Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 Alınır Mı ?

Nevin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,065
0
0
Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 Bu Ürünü Almalı Mı?
Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 Güncel Fiyatı 199.4 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 Hakkında yaklaşık 447 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 Açıklama Ve Özellikler

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 Ürününün Satıcısı, Cottonhill Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 ürününü 199.4 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 Kullanıcı Yorumları
199.4 Tl ye satışta olan Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
447 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kızlarrrr kesinlikle alınmalı ben m giyorum normalde ama M-L aldım ve inanılmaz iyi sarıyo hafif güzel rahat çokça beğendim
İsim: Burcu M.
Tarih: 12 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cottonhill

Yorum: Ürünün yüksekliği çok iyi severek giyiyorum m beden aldım tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mayıs 2022
Beden: Beden:M

Yorum: çok güzel tam beden alınabilir
İsim: H** C**
Tarih: 15 Ekim 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Harika bir ürün tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: e** b**
Tarih: 02 Temmuz 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: bedeninizi alın
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Çok rahat bir beden büyük tercih edin
İsim: G** B**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz. Çok rahat ve yüksek bel olduğu için iyi toparlıyor. Üç farklı renk olması da kurtarıcı.
İsim: B** Ş**
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: Yorumlara alanlara göre bende m beden aldım keşke s alsaymışım kumaşı duruşu güzel ama bol oldu biraz boy:157 kilo:53
İsim: M** Y** d**
Tarih: 21 Mayıs 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: kendi bedenimi aldım.beli baya yüksek benim en rahat ettiğim lazer kesim iç çamaşırlarından biri diyebilirim.
İsim: E** Ö**
Tarih: 23 Temmuz 2022

Yorum: Baya yüksek bel bu kadar beklemiyordum kumaşı iyi ama çok esnek değil. M beden aldım 1.65 boy 50 kilo.
İsim: D** C**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: M beden aldım 47 kiloyum,m beden iyi oldu.Paketleme özenli idi,notunuz çok ince teşekkürler
İsim: Ülker R. E.
Tarih: 11 Ocak 2022

Yorum: Buradan 2.alışverişim, ilk alışverişimde bu ürünün düşük bel modelini almıştım ve memnun kaldım ancak birkaç kullanımdan sonra bir tanesinin ağ kısmındaki yapıştırılmış parça koptu. Bu siparişimde beyaz renkteki ürünlerin birinde yer yer ürüne yapışmış kahverengi kağıt parçaları vardı, diğer 5 ürün normaldi. Benim bedenim kalmadığı için 1 beden büyDevamını Oku
İsim: A** S** G**
Tarih: 02 Mart 2022

Yorum: bedeni büyük, bir beden küçük alına bilir
İsim: Z** Z**
Tarih: 07 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: güzel bi ürün ama m beden bi tık sıktı 175 boy 53 kiloyum hafif basenliyim keşke L olsaymış
İsim: a** s** t**
Tarih: 05 Haziran 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Yüksek bel olduğu için m beden aldım 168 boy 51 kg. Müthiş paketleme. Çok sağlıklı düşünmüşler. Malı da güzel. Özel bölgede ayrı kumaş da var gayet güzel. Tavsiye ederim.
İsim: S** G**
Tarih: 01 Mayıs 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: sürekli alıyorum artık lazer kesim olmayan hiçbir şey kullanamıyorum çok memnunum indirime girdikçe stokluyorum kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: G** Ç** Y**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Korkarak almıştım yüksek bel tayt içinde nasıl durur diye ama şahane pişman etmedi . Beden olarak Bi beden büyük tercih edebilirsiniz. Sıkmaması için
İsim: E** ö**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Tam beden aldım ve bence çok güzel yüksek bel olması tabi ki kurtarıcı. Çok iyi ürün tavsiye ederim tam beden alın .
Tarih: 22 Şubat 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: ürünler çok güzel
İsim: K** T**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: rahat bir şey
İsim: S** M**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Eylül 2024

Yorum: gayet iyi fiyatına göre çokta rahat
İsim: R** E**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: tam kalıp rahat
İsim: D** A**
Beden: 02 Temmuz 2024

Yorum: S bedenden başlasa keşke. Fazlasıyla yüksek belli ve rahat
İsim: B** K**
Tarih: 23 Kasım 2021

Yorum: Kesinlikle kendi bedeninizi alın toparlayıcı çok kurtarıcı
İsim: G** B**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: Oldukça kaliteli tam beden alınmalı
İsim: G** Ö**
Beden: 24 Temmuz 2024

Yorum: Hem s hem de m olandan aldım ikisi de oldu ve o kadar yumuşak ki ve çok rahat
İsim: e** a**
Tarih: 15 Ocak 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kendi bedenimi aldim bir beden kucuk de alsaymisim olurmus daha toparlaryici olurdu belki. Guzel urun ama🌸
İsim: H** A**
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: kesinlikle alın çok güzel yüksek bel ve yeri dokusu muhteşem bir beden küçük alınabilir
İsim: a** ö**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Yorumlara bakarak ara bedenlen küçüğünü aldım iyiki de öyle yapmışım kalıpları biraz büyük ama çok rahat baya yüksel bel
İsim: Ş** G**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: kaliteli ve çok rahat tavsiye ederim
İsim: N** E**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Merhaba ürünün bel yüksekliği kaç cm
Cevap: Merhabalar efendim, Sorunuza şu an yanıt veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Diğer bedenleri ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Konuyla alakalalı maalesef üretimsel bazı sorunlar yaşandı. En kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhabalar 2 xl gelecek mi acaba
Cevap: Merhabalar, ürünlerin stoklarımıza giriş yapıp yapmayacağı veya ne zaman giriş yapacağı konusunda ne yazık ki önceden yapılan bir bilgilendirme bulunmamaktadır, sık sık takip etmenizi rica ederiz. İyi günler.

Soru: Bunların renklerini niye belirtmiyorsunuz ne renk tir bu 3lü
Cevap: Merhabalar, ürün bilgileri kısmında belirtilmektedir efendim. Paket içerisinde 1 adet Lacivert, 1 adet Beyaz, 1 adet Ten rengi ürün bulunmaktadır. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar açık ten rengi olarak neden 3 lü ya da 6 lı paket yapmıyorsunuz🥲
Cevap: Merhabalar efendim, Şu an için satışımız bu şekildedir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: S bedenine stok ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar efendim, Bu ürün özelinde üretimimiz M beden olarak mevcuttur. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 165 boy 58 kg hangi beden uygun olur biraz basenim var
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre M beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kalıp dar mı neden M beden başlıyor
Cevap: Merhabalar efendim, Bu ürün özelinde üretimimiz M beden olarak mevcuttur. Kendi bedeninizi tercih etmenizi öneririz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba alt üst takım olarakmi 3lu geliyor yoksa yalnız altmi 3lu geliyor?
Cevap: Merhabalar, Ürün paket içeriği 3 adet külottan oluşmaktadır, crop büstiyerler pakete dahil değildir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 157 boy kilo 60 hangi beden almalıyım
Cevap: Ölçülerinize göre M beden uygun olacaktır efendim, bu üründe de bir tek M beden üretimimiz vardır.

Soru: bu gorseldeki alt değilde üstündeki crop tarzını nerden bulabilirim
Cevap: Merhabalar, Mankenin üzerindeki crop büstiyer modelimize CTNHLL1752 koduyla arama yaparak ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba bedenler neden hep M, güncellenmicek mi
Cevap: Merhabalar efendim, Bu ürün özelinde üretimimiz M beden olarak mevcuttur. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba 54 kg 167 boyum var. Kaç beden almalıyım ?
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre M beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 178 cm 64kg hangi beden almalıyım? Teşekkürler

Soru: Bu modelin siyah beyaz ve ten olarak 3lüsü yok mu?
Cevap: Merhabalar, Maalesef lacivert, beyaz, ten olarak mevcuttur efendim. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Beden stoklarınız ne zaman güncellenir
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Konuyla alakalalı maalesef üretimsel bazı sorunlar yaşandı. En kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ağ kısmı da poliamid mi pamuk mu ?
Cevap: Merhabalar, iç ağ kısmı %100 pamukludur efendim.

Soru: Diğer bedenler ne zaman gelir acaba

Soru: m beden için kalça genişliği ölçüsü nedir
Cevap: Merhabalar efendim, M beden için ölçülerimiz şu şekildedir; BEL 76/80 BASEN 98/102 İyi günler dileriz.

Soru: Stoklarda s beden mevcut mu acaba m beden alsam s yollar mısınız?

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 Ürün Resimleri

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 3'lü Paket - 3 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü