Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı En Ucuzu Nerede Bulunur ?

MaviÇiçek

Bilgili
9 Ağu 2023
234
0
0
Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı Alanlar Memnun Mu?
Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı Şimdiki Fiyatı Ile 531.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı Memnuniyet Oranı Nedir?

Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 389 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı Açıklama Ve Özellikler

Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, SHOW LİFE Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı ürününü 531.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı Hakkında Yapılan Yorumlar
531.0 Tl ye satışta olan Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
389 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Sorunsuz ve çok hızlı bir şekilde elime ulaştı. 36 numara giyiyorum tam oldu. Ayakta çok şık duruyor ☺
İsim: B** D**
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: SHOW LİFE

Yorum: Aşırı güzel bir ayakkabı kendi numaranızı alın ben öyle yaptım (37)
İsim: B** Ç**
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Tam numara çok kaliteli beğendim teşekkürler
İsim: R** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: Bayıldımmm. Bende ki 37 kendi numaranızı alınnnn
İsim: A** Y**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: çok şık fakat Büyük geldi bir numara küçük alınabilir
İsim: A** A**
Tarih: 09 Mart 2024
Beden: Beden:38

Yorum: gerçekten harika parasının hakkını veren bi ayakkabı kesinlikle almalısınız kendi numaranızı
İsim: N** K**
Tarih: 25 Kasım 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Çok güzel çok beğendim tam kalıp kendi numaranızı almamızı tavsiye ederim
İsim: G** Ç**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: Mükemmel tam numaranızı alın
İsim: Cansu Ö.
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: çok güzel ama ayağıma bir bumara küçk geldi büyüğünü sipariş vericem şık duruyor ayakda kesinlikle 💯 ayrıca hızla kargolama içinde teşekkürler🙏🏻
İsim: F** K**
Tarih: 14 Kasım 2023
Beden: Beden:39

Yorum: O kadar özenli bir paket hazırlanmış ki, ayakkabı çantası bile koymuş satıcı. Görünüş ve rahatlığına diyecek yok müthiş şıklıkta bir ayakkabı. İyiki bu ayakkabıyı tercih etmişim. Satıcıya teşekkür ederim.
İsim: S** K**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Kardeşime aldım çok zarif bir ayakkabı
İsim: E** D**
Tarih: 21 Mart 2024
Beden: Beden:40

Yorum: numarası tam kalıp fakat ayağınız tombikse bir numara büyük almanızda yarar var sorunsuz ulaştı elime
İsim: İ** G**
Tarih: 12 Kasım 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: bir numara büyüğünü alabilirsiniz kızımin ayağı 29 tam numarasını aldık çok sıktı sanki bir tık dar kalıbı (kızımın ayağı taraklı değil )
İsim: **** ****
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Ayaklarım biraz pençeli 38 giyiyorum normalde ama 39 aldım azıcı geniş geldi öyle de rahat sırtmadı ve ayakkabı çok rahat
İsim: F** Ç**
Beden: Beden:40

Yorum: Ayakkabı çok güzel ve rahat. Sadece çok yapıştırıcı kokuyor ama ayakkabı olduğu için sorun etmedim 😏 bana ufak geldi iade ettim bir büyüğünü sipariş vereceğim
İsim: C** Ç**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: Ürünü çok beğendim. Saten kumaş taşları iri ve kıyafete zarar vermez. 38 giyiyorum ama 39 aldım tam oldu. Bir beden büyük almanızı tavsiye ederim.
İsim: H** E** D**

Yorum: Çok rahat tam kalıp
İsim: s** U**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: çok rahat şık bir ayakkabi tavsiye ediyrm
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: numara büyük geldi iade
İsim: T** Ö**
Beden: 28 Kasım 2023

Yorum: Ayakkabıyı çokkkk beğendim ayakta inanılmaz şık duruyo rahatlık konusundan emin değilim henüz kullanmadım 37 giyiyorum 37 aldım tam oldu sadece taşları arkaya aldığımda bileğime oturmuyor aşağı iniyor mecbur öne alıp kullanacağım
İsim: N** B**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: 10 yıldızı hak eden bir ayakkabı ve satıcı. çok rahat ve çok şık bu fiyata bulmak imkansız. minik hediyeniz için çok teşekkür ederim. kalıbı tam bir ayakkabı.
İsim: K** Ç**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: 5 YILDIZIN ÖTESİNDE YILDIZI HAKEDİYOR TAM KALIP TAM NUMARANIZI ALABİLRSİNİZ.
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: Gerçekten çok güzel ve şık bı ayakkabı ben bayıldım topuk boyu çok ıyı bı o kadarda rahat alın aldırın. Üstelık dün sıparıs vermeme rağmen bugün elime ulaştı çok sevındım
İsim: Dilek A.
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Muhteşem diger renklerinide sipariş verdim.. Tam kalıp
İsim: G** T**
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: Efsane bir ürün çokkk memnun kaldım diğer renklerinden sipariş vereceğim

Yorum: çok şık duruyor, numaranızı alabilirsiniz.
İsim: E** V**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: ayakkabı mükemmel ötesi bir şey bu fiyatin üstünü bile hak ediyor aşırı rahat ve ve iki türlü de çok şık duruyor ön tarafı da resimde gözüktüğü kadar sivri değil tam kalıp , satıcıya teşekkür ederim aldığım en güzel ayakkabı ❣
İsim: M** Ç**
Beden: Boy:164cm

Yorum: Çok hızlı şekilde elime ulaştı ☺ tam görseldeki gibi. Yorumlara bakarak 1 numara büyük aldım. İyi oldu. Çok şık bir ayakkabı 💛 ⭐
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: sporda 38 giyiyorum 38büyük oldu değiştirp 37 alıcam bi numara küçük alın
İsim: c** i**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Hem lacivertiini aldım hem siyahını çok rahat ayakkabı
İsim: Ç** K** B**
Beden: 28 Aralık 2023

Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı Merak Edilenler Neler?

Soru: lütfen oluşturun
Cevap: Efendim Trendyol müşteri hizmetlerini arayın size tarif ederler nasıl olacak

Soru: Bej 37 numara
Cevap: Bir hafta sonra stokları güncellenecek diğer modellerimize bakabilirsiniz

Soru: hangi kargoyla geliyor
Cevap: Trendyol Express

Soru: Taşları çok kaba keşke daha minimal taş yapistirilsa daha zarif durur
Cevap: Güzel fikir teşekkür ederiz başka modellere uygulayacaz efendim💐

Soru: spor ayakkabı da 38 numara giyiyorum ayağım geniş taraklı sizce kaç numara almalıyım
Cevap: Merhaba sayın müşterimiz bizim ürünlerimiz tam kalıptır bence 38 numarayı İyi gelebilir

Soru: İstanbuldan göndereceksınız değil mi
Cevap: Evet. .

Soru: İstanbukun hangı semtindesiniz
Cevap: İstanbul gedik paşa

Soru: Hangi ilden gönderiyorsunuz
Cevap: İstanbul efendim

Soru: Merhaba, ürün satışta mı ? Bu kadar ucuz olmasının altında ne var acaba fotograftakinin aynısı geliyor değil mi?
Cevap: Merhaba tabi efendim ürün satıştadır biz Üretici firmayız ürün fotoğraftan daha iyidir

Soru: Merhaba tam kalıp mı?
Cevap: Merhaba ürünümüz tam kalıbtır efendim

Soru: Harikasınız çok teşekkürler 🫶🏻🫶🏻🫶🏻
Cevap: rica ederim😇

Soru: Merhaba kalbî nasıl
Cevap: Merhaba ,sayın müşterimiz ürünümüz tam kalıptır

Soru: kaç santim
Cevap: 9 cm. .

Soru: merhaba aynı modelin daha kısa topuğu var mı acaba 🥹🥹🫶🏻
Cevap: Merhabalar Yok maalesef

Soru: Merhaba normalde 37 giyiyorum ama arkası açık olduğu için ayaklarım da taraklı kaç numara almalıyım 38 mi
Cevap: Merhaba ürünümüz tam kalıbtır normalde giydiğiniz numarayı alabilirsiniz

Soru: Ürün kaç cm
Cevap: Topuk boyu 9 santimdir

Soru: yüksekliği ne kadar bunun
Cevap: 9 cm. .

Soru: topuk boyu ne kadar
Cevap: Merhaba 9cm

Soru: sporda 38 giyiyorum topukluda 37 giyiyorum normalde kalıbı nasıl kaç numara almalıyım
Cevap: Merhaba sayın müşterimiz ürünümüz tam kalıptır 38 numara alabilirsiniz

Soru: Merhaba kalıplarınız genişmi acaba ben 37-38 arası giyiyorum kaç almam gerekir ayak boyum 24 cm
Cevap: Merhaba 38

Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı Görseller

Saten Taş(9CM) Kadın Stiletto Sivri Burun Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü