% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Nevin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,065
0
0
% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Güncel Fiyatı 249.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Hakkında yaklaşık 443 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Detaylı Açıklama

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürününün Satıcısı, Buratti % 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 ürününü 249.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Son Yorumlar
249.99 Tl ye satışta olan % 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
443 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: 175 cm 85 kilo l beden tam oldu. Gayet kaliteli ve şık duruyor
İsim: S** S**
Tarih: 14 Aralık 2021
Beden: Beden:L
Satıcı: Markastok

Yorum: Tam bedeninizi alın rengi çok güzel ve kaliteli
İsim: C** T**
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: çoook güzel ama bir beden büyük seçilmeli
İsim: S** Ş** T**
Tarih: 11 Ekim 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: esime aldim .tap oldu .2XL giyiyor normalde .fiyati da cok uygun geldi
İsim: Konul O.
Tarih: 19 Temmuz 2021
Beden: Beden:XXL

Yorum: Ürün beklediğimden daha iyi kumaşı çok güzel tril tril üzerimde çok şık durdu bedeni de tam oldu. Alırsanız nedeniniz ne ise onu alın derim 👍👍
İsim: Zekeriya Y.
Tarih: 26 Haziran 2021

Yorum: Çok güzel eşime aldım gayet güzel oldu
İsim: S** Ö**
Tarih: 04 Eylül 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Ürünüm geldi ve yine pişman olmadım ürünün kalitesi güzel renkler zaten göründüğü gibi eşime de tam oldu yeşilinide almıştım daha önceden bir kaç rengini daha alıcam galiba tavsiye ederim beden tam almanızı tavsiye ederim kalıp gibi oturuyor güzel duruyor..
İsim: Elif T.
Tarih: 05 Temmuz 2021

Yorum: eşime aldım güzel eşimde beyendi
İsim: **** ****
Tarih: 05 Ağustos 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Güzel kaliteli kumaş, kendi bedenimde aldım uygun oldu.
İsim: T** ı**
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: erkek kardeşime aldım yeri çok güzel kendi bedeninizi alın
Tarih: 15 Ağustos 2021

Yorum: beden ölcüleri tam geldi başarılı
İsim: M** ş**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: Tam bedeninizi alin tavsiye ederim
İsim: M** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Nisan 2022

Yorum: Beden büyük alın
İsim: A** E** B**
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: Ürün güzel ben kız kardeşime okulda gitmesi için s beden aldım tam oldu.
İsim: Sümeyye Y.
Tarih: 15 Eylül 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Güzeldi tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Yasemin K.
Tarih: 28 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: beden tam rengi canlı.
İsim: E** F**
Tarih: 29 Mayıs 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Babama aldım çok memnun kaldı
İsim: Y** Ç**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: bedeninize göre alın malı kaliteli
İsim: M** Ö**
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: eşime aldım rengi kumaşı çok güzel severek kullanıyor
İsim: F** A**
Tarih: 12 Mayıs 2022

Yorum: Çok kaliteli çok güzel babama aldım çok beğendi kalıpları tam
İsim: K** A**
Beden: 12 Haziran 2023

Yorum: Beden biraz büyük geldi
İsim: S** O**
Tarih: 16 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Rengi çok güzel kızıma okul için aldım satıcıya teşekkür ediyorum
İsim: E** D** B**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Gayet iyi ürün yorumlara bakarak karar verdim rahat kalıp olduğu için günlük giyim de bedeninizi alın derim, Normalde L giyorum Rahat kalıp olduğun dan M beden aldım gayet güzel toplam da 5 renk aldım tavsiye ederim,
İsim: E** K**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Ürün güzel istedim beden geldi gayet hoş ve güzel biraz geç geldi ama sonuçta elime ulaştı o yüzden puan kırdım
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Çok kaliteli
İsim: G** S**
Beden: 26 Ağustos 2024

Yorum: rengi güzel
İsim: E** G**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: ürün birebir aynı geldi beden tam oldu kendi bedenizi almanızı tavsiye ederim kumaş çok güzel
İsim: F** E**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Kumas olarak iyi ama kollari biraz uzun gibi ..
İsim: M** Ç**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Tam kalıp bir üründür
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: bedeniniz neyse onu alın salaş ayrica önü lekeli ürün gönderildi değiştirip 2 beden küçüğünü alacağım
İsim: Y** M** S**
Tarih: 03 Ağustos 2024

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: yorum yapamıyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Konu ile ilgili Trendyol müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: reng mavimi gidiyor?
Cevap: Merhaba , ürün mavi renktir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hediye paketi oluyomu
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, yoğunluk nedeniyle siparişinize hediye paketi yapılamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 174 78 hangi beden
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 170 boy 70 kilo S beden küçükmu gelir acaba
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. boy 181, kilo 71. kac beden bana tam fit olur ?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: renk saks mavisi olarak görseldeki gibi mi geliyor ?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ürün görseldeki gibi tarafınıza iletilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürün dar kalıpmı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba kalıp slim fit mi

Soru: aldık çok beyendik sarısınıda alacaktım m beden kalmamış gelirmi acaba
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, stoklarımız güncellenmektedir, fakat güncelleme tarihi ile ilgili net bilgi paylaşılmamıştır. İlanlarımızı takip ederek güncel ürün ve stoklarımızdan haberdar olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boy 191 kilo 113 xxl uygunmudur?

Soru: Merhaba eşim için almak istiyorum boy 1.90 kilo 90 hangi beden olur sizce

Soru: 187 boy 84 kilo hangi beden almalıyım

Soru: 1.70 boy 59 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba renk tam olarak bu mu? Acaba
Cevap: Merhaba, Evet renk bu şekildedir. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 160 boy 65 kilo kaç beden uygun olur acaba

Soru: boy 1.83 kilo 90 hangi beden olur?

Soru: 1.77 boy 78 kilo hangi beden olur

Soru: boy 1.75 kilo 78 acaba hangi bedeni tavsiye edersiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 93 kilo 177 boy hangi beden olur

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Resim Galerisi

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü