mudur ya da hangi ürün uygundur?
Cevap: Efendim bu model sizin boy ve kilonuz icin uygundur Saygilarimizla ULTIMA

Soru: Merhaba nevşehirde teknik servis var mı kuruluma yardım edecek
Cevap: Efendim kendiniz rahatlikla kurabilirsiniz garantisi bozulmaz teknik ekibimiz ucret karsiligi kurulum hizmeti vermekte Saygilarimizla ULTIMA

Soru: merhaba ürünü hem kendim için hem de annem için düşünüyorum boyum 170 kilom 70 annemin boyu 160 kilosu 70 bu ürün bize uygun mudur acaba, bir de Mersin Tarsus ta servisiniz var mı kendimiz rahatlikla kurabiliyor muyuz
Cevap: Evet efendim uygundur Tarsusda servisimiz var..:Youtube montaj videosunu izleyerek kendiniz rahatlikla kurabilirsiniz garantisi bozulmaz.::teknik ekibimiz ucretli kurulum hizmeti vermekte arzu ederseniz

Soru: merhaba 117 kilo taşıma kapasiteli ürününüz var mı manyetik olan
Cevap: VOYAGER modelimiz çarşamba satışa açılacak efendim

Soru: 164, 95 kiloya uygun mudur
Cevap: efet efendim uygundur saygılarımızla ULTIMA

Soru: 100 kg taşıma kapasite var demişsiniz. 120 kg.yım ben. Uygun değil mi?
Cevap: Hayir olmaz ariza tapas efendim.....VOYAGER modelimiz sizin icin uygun

Soru: Merhaba ürünün boyutları nedir acaba
Cevap: 50 cm eb 95 cm uzunluk 150 cm toolam yukseklik

Soru: İyi geceler 1:64 50 kiloyum bisikletiniz bana uygunmu.servisiniz varmı kurulum için teşekkürler
Cevap: Evet efendim uygundur Saygilarimizla Ultima

Soru: Merhaba urunun toplam kilosu ne kadar aceba ? Tedékurler
Cevap: Yaklasik 32 kg efendim

Soru: 176 80 kiloyum bu model benim için uygun mudur
Cevap: Uygundur efendim Saygilarimizla Ultima

Soru: Boyum bir55 bu bisikleti kullanabilirmiş sele bacak boyuna göre ayarlanıyormuş
Cevap: Evet efendim dogrudur….istediginiz sekilde ayarlanabilir Say

Soru: Merhaba 155 boy, 85 kilo için hangi alet daha uygun?
Cevap: Profit uygundur efendim Saygilarimizla

Soru: Üründe neden sele var ?
Cevap: oturarak da kullanılabilmesi için.... eğer sele istemezseniz aynı ürün MAGNETIC modelimiz olarak selesiz mevcut saygılarımızla ULTIMA

Soru: Merhaba Eskişehir de servis i var mı ?
Cevap: Evet efendim mevcut Saygilarimizla Ultima

Soru: Selesi çıkabiliyor mu?
Cevap: evet efendim çıkartabilirsiniz

Soru: Merhaba Mersin’de teknik servis var mı acaba kurulum için
Cevap: Evet Efendim Mersinde teknik ekibimiz var….ancak kolinin uzerinde belietilen montaj videosunu izleyerek kendiniz rahatlikla kurabilirsiniz garantisi bozulmaz teknik ekibimiz ucret karsiligi kurulum hizmeti vermekte Saygilarimizla ULTIMA

Soru: iyi günler boyum 1.70 kilom 70 uygunmudur ürün benim için
Cevap: Evet efendim uygundur Saygilarimizla ULTIMASPOR

Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti Resim Ve Fotoğraflar

Pro-Fit Manyetik Eliptik Kondisyon Bisikleti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü