Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Zeynep

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
600
0
15
Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 Tavsiye Eder Misiniz?
Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 Şu Anki Satış Fiyatı 378.51 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 Kaç Kişi Memnun?

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 Hakkında yaklaşık 524 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 Ürün Detayları

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 Ürününün Satıcısı, Cottonhill Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 ürününü 378.51 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 Yorumlar Hakkında Bilgi
378.51 Tl ye satışta olan Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
524 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kaliteli memnun kaldım. kendi bedeninizi alın.
İsim: D** P**
Tarih: 14 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cottonhill

Yorum: M beden aldım tam oldu.
İsim: A** R**
Tarih: 08 Ekim 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: Çok güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Duygu Ç.
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: çok güzel kendi bedeninizi alın
İsim: Z** B**
Tarih: 18 Eylül 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Çok rahat ve kullanışlı . Belli ve kesimi çok güzel. Kendi bedeniniz alabilirsiniz
İsim: İ** S** E**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: gayet başarılı bir ürün kendi bedeninizi alın
İsim: s** T**
Tarih: 25 Ocak 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Kesimi ve kumaşı güzel, tam beden alabilirsiniz
İsim: P** G**
Tarih: 22 Temmuz 2022

Yorum: Bir beden küçük alın lütfen 🙏
İsim: D** Ç**
Tarih: 11 Aralık 2023
Beden: Boy:169cm

Yorum: Dokusu çok güzel, kumaşı kaliteli baya rahat. M aldım, Büyük olacak sanmıştım ama tam oldu üstüme. Kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: E** Ş**
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Boy:153cm

Yorum: Beğendim . Bedeninizi alın .
İsim: S** s** S** s**
Tarih: 26 Ocak 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: 42 bedenim xl aldim bi tik bol oldu bel simidim olmasina ragmen. l alsam daha iyi olurdu sıkı sevenler bi beden kucuk alsin bence. kiyafetten belli olmuyor.
İsim: Z** S** N**
Tarih: 05 Kasım 2023

Yorum: 166 boy, 53 kiloda M beden tam oldu. S alsam da bi tık sıkı olurdu. Ağ kısmı dar olmadığı için kullanımı rahat, oldukça yüksek bel.
İsim: b** a**
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: güzel ürün ama bedeninizi bilip öyle alın yoksa rahatsız olursunuz
İsim: E** A**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: Birebir renkler geldi ben m beden aldım tam oldu. Çok kaliteli
İsim: V** G**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Çok çok güzel 40 bedenim M çok rahat oldu
İsim: S** Ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Nisan 2023

Yorum: gorseldekinin aynısı.alin aldırın.begendim tam beden alınmalı
İsim: O** a** A**
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Çok teşekkür ederim çok güzel ürünler güzel paketlenmiş elime çok iyi şekilde temsil edildi bol kazançlar ☺
İsim: **** ****
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Çok güzel çok rahat notunuz için ayrıca teşekkür ederim 🫶
İsim: Hilal Ç.
Tarih: 09 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Daha fazla yıldız olsa verirdim. Hamileliğimde kullanıyorum çok ama çok rahat ve kurtarıcı. Normalde s giyiyorum m beden aldım sıkmasın diye çok iyi oldu. Baska renklerini de aldım
İsim: B** R**
Tarih: 20 Ekim 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Bu lazer kesim kilotları hep alıyorum çok rahat gerçektende yokmuş gibii fakat iki üç yıkamada akma oluyor aktıdaa maşesef çöpe gitti kendi bedenizi alın
İsim: ö** K**
Tarih: 13 Ekim 2022

Yorum: valla harikaaa hepsi mükemmel geldi Gine alicam
İsim: g** k**
Tarih: 08 Mart 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Şuletrem önerisi ile aldım kullanımı gayet kolay çok güzel yok Muş gibi 70 kiloyum m aldım iyi oldu
İsim: G** K**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: gerçekten muazzam tamda göründüğü gibi set olarak aldım içindeki koruma pedi bile var tam kalıp kesinlikle alın aldirim ben iki set aldım bile güvenilir ve hızlı kargo minik notunuz için çok teşekkür ederim sonraki siparişlerimden sizden olacak
İsim: i** K**
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: Çok güzel ve kaliteliler alın , aldırın. Hepsi saglam bir sekilde geldi. Tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Z** Y**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: cok iyi cok cok iyi
İsim: H** H**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: M beden aldım. bedeninizi alın
İsim: G** A**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Paketleme ve ürün kalitesi gayet güzel Kıyafetlerde iz belli etmiyor
İsim: N** Y**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Fena değil
İsim: **** ****
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Boy:156cm

Yorum: Ayyy o kadar rahat o kadar güzeller ki asla belli olmuyorlar çok beğendim paketleme de çok özenliydi çok teşekkür ederim tekrar alıcam farklı renklerden
İsim: Nazlı Ç.
Tarih: 26 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Tam beden güzel
İsim: B** K**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 Merak Edilenler Neler?

Soru: 170 boy 60 kılo m olurmu
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre M beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: L beden yokmu
Cevap: Merhabalar efendim, Bu ürün özelinde üretimimiz M beden olarak mevcuttur. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: bazı yorumlarda ürünler kötü gönderilmiş özenip sağlam gönderir misiniz rica etsem
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Cottonhill satıcısından alacağınız tüm ürünler %100 müşteri memnuniyeti öngörülerek özenle hazırlanmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Bütün renklerin ten rengi olduğu paket yok mu
Cevap: Merhbalar efendim, En fazla 7'li paket mevcuttur.

Soru: merhaba ürün pamuklu mudur
Cevap: Merhabalar efendim, Ürün İçeriği: %80 Polyamid %20 Elastan kumaştan oluşmaktadır. İç ağ kısmı %100 pamukludur. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: S giyiyorum m geniş olur mu
Cevap: Merhabalar, boy ve kilo ölçülerinizi öğrenebilir miyiz? Beden ölçü tablomuzdan bakarak size uygun olup olmayacağını söyleyelim.

Soru: kumaşı polyester naylon filan mi
Cevap: Merhabalar lazer kesim bir üründür. Ürün içeriği Polyamiddir. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba 7 linin içinde tam olarak hangi tenler var
Cevap: Merhabalar, Paket içerisinde 1 adet Siyah, 1 adet Lacivert, 1 adet Mürdüm, 1 adet Vişne, 1 adet Krem, 1 adet Ten, 1 adet Pudra renk ürün bulunmaktadır. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba iz bırakır mı
Cevap: Merhabalar, Ürünümüz dikişsiz lazer kumaştır bu sebeple kıyafetler içerisinde iz yapmaz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürün ikili takım şeklinde mi satılıyor?
Cevap: Merhabalar, Ürünümüz takım değildir, görselde görmüş olduğunuz 7 adet külot tarafınıza gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürünün başka bedenleri gelecek mi?
Cevap: Merhabalar efendim, Bu ürün özelinde üretimimiz M beden olarak mevcuttur. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: lohusalık döneminde kullanım için uygun olurmu acaba
Cevap: Merhabalar efendim, Dilerseniz tercih edebilirsiniz

Soru: iyi günler xl beden mevcut mu eliniz de bu 7 li setle olan
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüzün XL bedeni mevcuttur.

Soru: 160 58 kilo uygun mudur bu m beden
Cevap: Evet fendim ölçülerinize göre size M beden uygun olacaktır. İyi günler dileriz.

Soru: Paketin içeriğinde pudra, krem ve ten rengi yazıyor ancak görselde ve alıcıların fotoğraflarında beyaz renk var. Ben beyaz renk olsun istiyorum ancak bu pakette beyaz renk var mı emin olamadım. Çok karışık yardımcı olur musunuz?
Cevap: Merhabalar efendim, Paket içerisinde 1 adet Siyah, 1 adet Lacivert, 1 adet Mürdüm, 1 adet Vişne, 1 adet Krem, 1 adet Ten, 1 adet Pudra renk ürün gönderilecektir.

Soru: 85 kiloyum hangi beden olur
Cevap: Boy ölçünüz nedir efendim? Beden ölçü tablomuza bakarak size uygun bedeni söyleyelim.

Soru: Merhaba az önce 7 Li paket 200 küsür liraya favladım. Bir anda 57 liraya düştü. Ürünü aldım ama emin değilim bi sorun yok değil mi 7 Li gelcek
Cevap: Merhabalar efendim, Teknik bir problemden ötürü o şekilde yansıtılmıştır. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Aynı ürün farklı renk olduğu için arada 10 katı fiyat farkı olmasını nasıl etik buluyorsunuz ? Rengi kırık beyaz olanı 11 liraya aldım, rengi bordo olan 114 diğerleri 50-80 arası gerçekten çok ilginç
Cevap: Merhabalar, Modelimiz tekli, üçlü ,beşli ve yedili olarak satılmaktadır. Fiyatlandırma paket içeriğinde ki ürün sayısına göre belirlenmiştir, örneğin ürünün tekli satış fiyatı 19,13 TL iken 5'li paketi 80,45 TL'dir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 1.70 boy 61 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden size uygundur efendim.

Soru: pardon ama paketi açıp üstteki ilk ürünü elime aldığım ve hijyen bandı yoktu bile diğer renklerine bakmadım bile iş yerimde açtığım için kamera kaydı da var gönderebilirim
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünün hijyen bandı açıldığına dair görselleri Trendyol ile paylaştık.

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 Ürün Görselleri

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket - 2 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü