% 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 Satın Alır Mısınız ?

Guzin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,092
0
0
% 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 Alınmaya Değer Mi?
% 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 Mevcut Fiyatı 279.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

% 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

% 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 Hakkında yaklaşık 377 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

% 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 Teknik Detaylar

% 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 Ürününün Satıcısı, Buratti % 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 ürününü 279.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

% 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
279.99 Tl ye satışta olan % 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
377 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: bir beden kucuk alinmali
İsim: T** B**
Tarih: 27 Ekim 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: Markastok

Yorum: 10 numara 5 yıldız çok çok güzel beden tam oldu çok teşekkür ederim
İsim: ATİLLA K.
Tarih: 16 Kasım 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: Cok kaliteli bir kumaşı var ama bir neden küçük almaniz lazım xl aldım XXL gibi duruyor
İsim: Ş** K**
Tarih: 03 Nisan 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Cok guzel,kendime aldim
İsim: Elbir Q.
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: urun tam beden
İsim: R** Y**
Tarih: 25 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Gerçekten kaliteli. Bedeninizi alabilirsiniz. Tavsiye ederim.
İsim: M** A** D**
Tarih: 31 Mart 2023
Beden: Beden:3XL

Yorum: kendi bedeninizi alın bence gayet iyi hızlı teslimat saglandı çok begendim
İsim: G** Ş**
Tarih: 08 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürün çok şık kaliteli ama bir beden küçük alınmalı
İsim: N** K**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: çok güzel tam beden
İsim: s** s**
Tarih: 04 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel , renk ve malzeme kalitesi harika. Sadece beden olarak hep M alırım ama bu bir tık bol gibi.
İsim: u** p**
Tarih: 31 Ağustos 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Bir beden büyük alınabilir kalıp küçük
İsim: b** o**
Tarih: 03 Temmuz 2021
Beden: Beden:S

Yorum: güzel ürün tavsiye ederim bedeninizi alın bence bana tam denk geldi
İsim: m** G**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Yorumlarda kalıp küçük, bir beden büyük alın yazıyordu. Ben de öyle yaptım ama siz yapmayın arkadaşlar, ürün tam kalıp. Büyük olanı iade edip hemen normal bedeni sipariş verdim eşim için. Ürün çok güzel, kumaşı da kaliteli. Satıcıya da kargoya da teşekkürler 👌🏼🌈
İsim: N** D**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: bir beden küçük alınmalı
İsim: Hesenova T.
Tarih: 12 Ekim 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: L beden tam oldu boy 170 kilo 76
İsim: ş** k**
Tarih: 27 Haziran 2021
Beden: Beden:L

Yorum: bedeninizi alın
İsim: D** B**
Tarih: 08 Ekim 2023

Yorum: Good veri Good
İsim: OSMAN Z. B.
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: ürünler resimdeki gibi geldi biraz çekme yaptı
İsim: M** A**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: begendim guzel urun
İsim: T** T**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Kumaşı kaliteli
İsim: A** E**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: 2 rengini aldım harika aynı resimdeki gibi tavsiye ederim
İsim: P** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel ve şık
İsim: **** ****
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: daha öncede aldığım bi ürün beğenerek aldım ütü ye ihtiyaç olmadan yıka giy tam beden alabilrsiniz
İsim: k** E**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Ürün beğendim güzel kumaş esnektir
İsim: U** M**
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: cox yaxsidi
İsim: B** C**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: çok beğendim
İsim: İ** K**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Güzel ürün
İsim: F** z** Y**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Beklediğim gibi
İsim: u** C**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: 6 adet aldım memnunum güzel
İsim: H** D**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: kumaşı güzel ürün iki yıkamada yipranacak gibi durmuyor
İsim: u** g**
Tarih: 03 Ağustos 2024

% 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 Merak Edilenler Neler?

Soru: slimfit mi ?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 183 boy 85 kilo
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün dar kalıptır. Günlük kullanım bedeninizden bir beden büyük tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kumaş metaryeli nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, % 100 pamuk materyale sahiptir. Anlayışınız için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: stoklar ne zaman yenilenecek ?
Cevap: Değerli müşterimiz Merhaba, Stoklarımız güncellenmektedir. Fakat güncelleme tarihi ile ilgili net bilgi verilmemiştir. Stok' a gelince haber butonuna tıklayarak haberdar olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 175 boy 85 kilo için kaç beden almaliyim
Cevap: • Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: boy 173 kilo 88 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün dar kalıptır. Günlük kullanım bedeninizden bir beden büyük tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ben parami geri atmadniz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, konu ile ilgili Trendyol müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar m bedeni gelir mi
Cevap: Merhabalar, ilginiz için teşekkür ederiz! Ürünümüz M beden seçeneği ile mevcuttur. Mevcut stoklarımızdan yararlanabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: XXL ne zaman gelir
Cevap: Değerli müşterimiz Merhaba, Stoklarımız güncellenmektedir. Fakat güncelleme tarihi ile ilgili net bilgi verilmemiştir. Stok' a gelince haber butonuna tıklayarak haberdar olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: acaba makina cekm4 yaparmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün hakkında daha önce bu yönde olumsuz bir geri dönüş alınmamıştır. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 1/73 boy 74 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 3xl ne zaman gelir efenfim?
Cevap: Merhaba, ilgilenmiş olduğunuz ürün şu an stoklarımızda bulunmamaktadır. Ürünlerin stoklarımıza giriş yapıp yapmayacağı veya ne zaman giriş yapacağı konusunda ne yazık ki önceden yapılan bir bilgilendirme bulunmamaktadır, sık sık takip etmenizi rica ederiz. İyi günler.

Soru: Xl ne zamn gelir ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Keyifli alışverişler

Soru: 68 kg 178 boy hangi beden olur
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: MERHABA 1.86 BOY 88 KİLO KAÇ BEDEN ALMALIYIM KARAR VEREMEDİM ?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba kolay gelsin boy 1.75 kilo 100 hangi beden almalıyım teşekkür ederim xl mi yada XXL

Soru: merhaba ürünün kumaşının çekme işlemi yapılmış mı yıkarken çekme yaparmı acaba eğer yaparsa 1 beden büyük alalım
Cevap: Merhaba, Yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkanması durumunda herhangi sorun yaşanmayacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

Soru: slim fitmi? 185 boy 102kg
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, XXL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 177 72 kg hangi beden

Soru: 170 boy 77 kilo hangi beden olur kimine standart kalıp kimine dar kalıp demişsin
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Manken Ölçüsü : Kilo : 83 kg / Boy : 1.90 cm / Göğüs : 101 cm / Bel : 81 cm / Basen : 97 cm / Beden : L Keyifli alışverişler dileriz.

% 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 Detaylı Fotoğraflar

% 100 Pamuk Düğmeli Slim Fit Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902118 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü