Teklif Al

İnşaat Sonrası Temizlik

Hizmet Veren Kullanıcılarımız İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Veren Kullanıcılarımız

İnşaat Sonrası Temizlik Hakkında Bilgiler

* Temizlik Hizmetleri

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK: Eviniz yeni bitmiş veya ev içerisinde bir takım yenileme ve düzenleme yaptıktan sonra oluşan boya,çimento,alçı gibi lekeler firmamız tarafından evinize veya parkelerinize hiçbir zarar gelmeden temizlenmektedir.

EV TEMİZLİĞİ:Eviniz için gündelik,haftalık veya aylık temizlik için firmamızın göndermiş olduğu elemanlar aracılıgıyla bütün eviniz baştan aşagı temizlenmektedir.Halı yıkaması ve duvar temizligide yapılmaktadır.

BÜRO VE OFİS TEMİZLİĞİ:Gününüzün büyük bir vaktini geçirmiş oldugunuz ev ve ofisleriniz için temizlik yapılması hem saglık açısından hemde görünüş açısından çok önemlidir.Yogun iş temposunda vakit bulamadıgınız temizleme işini firmamıza bırakın ve siz işlerinizi yaparken ofisiniz temizlenmiş olsun.

CAM SİLME:Holding ve rezidanslarınızın camlarının silinmesi için vinç ile silme işlemi yapmaktayız.Otel dış camları ve büro dış camlarıda silinmektedir.

DIŞ CEPHE SİLME:Ofislerinizin veya evlerinizin dış cephe kaplamalarının temizlenmesi ve silinmesi işlemleri için özel olarak kullandıgımız temizlik malzemeleri ve vinç hizmetiyle artık dış cephe temizlemesi yapmaktayız.

.

En Uygun İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Burada