% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Sevgi

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
3,092
0
0
% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Anlık Fiyatı 279.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Hakkında yaklaşık 492 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürün Tanıtımı

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürününün Satıcısı, Buratti % 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 ürününü 279.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Yorumlar Hakkında Bilgi
279.99 Tl ye satışta olan % 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
492 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Babam icin aldim cok begendik durusu guzel oldu bedeninizi alabilirsiniz
İsim: k** ç**
Tarih: 15 Temmuz 2021
Beden: Beden:L
Satıcı: Markastok

Yorum: bedeninizin bir tık büyüğünü alın dar kesim ama ürün gayet kaliteli
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ekim 2022

Yorum: Gayet güzel bedeninizi alin
İsim: İ** b** S**
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: eşime aldım. çox kaliteli
Tarih: 20 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün çok kaliteli ve güzel m beden aldık 175 boy 80 kilo eşime tam oldu gidip mağaza da deneyerek alsak ancak bu kadar olurdu çok beğendik kargo hızı süper 🥰
İsim: D** H**
Tarih: 29 Nisan 2022
Beden: Beden:M

Yorum: erkek arkadaşıma aldım. tam kalıb
Tarih: 04 Eylül 2022

Yorum: Ürünün kalitesi güzel tam beden alın
İsim: E** G** ç**
Tarih: 29 Haziran 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: 1.75 boyunda 76 kilo olan erkek arkadaşıma m beden aldım tam oldu ürün gayet güzel
İsim: Nalan D. C.
Tarih: 26 Haziran 2021

Yorum: Bedeni tam oldu gayet iyi
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: çok güzel çok beğendim eşimede tam oldu . kargocudan hiç memnun kalmadım bence MNG kargoyla iş yapmazsaniz daha çok müşteriniz olabilir 👍
İsim: K** Ö**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: bedeniniz alabilirsiniz, kumaşı güzel ve rahat
İsim: O** Z**
Tarih: 02 Temmuz 2022

Yorum: 173 boy ve 75 kiloyum M beden tam oldu. Ürün kaliteli ve güzel
İsim: İ** G**
Tarih: 09 Mayıs 2022

Yorum: oğlum için aldım L aldık 82 kilo M beden de olurmuş
İsim: d** s**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Tam beden alabilirsiniz gayet kaliteli duruyor
İsim: D** K**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel teşekkürler
İsim: M** A**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: kardeşime almıştım çok güzel ve kaliteli paketlemesi de gayet güzel başarılı
İsim: P** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı çok güzel fakat iç belli ediyor
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: hediye almıştım çok beğendim
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Mthiş bi ürün
İsim: T** O**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: S aldım ama M gibi geldi bunun haricinde iyi ürün
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: ürün yüzde yüz pamuk. kargo hızlıydı. tam beden alabilirsiniz.
İsim: y** G**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı güzel
İsim: Y** k**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: gayet hoş sorun yok
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: aldim
Tarih: 28 Ağustos 2023

Yorum: Bir beden küçük alın
İsim: C** D**
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Boy:184cm

Yorum: 1,78 - 78 kg M beden almıştım, bana az biraz salaş geldi daralttım, S beden olmazdı
İsim: E** S**
Tarih: 18 Mayıs 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: bir beden küçük alınmalı
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: kumaşı kalitesi duruşu çok güzel..oğlum için aldım ve çok beğendi.tam bedenini alabilirsiniz..kaliteli ve bu fiyata kacmaz
İsim: G** B**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz güzel bir ürün beyaz olduğu için bir miktar iç gösteriyor ama normal derecede
İsim: S** A**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Eşime aldım kalıbı kumaşı gayet güzel
İsim: Merve Y.
Tarih: 21 Haziran 2023

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: dar kalıpmı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kalıbı nedir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 100 tane alabilirmyz
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Konu ile ilgili Trendyol müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 1.90 boy 84 kilo

Soru: 171 boy, 70 kilo hangi beden?

Soru: içini belli edermi acaba atleti fln
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, üretici firma tarafından bu yönde bilgi verilmemiştir. Anlayışınız için teşekkür eder , keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürün solma yapar mı ve çok iç gösteriyor mu
Cevap: Merhaba değerli mütşerimiz iç göstermemektedir. Solma yıkama talimatlarına uygun yıkamanız durumunda oljuşmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: penyemidir lakos mudur
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Materyal : % 100 Pamuk olarak belirtilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 179 105 kilo kilom kalıpliyim

Soru: boy 168 hangi beden almalıyım

Soru: ürün çekme yapar mı
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünümüz %100 pamuk materyalden üretilmiştir. Pamuklu ürünlerde çekme olasılığı bulunmaktadır. Ancak, ürünün iç etiketinde bulunan yıkama talimatlarına uygun şekilde bakım yapıldığında bu risk minimize edilebilir. Ürünün uzun ömürlü ve formunu koruyarak kullanılması için lütfen yıkama talimatlarına dikkat ediniz. Yardımcı olabileceğimiz başka bir konu var mı?

Soru: İyi günler almış aldığım ürünler 1 haftadır kargoda elime ulaşmadı kargo firmasıyla konuştuğumda gözükmediğini kaybolmuş olabileceğini söyledi lütfen iletişime geçer misiniz ürünlerimi ya iade etmek istiyorum ya da yenisini gönderebilir misiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Konu ile ilgili Trendyol müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: şirkete fatura kesiyormusunuz ?

Soru: Merhaba boy 1.74 kilo 71 hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: stoklarınız yenilenecek mi?
Cevap: Değerli müşterimiz Merhaba, Stoklarımız güncellenmektedir. Fakat güncelleme tarihi ile ilgili net bilgi verilmemiştir. Stok' a gelince haber butonuna tıklayarak haberdar olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. İyi günler keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba 178 boy hafif göbek 80 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz Merhaba, Ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Manken ölçüsü : Kilo : 83 kg / boy : 1.90 cm / göğüs : 101 cm / bel : 81 cm / basen : 97 cm / beden : L Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Renk beyaz dimi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz , ürün rengi beyaz olarak belirtilmiştir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 80 kilo 185 boy hangı beden
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürün standart kalıptır. Günlük kullanım bedeninize uygun tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 185 boy 106 kilo hangi beden olur

Soru: salam iyi günlər sifarşimi aldim ama mavi rəng göndermişsiz mən bəyaz sifariş etmişdim

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 Ürüne Ait Resimler

% 100 Pamuk Regular Fit Düğmeli Polo Yaka T Shirt Erkek Polo Yaka T Shirt 5902127 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü