Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Guzin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,092
0
0
Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 Fiyatına Göre Alınır Mı?
Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 Şimdiki Fiyatı Ile 420.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 Hakkında yaklaşık 15459 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 Açıklama Ve Özellikler

Kolay ütülenebilir, Uzun kollu, Düğmeli yaka, Oxford kumaş, Göğüste nakış logo detaylı, Standart Fit Normal Kesim Gömlek. Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir. Online Özel koleksiyonu ürünüdür. Model Boy: 186 cm Göğüs: 98 cm Bel: 80 cm Basen: 96 cm Numune Bedeni: M %60 Pamuk %40 Polyester >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 ürününü 420.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 Kullanıcı Değerlendirmeleri
420.99 Tl ye satışta olan Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
15459 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok güzel tam bedeninizi alın
İsim: A** Y**
Tarih: 29 Ekim 2021
Beden: Beden:S
Satıcı: AVVA

Yorum: Çok güzel oldu. Bedeninizi almanızı öneririm.
İsim: A** A**
Tarih: 26 Eylül 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: Tam bedeninizi alın. 182 boy ve 84 kiloyum L beden aldım tam oldu. Çok beğendiğim için diğer renklerin de siparişini verdim.
İsim: E** E**
Tarih: 30 Mart 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Bir beden küçük alınabilir
İsim: M** D** A**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Ürün tam bir fiyat performans ürünü. İndirimde yakaladım ve aldım. 1.82 boy 70kg S beden aldım ve çok iyi durdu. Üzerinize yapışmıyor.
İsim: Muhammed A. A.
Tarih: 18 Ekim 2021

Yorum: Kaliteli bir ürün tavsiye ederim tam bedeninizi alın
İsim: E** Ö**
Tarih: 22 Temmuz 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Eşim 75 kilo S beden tam geldi 85 TL indirimden yakaladım kaliteli
İsim: e** y**
Tarih: 22 Nisan 2022

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz. Kesimi güzel 180 boy 92 kiloyum ×L beden tam oldu.
İsim: S** K**
Tarih: 14 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: 1.80 63 kilo s beden tam oldu. Kaliteli bir ürün.
İsim: M** g**
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: tam beden alabilirsiniz harika çok beğendim
İsim: A** R** Ö**
Tarih: 06 Mart 2022

Yorum: bedenimi aldım güzel oldu. tavsiye ederim.
İsim: s** k**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Bir beden küçük alın
İsim: T** A**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: kocama aldım. muhteşem bir gömlek. çok şık duruyor. her rengini aldık
İsim: Y** T**
Tarih: 03 Ağustos 2021

Yorum: Ürün çok şık. İndirimde aldım. Tam beden.
İsim: Ş** Y**
Tarih: 26 Mayıs 2022

Yorum: çok güzel tam bedeninizi alın
İsim: M** P**
Tarih: 30 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: Z** K**
Tarih: 05 Ocak 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: Ürün gayet şık duruyor beğendik 1,80 boy 83 kg eşime m beden tam oldu hatta 1 beden büyük alinabilirmis
İsim: Z** G**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: S beden tam oldu avva kalitesi diyorum alın aldırın
İsim: B** Y**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Boy:178cm

Yorum: cokk iyi tam beden alinmali,
İsim: z** t**
Tarih: 03 Şubat 2022

Yorum: Mükemmel tam bedeninizi alın
İsim: Ü** Y**
Tarih: 10 Mayıs 2023
Beden: Boy:177cm

Yorum: Gayet güzel bi ürün tam bedeninizi almanızı tavsiye ederim
İsim: O** K**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel tam beden
İsim: G** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mart 2023

Yorum: 187 boy 93 kilo L beden tam oldu bir tane daha alacağım
İsim: d** m**
Tarih: 25 Nisan 2022

Yorum: Tam bedenime göre oldu çok iyi
İsim: Z** S** K**
Tarih: 17 Ekim 2021

Yorum: 1,78 boyunda, 81 kiloyum. L beden aldım, gayet güzel oldu. Kaliteli bir gömlek, tavsiye ederim.
İsim: A** K**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Tam beden alabilirsiniz,şık güzel bir gömlek
İsim: S** L**
Tarih: 18 Nisan 2022

Yorum: Avva kalitesi kendini belli ediyor eşime aldım tam bedeninizi alabilirsiniz tavsiye ederim çok güzel
İsim: B** K**
Tarih: 11 Ocak 2022

Yorum: Asiri güzel bir ürün. Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: y** k**
Tarih: 14 Ocak 2022

Yorum: eşime aldım. kaliteli duruşu çok güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 07 Ağustos 2021

Yorum: esim 90 kilo xl bedeni cok güzel oldu , kesinlikle tavsiyem
İsim: ceren e.
Tarih: 08 Ağustos 2022

Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Test.................
Cevap: Anlayamadım efendim

Soru: ürün dar kalip mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün kesimi regular fit olmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 177 boy 87 kg hangi beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: İç göstüriyormu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Sonbahar/Kış Sezonu Ürünüdür. Ürünümüz İç göstermez. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar 168 boy 54kg hangi beden?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XS beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 178 boy 67 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: ic gosteriyomu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz ürünümüz iç göstermemektedir. İyi günler dileriz.

Soru: 178 boy 82 kilo hangi beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 1.76 73 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Yazlik mi. Acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz 2022 Yaz sezonuna aittir. İyi günler dileriz.

Soru: Erkek arkadasim 187 98 kilo hangi beden almam gerek bir de hediye paketi yapabiliyor musunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XL beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. Tüm siparişlerimiz markamıza ait Avva logolu paketler ile gönderilmekte olup, hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 3XL bedeni ne zaman gelir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.78 boy 107 kilo hangi Beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XXL beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: acaba bu mankenlere m ve l giyenleride mi ekleseniz yine biraz fikir olurdu tşk😂
Cevap: Değerli müşterimiz, Numune Bedeni: M 'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boy 1.93 kilo 85
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: yıkanınca çekermi
Cevap: Değerli müşterimiz, oluşabilecek deformasyonların önüne geçebilmek adına ürünün iç etiketinde bulunan yıkama talimatlarına uyarak yıkama yapmanızı tavsiye ederiz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 1.86 boy 80 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''tüm özellikleri gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 1.78 boy , 63 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo,boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: iç gösteriyormu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Stüdyo çekimlerinden kaynaklı değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder. İyi günler dileriz.

Soru: 92 kiloya hangi beden uygundur
Cevap: Değerli müşterimiz, boy ve kilo ölçülerinizi de ekleyerek sorunuzu yeniden iletmenizi rica ederiz. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 Detaylı Fotoğraflar

Erkek Beyaz Düğmeli Yaka Kolay Ütülenebilir Oxford Pamuklu Regular Fit Gömlek E002000 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü