Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek Alınmaya Değer Mi ?

Seray

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
520
0
0
Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek Satın Alır Mısınız?
Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek Şu Anki Satış Fiyatı 271.08 Tl'den Satılmaktadır.

Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek Hakkında yaklaşık 835 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek Teknik Bilgiler

Kullanıcıların çoğu kendi bedeninizi almanızı öneriyor._x000D_

Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek Ürününün Satıcısı, Tudors Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek ürününü 271.08 Tl'den Satılmaktadır.

Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek Kullanıcı Değerlendirmeleri
271.08 Tl ye satışta olan Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
835 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Cok hızlı geldi ve kaliteli,bir beden buyuk almistim
İsim: b** f**
Tarih: 26 Ekim 2023
Beden: Boy:177cm
Satıcı: Tudors

Yorum: ürün çok iyi, tam bedeninizi alın. Ben L beden aldım tam oldu
İsim: M** S** O**
Tarih: 25 Ocak 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Bir beden küçük almanızı tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Güzel ürün 180 boy 84 kilo xl aldım bilerek rahat guzel oldu, large da olur tercihinize baglı
İsim: G** D**
Tarih: 21 Kasım 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: tam beden alin cok güzel
Tarih: 25 Eylül 2023

Yorum: Ürün çok güzel kendi bedeninizi tercih edin
İsim: S** Ç**
Tarih: 01 Mart 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: bedeninizden 2 beden büyük alınız.
Tarih: 14 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Bir beden büyük alınmalı
İsim: Emine Ö.
Tarih: 09 Ocak 2024
Beden: Boy:171cm

Yorum: Eşime aldım çok beğendi çok kaliteli tam beden alınabilir
İsim: yasemin G. A.
Tarih: 03 Mart 2024
Beden: Boy:150cm

Yorum: Eşime aldım, tam oldu. Kumaşı güzel. Dokununca güzel hissettiriyor
İsim: G** K**
Tarih: 23 Eylül 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: oğluma aldim çok güzel
İsim: s** m**
Tarih: 11 Şubat 2024
Beden: Beden:S

Yorum: beden olarak olmadi iade ettik
İsim: D** C**
Tarih: 04 Ekim 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: babama aldım beğendik
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: gayet güzel yumuşak tavsiye ediyorum eşime aldım
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Kendi bedeninizi alın harika
İsim: Merve Ç.
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: ürünün kumaşı çok güzel
İsim: H** d** e**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Gayet iyi bir ürün, yakası kırışık, yikandigi zaman daha da kırışır
İsim: e** A**

Yorum: Salam. Bogaz terefi ezik, kalitesiz. 2 defa sifaris etmisem. Bundan sonra sifaris etmeyecem Tudorsdan. Ag ve mavi gomlek. Ag gomlekde duyme yeri duz tikilmiyib. Mavi gomlekde bogaz hissesi ezik
Beden: Boy:181cm

Yorum: beden büyük geldi değişim
İsim: Eda O.
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Hızlı kargo kaliteli ürün
İsim: O** B** O**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: naylon çok basit dikimli
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Artik ikinci siparisim
İsim: T** F**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:181cm

Yorum: kocama çok yakıştı sürekli tudors alıyoruz zaten kaliteli
İsim: B** K**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: görüntüsü güzel.ayni marka kravat ta almıştım.abime dogum günü hediyesi aldım.umarim bedeni olur da iade etmem.kaliteli. kargo firmasi da cok iyi. güncelleme yapıyorum. olmadı. geri iade edeceğim uzulerek
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel ürün
İsim: B** S**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: ürün çok güzel çok beğendim ama kalıpları çok küçük ve olmadı keşke slim fit ürünlerin bedenlerini biraz daha büyük yapsanız XXL en büyük olanı 3xl veya 4xl olsa çok daha iyi olur

Yorum: begenmedim naylon
İsim: n** i**

Yorum: İnanılmaz güzel damat bohçasına da aldım 3 tane alın aldırın
İsim: S** A**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: Gömleklerin belirli bir standardı olmaması üzüntü verici. Geçen sene aldığım aynı ürün eşime oldu ve hala severek kullanıyor. Bu yüzden bu sene eşime aynısını ve 3 rengini daha aldım. Sonuç hüsran. Kalıplar küçülmüş. Gömlekleri hediye edeceğiz. Mağazanıza gittik olabilecek bir gömlek için. Ancak magaza müdürünüzün algılaması çok yavaş ve tavırlarıDevamını Oku
İsim: f** p** c**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: güzel ve kaliteli
İsim: Ahmet Y.
Tarih: 26 Ağustos 2024

Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 1.62 boy 40 45
Cevap: S beden önerebiliriz

Soru: 1.60, 88 kg?
Cevap: Merhaba, Klasik Fit XL beden tercih edebilirsiniz, bel bölgeniz var ise bir beden üstü daha uygun olacaktır keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba, eşim 1.80 boyunda 74 kilo. acaba hangi beden almalıyım?
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba omuz 120, göğüs 110, bel 90 hangi beden tercih etmeliyiz omuzlar geniş
Cevap: Merhaba, boy ve kilo bilgilerinizi iletebilir misiniz?

Soru: Boy 180 kilo 80 civarı üstü , omuz 120 L ve Xl arasında kaldım
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mehaba normalde m giyinirim.L bile dar oldu.gomlekler çok güzel.kalip hepsinde darmidir? xl alsam yaka ne kadar büyür.. teşekkür ederim.1.75 boy..79 kg.
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde L beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar 1.75 boy 85 kilo kaç beden almaliyim

Soru: Boy 175. Kilo 67
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde M beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 180 80 kg hangi beden
Cevap: Merhaba, Slim Fit L beden tavsiye edebiliriz, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mehaba normalde m giyinirim.L bile dar oldu.gomlekler çok güzel.kalip hepsinde darmidir? xl alsam yaka ne kadar büyür.. teşekkür ederim.
Cevap: Merhaba, boy ve kilo bilgilerinizi iletebilir misiniz?

Soru: 185 70 hangi beden

Soru: merhaba bir soru sormak istiyorum 1.65 boy 65 kilo hangi beden daha uyumlu olur karar veremedim de

Soru: merhaba 1.65 boy 79 kq kac beden gider

Soru: Merhaba 178 boy kilo 85 hafif gobek var. Hangi beden onerirsiniz

Soru: boy 1.75 çeki 50
Cevap: Merhaba, size Slim fit S beden önerebiliriz

Soru: Merhaba 183 boy 90 kg kaç beden almalıyız
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 170 boyunda 80 kilo hangi beden

Soru: 183 boy 70 kilo
Cevap: Merhaba slim fit ürünler'de M beden oversize,relax fit ve rahat kesim ürünler'de S beden tercih edebilirsiniz. keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.87 boy 93 kilo
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: eşim 185 boyunda 100 105 kg arası kaç beden olur
Cevap: Merhaba, slim fit ürünlerde XXL beden; oversize, relax fit ve rahat kesim ürünlerde XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek Ürün Görselleri

Slim Fit Uzun Kollu Kolay Ütü Teri Emen Nefes Alan Doku Kravatlık Dört Mevsim Mavi Erkek Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü