Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Simal

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
586
0
0
Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket Alanlar Memnun Mu?
Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket Şu Anki Değeri 379.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket Memnuniyet Durumu Nedir?

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket Hakkında yaklaşık 487 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket Teknik Açıklamalar

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket Ürününün Satıcısı, Cottonhill Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket ürününü 379.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket Yorumlar Ve Değerlendirmeler
379.9 Tl ye satışta olan Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
487 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok güzel kendi bedeninizi alın
İsim: i** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Mart 2024
Satıcı: Cottonhill

Yorum: 162 56 kilo M aldım kesinlikle kendi bedenizi alın ve açıkamayı okuyun bir sürü renk geliyor kalite on numara
İsim: M** K**
Tarih: 10 Kasım 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Gayet güzel bir beden küçük alınabilir
İsim: F** Y**
Tarih: 08 Ocak 2024
Beden: Beden:L

Yorum: bir beden küçük akşamda olurmuş keşke öyle yapsaymisim
İsim: s** ç**
Tarih: 17 Aralık 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: süper ürün muhteşem kalite tam beden alin
İsim: C** Y** Y**
Tarih: 20 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: S tercih ettim tam oldu m de olurmuş ama Kalitesi mükemmel kesin alın düşünmeyin
İsim: A** P**
Tarih: 11 Şubat 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Tam beden alabilirsiniz kumaşı ve kalitesi çok iyi
İsim: D** B**
Tarih: 21 Aralık 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: ben 160 58 kg yum m beden aldım tam geldi kendi bedeninizi alın renkleri gayet kullanışlı kalitesi güzel
İsim: **** ****
Tarih: 26 Nisan 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: tam beden çok iyi
İsim: A** K**
Tarih: 11 Ocak 2024
Beden: Beden:M

Yorum: çok iyi 1.70 boyunda 64 kiloyum boyu bedeni tam oldu (bacak boyum uzun) L beden aldım sadece üst kısmı biraz uzun geldi göbeğimi baya kapatıyor onun dışında çok iyi.
İsim: a** ç**
Tarih: 21 Eylül 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok kaliteli tam beden aldım
İsim: Y** D**
Beden: 05 Aralık 2023

Yorum: Güzel ama keşke S bedeni gelse
İsim: R** Ü**
Tarih: 24 Eylül 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: kalitesi mukemmel,tam bedeninize alabilirsiniz fotografta gorunenin aynısı, kargo hizliydi.
İsim: C** H** A**
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Kumaşı, kalitesi,kalıbı çok güzel. 165 boy 67 kilo m beden tam oldu. Ama sırf turuncusu için almıştım turuncu çıkmadı paketin içinden onun yerine başka renk vardı
İsim: M** Ç**
Beden: 04 Haziran 2023

Yorum: Gayet şık ve güzel bir ürün ben S almıştım M alsamda olabilirmiş ne kadar sıkı kullanmayı sevdiğinize göre değişir
İsim: A** k**
Tarih: 05 Mart 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Harika bir model alın aldırın pişman olmazsınız… pentide aldığınız bedenin bir büyüğünü alabilirsiniz üstünüze tmm otursun istemezseniz… kumaşı bayağı kaliteli
İsim: e** o**
Tarih: 05 Kasım 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Bir beden büyük alınmalı bence
İsim: E** N**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: gayet güzel ama kendi bedeninizi almanızı öneririm zaten yüksek bel olduğu için daha büyük durabilir
İsim: S** S** K**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Hamilelikte çok güzel kullanılıyo 7 aylık 56 kiloyum bedenime tam oluyor ve 3. Aydan beri diğer renklerini de kullandığım memnun kaldığım için yeniden sipariş ettim
İsim: M** M**
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: Hamile olduğum için xl tercih ettim paketleme ve ürün kalitesi gayet güzel. Teşekkürler
İsim: Z** K**
Tarih: 16 Kasım 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: Tam beden alınır iz belli olmuyor
İsim: C** Y**
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: Biraz büyük keşke s bedeni olsaydı
İsim: H** T**
Beden: 08 Ağustos 2023

Yorum: harıka harıka harıka kalıtesı dokusuna bayıldım 60 kg m aldım super oldu
İsim: **** ****
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Beden:M

Yorum: gerçekten yumuşacık ve çok kullanışlı gözüküyor bayıldım
İsim: M** A**
Tarih: 14 Ağustos 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: taytlarin içine giymek için aldım sadece m beden üretiminin olması biraz tereddütte bırakmıştı beden nasıl olur diye ama bana oldu 1.52 boy 54 kiloyum sadece yan dikisler biraz belli oluyor onun dışında güzel ama ilk giydiğim renk aynı gün yan dikisi biraz açıldı bir diğerinde olmadı henüz diğerlerini denemedim
İsim: c** İ**
Beden: 27 Eylül 2023

Yorum: s bedeni olsaydı keske biraz büyük
İsim: İ** G**
Tarih: 02 Ekim 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: Hamileliğimde rahat olsun diye XL aldım özellikle ama göbeğimi sıktı biraz. Ama normal birisi toparlayıcı gibi kullanabilir. Kumaşı dokusu çok güzel
İsim: S** Ç**
Tarih: 06 Ocak 2024
Beden: Boy:153cm

Yorum: Çok güzel yumuşacık renkleri cok tatlı
İsim: E** T** C**
Tarih: 24 Temmuz 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: Çok yumuşak ve güzel bir ürün. Eksiksiz ve hatasız geldi. Bundan sonra müdavimi olacağım bir satıcı. :)
İsim: E** A**
Tarih: 17 Nisan 2024
Beden: Boy:171cm

Yorum: bunu set olarak aldım kalıbı çok güzel yumuşacık
İsim: g** d**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Tamam lütfen bekliyorum 😞
Cevap: İyi akşamlar dileriz efendim 🌺

Soru: ürünleriniz ne kadar harika bayıldım ✨
Cevap: Merhabalar efendim, Geri beslemeniz için teşekkür ederiz. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Mutlu günler dileriz.

Soru: %100 pamuk alt camasir varmi..
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüz %80 polyamid, %20 elastan kumaştan üretilmiştir. İç ağ kısmı pamukludur.

Soru: S beden ilerleyen zamanlarda gelecek mi
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 95 kiloyum 167 boyundayım lx dar olmaz mı bana
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunu ölçülere göre XL beden uygun olmayacaktır.

Soru: esnek kumaşa sahip midir
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüz likralıdır.

Soru: Renkleri kendimiz seçemez miyiz?
Cevap: Merhabalar, Paketli satılan ürünlerimizde paket içeriğindeki renkler haricinde farklı bir kombinasyon yapamıyoruz. Paketli ürünlerin görselinde ve açıklamasında hangi renkler yer alıyorsa paket içerisinde yalnızca o renkler olabiliyor. Farklı ya da ekstra renk tercihleriniz için tekil olarak satışta olan renklerimizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba normalde X large giyiyorum.medyum olur mu
Cevap: Merhabalar, boy ve kilo ölçülerinizi öğrenebilir miyiz? Beden ölçü tablomuzdan bakarak yardımcı olalım size uygun bedeni bulmanız konusunda…

Soru: Merhaba s beden gelecek mi
Cevap: Merhabalar efendim, Bu ürün özelinde üretimimiz M beden olarak mevcuttur. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Bir de s beden ne zaman güncellenir
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba S yakın zamanda gelir mi

Soru: Merhaba ürünün bel kısmında silikon var mı tutması için
Cevap: Merhabalar efendim, Slikon bulunmamaktadır.

Soru: Bedenleri nasıl acaba? Bel 78, basen 93 cm. Kaç beden alabilirim?
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre M beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar bu ürün 100% pamuk mu? yoksa naylon mu?
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüz %80 Polyamid %20 Elastan kumaşatn üretilmiştir. Ağ kısmı pamukludur.

Soru: Merhabalar 75 kg 156 boyundayım kaç beden almalıyım
Cevap: Merhabalar yazmış olduğunuz ölçülere göre ürün size uygun olmayacaktır efendim.

Soru: şimdi ürün elime geçti güzelmiş fakat yanları dikişliymiş dikişsiz diye biliyordum dikişsiz lazer kesim yüksek bel varmıdır
Cevap: Maalesef efendim, Üretimimiz bulunmamaktadır.

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket Görseller

Yüksek Bel Basic Lazer Kesim Bikini Külot 7'li Paket En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü