Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

LeylaSessiz

Bilgili
9 Ağu 2023
933
1
0
Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 439.84 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 Hakkında yaklaşık 13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 Ürün Açıklaması

Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 Ürününün Satıcısı, SOHO Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 ürününü 439.84 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 Yorumlar Hakkında Bilgi
439.84 Tl ye satışta olan Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
13 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: çok rahat, çok güzel kendi numaranızı seçin. aşırı beğendim. gönül rahatlığıyla alabilirsiniz!!
İsim: A** M** Y**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: Trendyol

Yorum: Fiat performans ürünü, teşekkürler
İsim: Ş** K**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Fiyatına göre güzel bi ayakkabı memnun kaldık kargo hızlı elimize ulaştı tavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Normalde topuklu ayakkabı giyemem asla yürüyemiyoruz ama bu ayakkabı çok rahat düğün için aldım eminim rahat edicem evde denedim ayağımda yok gibi sanki düz ayakkabıyla yürüyor gibiyim rahatsız etmeyen topuk boyu çok zarif bir görünümü var alın aldırın kesinlikle tavsiyem
İsim: B** d**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Ağustos 2024

Yorum: çok rahat bir ürün
İsim: A** n**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: rahat ve beklediğim gibi geldi
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Dün sipariş verdim bugün elimde tam numara harika rahat topuklu ayakkabı sadece bilek bandı bi tık sıktı kargo hızlıydı
Tarih: 17 Temmuz 2024

Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: rahatmı kalıbı
Cevap: Merhaba, ürün tam kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhaba, ürünün topuk boyu 9 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 Ürüne Ait Fotoğraflar

Siyah Süet Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı 19251 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü