Siyah Gömlek Slim Fit - Dar Kesim 0210698-900 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Elifnur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
269
0
0
Siyah Gömlek Slim Fit / Dar Kesim 0210698-900 Satın Alır Mısınız?
Siyah Gömlek Slim Fit / Dar Kesim 0210698-900 Şimdiki Fiyatı Ile 599.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Gömlek Slim Fit / Dar Kesim 0210698-900 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Siyah Gömlek Slim Fit / Dar Kesim 0210698-900 Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Siyah Gömlek Slim Fit / Dar Kesim 0210698-900 Ürün Tanıtımı

Siyah Gömlek Slim Fit / Dar Kesim 0210698-900 Ürününün Satıcısı, Mavi Siyah Gömlek Slim Fit / Dar Kesim 0210698-900 ürününü 599.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Gömlek Slim Fit / Dar Kesim 0210698-900 Kullanıcı Yorumları Nasıl?
599.99 Tl ye satışta olan Siyah Gömlek Slim Fit / Dar Kesim 0210698-900 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Kalıbı normal tam bedenimi aldım. Kalitesi de çok iyi ancak çok çabuk kırışıyor
İsim: c** d**
Tarih: 17 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: Mavi

Yorum: Mükemmel bir kumaş keşke bedeni kalsaydı ben 1 beden küçük almışım
İsim: **** ****
Tarih: 22 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Süper ötesi çok begendim kumaşı modeli eşime de çok yakıştı her rengini almayı düşünüyorum
İsim: K** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Aralık 2023

Yorum: Eşime bayramlık olarak aldım kumaşı durusu çok iyi
İsim: s** b**
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kumaşı kalitesi çok güzel beğendim 177 boy kilo 110 3xl aldım tam oldu kolları biraz uzun geldi sadece
İsim: H** B**
Tarih: 22 Mart 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Ürün gerçekten güzel, rank ve kalıp tam istediğim geldi. Mavi kalitesi zaten ortada..
İsim: M** H** E**
Tarih: 28 Nisan 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Çok beğendim
İsim: F** Ç**
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: tam kalıp çok güzel ama yaz için uygun değil
İsim: F** Ş**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: mavi başka söze gerek yok
İsim: T** Ü**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: cok guzel cok begendik
İsim: Ö** S**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: güzel beğendim
İsim: İ** K** B**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Kumaşına bayıldım
İsim: A** B**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: Farklı bi kumaşı var bilemedim
İsim: N** a**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: kaliteli ve güzel
İsim: Z** H** K**
Tarih: 24 Ağustos 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Çok beğendim çok iyi
İsim: G** K**
Beden: 04 Eylül 2023

Yorum: gayet güzel
İsim: H** S**
Tarih: 31 Mart 2024
Beden: Beden:XS

Siyah Gömlek Slim Fit / Dar Kesim 0210698-900 Merak Edilenler

Soru: gomlek keten mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün %100 Pamuk içermektedir. Saygılarımızla.

Soru: merhaba bu ürünün yakasında düğme varmı giyerken yaka açılıyor ya
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz kısımda düğme bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: mankenin üzerindeki gömleğin bedenini öğrenebilir miyim? Açıklamada göremedim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Model Ölçüleri: Boy: 189 cm, Bel: 76 cm, Göğüs: 98 cm, Kalça: 96 cm’dir. Model Üzerindeki Ürün Bedeni; Jeanler İçin, Bel: 30, Boy: 32. Diğer Ürünler: L'dir. Saygılarımızla.

Soru: Bu gömleği altınına tişört gidermi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımızdan ürün yönlendirmesi yapılamamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: Kalıp slim mi regular mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Slim Fit / Dar Kesim' dir. Saygılarımızla.

Soru: mankenin giydigi beden kac beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Model Ölçüleri: Boy: 189 cm, Bel: 76 cm, Göğüs: 98 cm, Kalça: 96 cm’dir. Model Üzerindeki Ürün Bedeni; Jeanler İçin, Bel: 30, Boy: 32. Diğer Ürünler: L'dir. Saygılarımızla.

Soru: gömlek çok sıcak geldi bana
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz anlaşılamamış olup detaylı bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: boy 180 kilo 98 kaç beden almalıyız
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba 1.85 boy 75 kilo hangi kalıp uygun? teşekkür ederim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: gomlek yaz sozonu ürünü değil mi sanki kış sezonu gibi geldi bana
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün Yaz koleksiyonuna aittir. Saygılarımızla.

Soru: 1.73 boy kilo 75 hangi boyutu önerirsiniz

Soru: Kışlık ürün mü, yeni sezon mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün 2024 Yaz koleksiyonuna aittir. Saygılarımızla.

Soru: 170 boy 65 kilo kaç beden alabilir

Soru: 1.70 boy kilo 76 hangi beden uyumlu ?

Soru: iyi günler 1.78 boy kilo 59 hangi bedeni almalıyım

Soru: l beden ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: merhabalar 185 boy 67 kilo hangi beden uygundur

Siyah Gömlek Slim Fit / Dar Kesim 0210698-900 Fotoğraf Ve Görseller

Siyah Gömlek Slim Fit / Dar Kesim 0210698-900 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü