Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 Şu Andaki Fiyatı 199.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 Memnuniyet Durumu Nedir?

Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 Hakkında yaklaşık 27 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 Ürün Bilgisi

Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 Ürününün Satıcısı, Miron Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 ürününü 199.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 Kullanıcı Değerlendirmeleri
199.99 Tl ye satışta olan Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
27 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: fiyatına göre çok güzel
İsim: Y** Ö**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Miron

Yorum: Kumaşı biraz sert ama fiyat performans ürünü
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: ürün çok güzel mükemmel bir kumaş tavsiye ederim
İsim: P** U**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: aynı şekilde buda çok güzel
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Cok guzel 2ci kere sefaris etdim. Bu sifarisde esim icin 3tane gomlek aldim. Paketlenmesi de guzel idi. Tesekur ederim
İsim: Aygun N.
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Tam kalıp qüzel
İsim: r** k**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: eşime aldım çok hoş tam beden alınabilir
İsim: Ö** I**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: tam beden geldi kumaş güzel tavsiye ederim teşekkürler
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Tam beden güzel..
İsim: D** Ü**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Ürün elime ulaştı kargolama çok güzel ve hızlı Fotoğraftaki ile aynı geliyor Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum iyi çalışmalar
İsim: N** v**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: kumaşı çok iyi
İsim: M** Ç**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: kumaşı çok iyi bir beden büyük alınabilir rahat etmek açısından
İsim: Z** Ş**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Boy 180 kilo 80 efendim. kaç ölçü uyar ?
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre L beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 179 boy 120 kilo 2xl olur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre XXL beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: Merhaba. Antrasit reng XL ölçü stokta kalmışmıdır ? Karın ölçü 110sm XL normal uyarmı ? lütfen cevaplayın
Cevap: Merhabalar boy ve kilo bilgilerinizi bizimle paylaşır mısınız?

Soru: 172 boy 80 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 165boy 70 kilo hangi beden seçeyim acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre S beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: model eynindeki hangi razmer?
Cevap: M beden efendim.

Soru: Manken üzerindeki beden neydi
Cevap: Merhabalar mankenin üzerindeki M beden'dir.

Soru: karın bölgesi gizler mi göbek yaani
Cevap: Efendim ürünümüz normal kalıp. Kendi bedeninizi almanizi tavsiye ediyoruz

Soru: iyi günler kolay gelsin 165 boy 70 kiloyum hangi beden önerirsiniz 😚
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre M beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 180 boy, kilo 63 hangi beden almalıyım,

Soru: 180 boy 83 kg hangi beden olur acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre L beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: efendim boy 176 çeki 87 hansi beden iyi gelir?

Soru: Selam efendim boy 1.80 kilo 70 kaç beden öneriyorsunuz?

Soru: 1.83 boy kilo 89 kaç beden uyar
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre XL beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: 168 78 kilo hangi Beden iyi gelir

Soru: 186 boy 90 kilo ne almam gerekir
Cevap: Değerli Müşterimiz öncelikle Miron'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vermiş olduğunuz bilgilere göre XL beden ölçülerinize uygun olacaktır. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.

Soru: boy-175, kilo 95 hangi beden uygun olur

Soru: 9396627480 merhaba efendim ben Azərbaycandan sifariş etdim lutfen olcude ve paketlenmede dikkat edin 3tane farkli 2xl gomlek sifariş etdim. Tesekur sevgilerle
Cevap: Merhabalar paketiniz özenle hazırlanacak.

Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 Detaylı Fotoğraflar

Antrasit Bükümlü Kumaş Polo Yaka Kısa Kollu Tişört- 2420 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü