% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Alınmaya Değer Mi ?

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Güncel Fiyatı 279.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Alanlar Memnun Mu?

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Hakkında yaklaşık 983 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürün Bilgisi

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürününün Satıcısı, Buratti % 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 ürününü 279.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
279.99 Tl ye satışta olan % 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
983 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Bir beden küçük alınabilir.
İsim: E** A** E**
Tarih: 09 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Markastok

Yorum: Bir beden küçük alınmalı
İsim: E** N** U**
Tarih: 06 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Çok kaliteli bir ürün boy 1.70 kilo 85 L beden güzel oldu
İsim: H** K**
Tarih: 13 Temmuz 2022
Beden: Beden:L

Yorum: tam kalıbınızi alın. eşim 175boy, 82 kilo M beden aldık tam oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: Çok iyi. Tam beden alınmalı.
İsim: D** Ö**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: cok guzel tam beden
İsim: R** Ö**
Tarih: 03 Mayıs 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Hediye olarak aldık, bedeni tam uydu, kaliteli bir ürün
İsim: S** B**
Tarih: 22 Eylül 2021

Yorum: Tam oldu güzel kaliteli 3 renk aldım memnun kaldım
Tarih: 26 Nisan 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Enişteme doğum günü hediyesi aldım çok güzel geldi bir beden küçük aldım tam oldu♥
İsim: O** K**
Tarih: 13 Mayıs 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: ürünün kumaşı ve kesimi gayet güzel. kalıpları standart. kendi bedenimi aldım tam oldu
İsim: Mahmut A.
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: Rengi dokusu gayet güzel tam bedeninizi alın
İsim: N** Ü**
Tarih: 27 Nisan 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Erkek arkadaşım çok beğendi çok yakıştı tam bedenini alın
Tarih: 30 Nisan 2022

Yorum: Guzel tam beden alinabilir
İsim: E** K**
Tarih: 31 Ağustos 2022

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: B** Ç**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: bedeni olmadı kalıbı büyük bir beden küçük alın
İsim: H** K**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Tam kalıp yumuşak
İsim: N** M**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Tam bedeninizi alın, geçen senede almıştım memnun kalmıştım, 3 renk aldım resimdeki ile aynı,
İsim: O** K**
Tarih: 24 Ağustos 2023
Beden: Boy:176cm

Yorum: çok güzel çıktı tam bedeninizi alın
İsim: ZÜBEYDE S.
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Orta kalınlıkta,kaliteli kumaş, güzel bir yeşil tonu ,kırışan bir kumaşı yok 93 kilo M beden aldık tam oldu👍🏻
İsim: t** a**
Tarih: 07 Mayıs 2022

Yorum: gayet güzel. bir bedeb büyügünü alm almaznı tavsiye ederim
İsim: G** S**
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: markalara tonlarca para vermeye gerek yok emin olun dokusu kumaşı çok iyi giyince anlıyorsunuz zaten 1.78 kilo 70 M beden tam oldu bana
İsim: C** G**
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: HARİKA Bİ URUN 1.87 BOY 98 KİLO XL ALDİM TAM OLDU TAVSİYE EDERİM
İsim: e** s**
Tarih: 15 Temmuz 2022

Yorum: Kardeşime aldim, l giymesine rağmen büyük oldu. O yüzden babama verdik. Bir beden küçük almanizi oneririm.
İsim: R** M**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Tam beden kalitesini beğendik
İsim: B** G**
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: eşime aldım çok güzel
İsim: M** R**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: Çok beğendik,eşime almıştım.Oldukça kaliteli duruşu var
İsim: B** A**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Hediye olarak aldım çok beğendi tam pamuklu tavsiye dederim tam beden alabilirsiniz
İsim: N** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Mart 2024

Yorum: m beden aldim cok büyük geldi
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: açıklama kısmını okuyarak xl almıştım boyu uzun oldu tereddüt ederseniz bir beden küçük alabilirsiniz orta kalite bir ürün
İsim: m** z**
Tarih: 29 Nisan 2022

Yorum: Nişanlıma aldım. Rengi ve kalitesi güzel.
İsim: H** D** G**
Tarih: 03 Şubat 2023

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Merak Edilenler Neler?

Soru: indirim bekliyorum
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün satışlarımızda sabit fiyat politikası mevcut olmadığı için aralıklı olarak fiyat artışı ve düşüşü olabiliyor. Kampanya süreleri anlık olarak değişkenlik göstermekte olup, ilanlarımızı takip ederek güncel fiyat ve stoklarımızdan haberdar olabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 174 boy 130 kg
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: haki renk stoklara giricekmi L beden
Cevap: Değerli müşterimiz Merhaba, Stoklarımız güncellenmektedir. Fakat güncelleme tarihi ile ilgili net bilgi verilmemiştir. Stok' a gelince haber butonuna tıklayarak haberdar olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar boy 1.82 kilo 67 hangi beden uygun olur?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba almak istiyorum acaba hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, siparişlerimizin MNG Kargo ile gönderimi yapılmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba hediye alacağım beden bilmiyorum ne yazıkki 1.82 boy 94 kilo hangi beden olur acaba tam yapışsın istemiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, XXL beden tercih edebilirisiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: GÜNAYDIN STOKLAR YAKIN ZAMANDA GÜNCELENECEKMİ
Cevap: Değerli müşterimiz Merhaba, Stoklarımız güncellenmektedir. Fakat güncelleme tarihi ile ilgili net bilgi verilmemiştir. Stok' a gelince haber butonuna tıklayarak haberdar olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: küçülme olurmu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, üretici firma tarafından bu yönde bilgi verilmemiştir. Anlayışınız için teşekkür eder , keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.63 boy kilo 90 hangi beden uyar?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Slim fit mi regular fit mi?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: fotografdaku pantolonu nerden bulabilirim
Cevap: Değerli müşterimiz, ürün görsellerinde yer alan pantolonlar sadece tanıtım amaçlıdır ve mağazamızda satışta olmayabilir. Ancak, benzer ürünleri Trendyol sayfamızda bulabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargo şirketiyle gonderiyorsunuz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, siparişlerimizin MNG Kargo ile gönderimi yapılmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba efendim urun gorunduyu gibimi geliyo Azerbaycandan almak istiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, ürünlerimiz paketleme birimi tarafından kamera kayıtları altınca özenle incelenerek kontrolleri sağlanarak paketlenmekte ve size ulaştırılmaktadır. Bilginize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 178 kilo 80 hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Mrb eşim 110 kilo ve 1,78 boy hangi beden almalıyım. Ürün likralı mı

Soru: Haki renk giyen modelin pantolonun kumaş türü nedir acaba?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ilanda yer alan ürün t-shirt olarak belirtilmiştir. Pantolon bilgisi hakkında sizlere net bir bilgi iletilememektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar sevgilim için alacağım da 169 170 boy 61 kilo faln ama gine de zayıf görünüyor hangi beden tercih etmeliyim boy uzunlukları nedir

Soru: merhaba, 187 boy 89 kilo hangi beden önerirsiniz?

Soru: merhaba, 21 nisan tarihinde siparis etdiyim bu ürünu neden teslim etmiyosunuz??
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, kargo çıkış süresi kampanya yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Termin süresi Trendyol tarafından belirlenmektedir. Bu sebeple size net bilgi verememekteyiz. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Beden gelr mi?

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürüne Ait Fotoğraflar

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü