Wind-free Premium Ar18bxfcmwk-sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima En Düşük Fiyat Nerede

MaviÇiçek

Bilgili
9 Ağu 2023
234
0
0
Wind-free Premium Ar18bxfcmwk/sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima Tavsiye Eder Misiniz?
Wind-free Premium Ar18bxfcmwk/sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima Şimdiki Fiyatı Ile 43999.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Wind-free Premium Ar18bxfcmwk/sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima Memnuniyet Durumu Nedir?

Wind-free Premium Ar18bxfcmwk/sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Wind-free Premium Ar18bxfcmwk/sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima Teknik Açıklamalar

Wind-free Premium Ar18bxfcmwk/sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima Ürününün Satıcısı, Samsung Wind-free Premium Ar18bxfcmwk/sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima ürününü 43999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Wind-free Premium Ar18bxfcmwk/sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima Son Yorumlar
43999.0 Tl ye satışta olan Wind-free Premium Ar18bxfcmwk/sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok güzel görünüyor,ultra sessiz ilerleyen süreçte kullanım görelim bakalım ☺
İsim: S** i**
Tarih: 12 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: VEYİSOĞLU

Yorum: Bu kilimayı alacak kişiler bence hiç düşünmesin Elektirk tüketimi çok avantajlı be çok güzel soğutuyor eve gelmeden 10 daka önce açıyom ev buzhane
İsim: H** B**
Tarih: 29 Şubat 2024
Satıcı: VEYİSOĞLU

Yorum: Sorunsuz elime ulaştı,
İsim: K** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Ağustos 2023
Satıcı: erdilhomecom

Yorum: Urun harika, mukemmel.
İsim: F** A**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Satıcı: Egeizo İzmir

Yorum: ürün aras Kargo tarafından evimin kapısına kadar getirildi.ama samsung servisini arayıp kuruluma çağırdığımda kurulum yapmaya gelen ekibin çalışma şeklini hiç beğenmedim. ürünün kurulumunu bile yarım yapıp bırakıp gittiler.
İsim: **** ****
Tarih: 31 Temmuz 2023
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: ürünümüz sorunsuz geldi teşekkür ederiz
İsim: A** T**
Tarih: 17 Nisan 2024
Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

Yorum: Ürünun hem iç hem de dis ünite olarak çok sessiz olması ve soğutma performansi yönünden oldukça başarılı. Yetkili Samsung Servisi ürünun teslimi sonrası 2 gün içinde ücretsiz montajını yaptı. Gelen ekip çok düzgün çalıştı. Ürünün kargo kaynaklı oldukça geç teslim edilmesi dışında şu an için bir problem yok. Uygulama üzerinden de cihazın kolayca konDevamını Oku
İsim: E** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Eylül 2023

Yorum: İzmir sıcağında evde bir saniye kapanmadan çalışıp 280₺ fatura getiren miss gibi klima
İsim: Ö** s** Ö**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Satıcı: erdilhomecom

Yorum: Samsung olunca başka söze gerek yok bence aldım deneme amaçlı çalıştırdım daha sıcaklar başlamadığı için ama sessiz nerdeyse önemli olan o benim için öğlen kargo geldi öğleden sonra da servis geldi tek eksisi horoz lojistik biraz geç teslimat yapıyor cumartesi gelmesine rağmen salı teslimat yapıldı
İsim: B** Ç**
Tarih: 17 Mayıs 2023
Satıcı: ekodaonline

Yorum: Ürünü beğenerek severek araştırarak almıştım lakin servis konusunda çok sıkıntı yaşadım gelen servis vakumlu yapmadı o yüzden servise çok kızgınım, kargo da horoz lojistik kutular biraz yıpranmış şekilde geldi
İsim: A** A** a**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: Satıcı için 5 yıldız veriyorum. Aldığım günün ertesi günü ürünü sevketti ve hızlı bir şekilde ulaştırdı. Ancak samsung marka ürün kesinlikle almayın! Servisi çok çok kötü. 16 gündür servis bekliyorum. Müşteri hizmrtleri bekleyin demenin ötesinde hiçbirşey yapmıyor. 16 günün sonunda kendi imkanlarımla servise ulaştığımda kaydımın olmadığını öğrendiDevamını Oku
İsim: N** K**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Wind-free Premium Ar18bxfcmwk/sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Gaziantepe gönderim var mı
Cevap: Var efendim

Soru: İyi günler deliklerden üflenyen klimamı bu
Cevap: evet efdndim

Soru: Bağlantı bakır boru çapı ve dış ünite ile iç ünite arasında ki bağlantı kablo kesiti nedir ?
Cevap: konu ile ilgili yetkili servislerden bilgi almanizi rica ederiz.

Soru: merhaba ürün stoğunuzda mevcut mudur
Cevap: EVET EFENDİM.

Soru: Aparatları 18binlik geliyor değil mi?
Cevap: Merhaba evet

Soru: Merhaba, montaj esnasında vakumlama işlemi yapılıyor mu?
Cevap: Yetkili servislerden bilgi almanız gerekmektedir

Soru: Denizli ye gönderim varmı wifi özelliği varmı
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: İyi günler wifi özelliği mevcut mu
Cevap: merhaba, mevcuttur.

Soru: osmaniye den almak istiyorum neden gönderim yapmıyorsunuz

Soru: Aydın/didim e göndermiyormusunuz

Soru: Merhaba bursadayım kargo varmı varsa hangi kargo acaba

Soru: Bu klima garanti 2 yıl mı? Her yerde 3 yıldır. Montaj dahil ?
Cevap: Merhaba, 3 yıl garantilidir. Alt yapı sorunu bulunmuyorsa montaj ücreti alınmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba Ben bu kampanyadan faydalanmak istiyorum fakat şu an almanayadayım 1 ay sonra izmirde oluçam ve evime klima taktırmak istiyorum. Nasıl olur ?
Cevap: tanıdık birinin adresine sipariş vermeniz gerek

Soru: İyi günler kac metre kare odayı sogutur ısıtır teşekkürler
Cevap: Merhaba 35-45 m2 alana kadar uygundur

Soru: Merhaba, ürün wifi ve windfree özellikli olan model değil mi? Kutu içeriğinde 5metre bakır boru da var değil mi? Kurulum ve garanti samsung Türkiye'ye ait değil mi? Teşekkürler iyi çalışmalar
Cevap: Tüm sorularınızın sorularının cevabı evet efendim

Soru: Selamlar üründen kuşkumuz yok ama kurulum/montaj işine anlam veremdim. Servis montajı yaparız gideriz diyor elektriğe karışmayız diyor! Bu normal mi ? Elektrik kabloları ortalıkta mı kalacak, ya çalışmaz ise?
Cevap: Merhabalar Hicbir markada srvis elemanları elektrik tesisatı işine karışmaz elektrikçiniz montaja hazır hale gtirmeli tüm elektrikçiler bu işi bilir efendim.

Soru: samsung dan şaşmayın tereddütsüz alabilirsiniz biz aldık harika sesiz sogutmasi harka evimiz 3x1 üst teraslı tüm odaları soğutuyor biz koridora montaj yaptidik tüm odaları soğutuyor gece açtığımızda pike üzerimize örtüyoruz o derece soğutuyor samsung teşekkür ederim ❤
Cevap: İyi günlerde kullanmanız dileğiyle efendim

Soru: Başka yere gönderseniz nekadar
Cevap: Sadece İzmir gönderimimiz var efendim

Soru: merhaba model olarak sizin ilanda AR18BXFCMWK/SK yazıyor ama gelen üründe AR18BXFCMWKN yazıyor ürünler farklimi acaba
Cevap: Merhaba Ürün doğrudur. İç ünite ve dış ünite kodunun son harfleri farklıdır.

Soru: merhaba bu ürün de hava kontrolü sağ sol ve yukarı aşağı mı
Cevap: konu ile ilgili yetkili servislerden bilgi almanizi rica ederiz.

Wind-free Premium Ar18bxfcmwk/sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima Fotoğraf Ve Görseller

Wind-free Premium Ar18bxfcmwk/sk 18000 Btu A++ Duvar Tipi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü