Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U-29 E En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Inci

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
551
0
0
Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U:29 E Bu Ürünü Almalı Mı?
Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U:29 E Şuanki Fiyatı Ne Kadar 318.12 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U:29 E Kaç Kişi Memnun?

Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U:29 E Hakkında yaklaşık 143 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U:29 E Detaylı Açıklama

Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U:29 E Ürününün Satıcısı, Shaka Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U:29 E ürününü 318.12 Tl'den Satılmaktadır.

Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U:29 E Hakkında Yapılan Yorumlar
318.12 Tl ye satışta olan Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U:29 E Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
143 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: çok beğendim fiyatina göre şık
İsim: G** T**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Shaka

Yorum: çok güzel bir ürün hem kendime hem arkadaşıma aldım bayıldım. kargo da hızlıydı ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim ☺
İsim: **** ****
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: ürüne bayıldım. boyutları çok güzel kalite olarak da gayet iyi fiyat performans ürünü 🌺
İsim: B** K**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: Çanta çok güzel, derisi yumuşacık ve çok şık ve spor duruyor, bayıldım
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim çok şık indirimden aldım içinden küçük çanta da çıkıyor
İsim: M** R**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: yengem için aldım gayet güzel ama fermuarlı olmaması biraz tereddütte bıraksa da beğendik
İsim: S** T**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: süper bir ürün alın aldırın kullanışlı 5yıldız
İsim: E** A**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: güzel çanta. anneme aldım. fiyatına göre iyi ama biraz daha kaliteli olabilirdi.
İsim: D** t**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Anneme hediye aldım çok beğendi. Derisi gayet güzel. Kargo biraz gecikti ondan dolayı 1 yıldız düşük verdim
İsim: S** E**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Krem rengini almıştım çok beğendim kahvesini de söyledim
İsim: I** B**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: kargom hızlı bi şekilde elime ulaştı gayet memnunum içi kaliteli,büyük ve kullanışlı içiniz rahat alabilirsiniz
İsim: M** B**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Gerçekten güzel bir çanta sevdik
İsim: D** K**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: gayet güzel boyutu filan iyi sadece fermuarlı olsa daha iyi olurdu
İsim: s** b**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: çok şık indirimde 176 liraya aldım çantanın çok benzerini 300e almıştım olması gerek fiyat bu bence ve çok kaliteli yumuşak deri parasını hakediyor
İsim: H** G**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: Çok özensiz paketlenmiş bu yüzden kargoda kırılmış onun haricinde rengi fotoğrafta göründüğü gibi ve çok kullanışlı bir çanta
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: cok guzelllllllll
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Çok kullanışlı bir çanta
İsim: D** S**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: Beklediğimden çok daha iyi bayıldımm!✨
İsim: D** Ş**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: çok güzel oldu
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: Severek kullanıyorum
İsim: A** C** Ç**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Oldukça güzel ve kullanışlı
İsim: D** A**
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Muhtesemmmm
İsim: Z** B**
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: çok beğendim çok güzel rengide harika
İsim: A** A**
Tarih: 02 Aralık 2023

Yorum: Bayıldım tam istediğim boyut ve baya kalıtelı ya hıc böyle beklemiyordum
İsim: E** D**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: İçerisinde küçük bir çanta da var ayrıca hediye de göndermişler çok teşekkürler..
İsim: M** O**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: muhteşem ötesi çok güzel beyendik
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: Çok kullanışlı kaliteli
İsim: E** U**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Çok kaliteli ve zarif bir ürün baya iyi
İsim: F** K**
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: çok güzel kumaşı
İsim: N** M**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel kullanışlı çanta
İsim: b** d**
Tarih: 01 Mart 2024

Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U:29 E Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Bu modelle shk 108 arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba ölçü farkı bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: 15.6 inch laptop sığarmı?
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: bordo rengi neden yok
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: Bunun siyahı yok mu
Cevap: Merhaba, üretim de yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: boyitları nedir acaba ve kumaşı nasil tok duruyir mu
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri kısmında ölçü bilgileri yer almaktadır.

Soru: açana çapraz bağlantısı var mı?
Cevap: Merhaba yoktur

Soru: Merhaba içine bilgisayar ve kitap sığar mi
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: içinde küçük cantasi da var mı?
Cevap: Merhaba, ürünümüz makyaj çantası ile gönderilmektedir. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz

Soru: Merhaba derisi yumuşak mı sert mi
Cevap: Merhaba yumuşak dokudur.

Soru: görseldeki çantanın boyutu ne?
Cevap: Merhaba, üretim de yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: Merhaba! Üründe yorumlarda hep bi kokudan bahsediyorlar ne kokusudur üründeki acaba
Cevap: Merhaba üretim kokusudur havalandırabilirsiniz.

Soru: merhaba ürünün kırmızı rengi var mıdır ?
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U:29 E Resim Galerisi

Taba Shk76 Çıtçıtlı Fitil Askılı Suni Deri Makyaj Çantalı Büyük Boy Kadın El Ve Omuz Çantası U:29 E En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü