% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Aybike

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,081
0
15
% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürün Alınmaya Değer Mi?
% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Şu Anki Değeri 279.99 Tl'den Satılmaktadır.

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Gerçekten İyi Mi?

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Hakkında yaklaşık 782 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürünün Detayları

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürününün Satıcısı, Buratti % 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 ürününü 279.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 En Son Yapılan Yorumlar
279.99 Tl ye satışta olan % 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
782 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Babama aldım çok güzel kaliteli bir ürün bedeninizi almanızı tavsiye ederim
İsim: R** E**
Tarih: 31 Temmuz 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: Markastok

Yorum: çok güzel çok beğendim eşimede tam oldu 👍
İsim: K** Ö**
Tarih: 14 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Yumuşacık rengi göründügünden de güzel biz çok beğendik. Satıcıya teşekkürler. ( Tam beden bu arada)
İsim: A** A** Y**
Tarih: 14 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Eşime aldım.Cok güzel bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Guzel, sade t-shirt, hep M giyiyor abim, yine tam beden oldu
İsim: F** A**
Tarih: 03 Ağustos 2022

Yorum: Tek kelimeyle muhteşem tam beden alın teşekkür ederim
İsim: E** Ö**
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: rengi de duruşu da gayet güzel. bedeni de tam
İsim: N** Ö** A**
Tarih: 05 Temmuz 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Abime aldım kalitesi çok iyi
İsim: fatma a.
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: ürün çok güzel. bedeninizi alabilirsiniz. tam oluyor. eşime aldım, çok beğendi.
İsim: f** d**
Tarih: 19 Haziran 2022

Yorum: eşime aldım çok beğendi
Tarih: 02 Temmuz 2021

Yorum: Ürünü beğendim kaliteli 78 koliyum M beden tam oldu kendi bedenize göre sipariş verin rengi resimdeki gibi aynı bu arada
İsim: Emrullah K.
Tarih: 17 Haziran 2022

Yorum: rengi cok guzel tam bedeninizi alın.
İsim: M** E** T**
Tarih: 22 Nisan 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Tam üstüme oldu hızlı teslimat için teşekkür ederim
Tarih: 14 Mayıs 2022

Yorum: Gerçekten çok iyi tam bedeninizi alabilirsiniz, babama almıştım ve çok beğendi!
İsim: U** B**
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: ürün cok guzel. sevgilime aldim cok begendi. kendi bedeninizi ala bilirsiniz. tesekkurler❤
Tarih: 16 Mayıs 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Eşime aldım çok beğendi tavsiye ederim
İsim: G** Ç**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: 180 boy 90 kiloyum xl tam oldu. muthis kumas kalitesi. hemen ikinci siparisimi veriyorum.
İsim: h** y**
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: kalite olarak çok güzel paketleme de çok güzel olmuş elinize sağlık yalnız l bedene göre biraz büyük gibi değişim yapabiliriz
İsim: Z** Ö**
Tarih: 22 Nisan 2022

Yorum: Yazın giymek için oldukça uygun. Babalar günü hediyesi olarak babama aldım. Çok beğendi , kumaşını ve rengini çok sevdi. Tam bedeninizi alabilirsiniz .
Tarih: 29 Haziran 2021
Beden: Beden:XXL

Yorum: esime aldim cok begendik renk atilmiyor memenunuz bedenine gore alabilirsniz
Tarih: 14 Ekim 2022

Yorum: Oğluma aldım çok beğendi kaliteli tavsiye ederim alın
İsim: E** A**
Tarih: 10 Mayıs 2022

Yorum: ürünü çok beğendim beklediğim gibi geldi tam bedenenizi alabilirsiniz teşekkürler
İsim: b** t**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: Eşime aldım normalde nautica giyer kendisi ama bunuda çok beğendi hatta 2 rengini daha aldım kumaşı çok güzel bedenini aldım eşimin gayet güzel oldu
İsim: F** A**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: ürünü s beden istedim xl geldi sakın sipariş etmeyin buradan sakın
İsim: Ö** F** İ**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: eşime aldım gayet hos
İsim: handan ç.
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Babama aldım, çok beğendi. Bedeninizi alın.
İsim: B** B**
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: Babama aldım cok begendi ürünleri çok kaliteli ve güzel 👍
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: Rengi mürdüm gibi alıcak olanlar kendi bedeninden bir beden küçük almalı kalıpları çok geniş 180 boy 85 kilo m beden çok iyi oldu
İsim: G** Y**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: rengi kalitesi çok guzel tam bedeniizi alın
İsim: C** K**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Guzel sevdim
İsim: R** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2024

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürüne Dair Sorular

Soru: 72 kilo boy 170
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Renk nedir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün vişne rengidir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.79 boy 84 kg
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ürün yüzde kaç pamuk??
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba , ürün materyali : % 100 Pamuk şeklinde belirtilmiştir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar ürün regular mı slimfit mi

Soru: kaç günde teslim edilir
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, Termin süresi Trendyol tarafından belirlenmektedir. Siparişiniz 1-4 iş günü içerisinde gönderim sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: kilo 125 gögüs125 bel 125 boy 1.80 kac beden almam lazım ?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Bedenleri ne zaman gelir acaba
Cevap: Değerli müşterimiz Merhaba, Stoklarımız güncellenmektedir. Fakat güncelleme tarihi ile ilgili net bilgi verilmemiştir. Stok' a gelince haber butonuna tıklayarak haberdar olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kalıpları dar kesimmi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 186 76 hangi bedende uygundur

Soru: Ürün Pamuklu mu
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ürün içeriği ½100 pamuktur. Anlayışınız için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar ürün slim fit mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, ürününüzün kalitesi hakkında bilgi verebilir misiniz?
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Marka : Buratti Model : T-shirt Sezon : İlkbahar/Yaz Materyal : % 100 Pamuklu Yaka Bilgisi : Polo Yaka Kol Bilgisi : Kısa Kol Ürünlerimiz pamuklu olup kumaşı rahatsızlık vermez yaz için oldukça kullanışlı bir üründür. Ayrıca 6 ay garanti analiz süreleri mevcuttur. Bilginize sunarım. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: m bedeni ne zaman gelir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, stoklarımız güncellenmektedir, fakat güncelleme tarihi ile ilgili net bilgi paylaşılmamıştır. İlanlarımızı takip ederek güncel ürün ve stoklarımızdan haberdar olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürününüz slim fit mi ? 1.85 boy 69 kg hangi beden olur ?

Soru: Kolay gelsin rıca etsem sizden l bedenin iki koltuk arası ölçüsü verebilirmisiniz zahmet olmasa size kolay gelsin teşekkürler ölçüye göre alım yapim
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz bilgi mevcut değildir standart bedendir. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz

Soru: merhaba mankendeki kaç beden
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Manken Ölçüsü : Boy : 1.87 cm / Göğüs : 102 cm / Bel : 87 cm / Basen : 102 cm / Beden : M olarak belirtilmektedir. keyifli alışverişler dileriz.

Soru: slim fit mi

Soru: boy 185 kilo 60 kac beden almalim ben efandim

Soru: Slim fit midir öğrenebilir miyim

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürünün Fotoğrafları

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü