Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Sumeyra

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
543
0
0
Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört En Ucuzu Nerede Bulunur?
Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Şu Andaki Değeri 196.81 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Hakkında yaklaşık 1922 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Ürün Hakkında Bilgi

%50 Pamuk, %50 Polyester, Düz Koyu Gri, Bisiklet Yaka, Slim Fit, Kısa Kol, Cepsiz, 4 Mevsim, AC&Co / Altınyıldız Classics Slim Fit Bisiklet Yaka Kısa Kollu Pamuklu Tişört, Manken Ölçüleri: Boy:1.89Cm, Kilo:80 Kg, Ürün Bedeni:L, Ürün Kodu: 4A4800000001KGR. Yıkama Talimatı: Makine yıkama suyu sıcaklığı 30 dereceyi geçmemelidir. Trikloretilen Hariç Kuru Temizleme Kimyasalları Kullanılır. Çamaşır Suyu Konamaz. Kurutma Makinesinde Kurutulamaz. Düşük Isıda Ütülenmelidir.>_x000D_

Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört ürününü 196.81 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Hakkında Yapılan Yorumlar
196.81 Tl ye satışta olan Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1922 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Çok güzeutam beden alabilirsiniz
İsim: Neslihan Ç.
Tarih: 08 Ocak 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: L beden tam oldu kumaşıda gayet yumuşak kaliteli
İsim: Ş** K**
Tarih: 04 Aralık 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Eşim için aldık çok sevdi rahat ve kullanışlı. tam bedeninizi alın tavsiye ederim.
İsim: Z** K**
Tarih: 08 Haziran 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Güzel kendi bedeninizi alın
İsim: A** K**
Tarih: 30 Ağustos 2022

Yorum: çok güzel tam bedeninizi alın
İsim: O** s**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: tam beden alabilirsiniz memnun kaldık
İsim: Ö** e** K**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Fiyatına göre fena değil ama çok da kaliteli oldupunu söyleyemeyeceğim. İndirimde alınabilir. 185 75 M tam oldu.
İsim: C** A**
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: düşünmeden alınacak bir ürün tam bedeninizi alın
İsim: e** S** y**
Tarih: 12 Mayıs 2022

Yorum: Nişanlıma aldım kalıbı tam kalıp rahat severek kullanıyo
İsim: Z** K**
Tarih: 21 Ocak 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Çok kaliteli tam bedeninizi alın. Boy 178 kilo 73 M tam oldu
İsim: A** Ç**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: İpek gibi yumuşacık geldi babama almıştım çok beğendik
İsim: Ş** K**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: Kaliteli gerçekten almanızı öneririm 1.85 74 kiloyum M çok güzel oldu.Biraz büyük olsun isterseniz L alın zaten slimfit çok sorun yaşamazsınız.
İsim: E** C** S**
Tarih: 09 Mayıs 2022

Yorum: Kaliteli, güzel. Bir beden küçük alınabilir.
İsim: f** ç**
Tarih: 11 Haziran 2022

Yorum: Eşime aldım İndirim kuponu ile çok uyguna denk geldi yumuşak be tam beden
İsim: D** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Temmuz 2024

Yorum: daha önce siyah aldık.ürünü beğendik. 60 kg 1,70 boy oğluma m beden aldık.çok beğenince l beden farklı renklerı de aldık ..
İsim: b** ç**
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: Çok kaliteli. Bir beden büyük alinabilir
İsim: **** ****
Tarih: 01 Ağustos 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Tam Beden alınız boy 1.81 / Kg 85 L beden tam oluyor. Bu fiyata bu kaliteyi bulamazsınız.
İsim: O** A**
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: Kalıbı biraz dar bir beden büyük alınmalı
Tarih: 28 Eylül 2022

Yorum: tam oldu kalitesi güzel.
İsim: S** A**
Tarih: 29 Nisan 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım tam beden alabilirsinizzz
İsim: M** T**
Tarih: 04 Aralık 2022
Beden: Beden:XS

Yorum: çok kaliteli ve tam beden
Tarih: 14 Mayıs 2022
Beden: Beden:3XL

Yorum: Harika bir ürün. Rengi ve dokusu ile mükemmel. Beden, bir beden büyük seçilebilir. 1.81 boy, 100 kilo XL bir tık küçük geldi.
İsim: E** K**
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: babam icin aldik. sadece bu markadan olan tisortlerde rahat ediyor. pamuklu olmasi da yazin terletmiyor serin tutuyor. tam beden
İsim: b** h**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Babama aldım çok güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: E** E**
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: çok kaliteli. vücuda tam oturuyor. bedeniniz neyse onu alabilirsiniz. tam oluyor.
İsim: E** Ö**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: kalitesine kumaşına bayıldık kampanyadan aldım eşime L beden 75 kg tam oldu
Tarih: 02 Ağustos 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Çok kaliteli, 5 al 4 öde ile aldım. Kendime S beden alıyorum
İsim: U** A**
Tarih: 22 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Tam beden alın aldırın kalitesi gerçekten iyi
İsim: A** K**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: kaliteli ürün, kargo hızlı. Tam bedenimde aldım. 173cm 78kg M ölçüsünü aldım tam oldu
İsim: e** m**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: Rengi kumaş kalitesi o kadar güzel ki bayıldımmm. Rahat istiyorsanız bir beden büyük almanızı tavsiye ederim. M bende giyiyordu eşim L aldık istediğimiz gibi oldu.
İsim: T** Ç**
Tarih: 27 Haziran 2022

Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Merak Edilenler Neler?

Soru: neden bu rengi pahali o bir renkleri diyil
Cevap: kontrol sağlayıp tarafınıza dönüs sağlanacaktır efendim

Soru: ürün 100% pamuk mu?
Cevap: Merhaba, ürün %50 Pamuk %50 polyesterdir. İlginiz için teşekkürler.

Soru: xs kol boyunu ögrenebilirmiyim ?
Cevap: Tarafınıza dönüş sağlanacaktır efendim

Soru: Xl beden stok bekliyorum gelir mi
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: Ürünün kırmızı rengide gelecekmi
Cevap: Merhaba, ürünün kırmızı rengi satıştadır. İlginize teşekkürler.

Soru: Ürünün ağırlığı ne kadar
Cevap: Merhaba, ürün ağırlık bilgisi maalesef bulunmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: 1.72 boy 57 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: 5 tane fiyatı ne kadar
Cevap: Merhaba, ürün açıklamaları kısmından model bilgileri ve diğer tüm ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda beden tablosunu da inceleyebilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: 1.70 84 kilo hangi beden uygundur
Cevap: m beden uygundur efendim

Soru: 5 al 4 öde kampanyasından yararlanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz
Cevap: Merhaba, konu ile ilgili Trendyol Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Anlayışınız için teşekkürler.

Soru: salam. 175 boy. 65 kilo. kac belen olur?
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy 1.77 kilo 90 kaç beden almaliyim
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Aynı t-shirt ün farklı renklerinde açıklamada %50 pamuk %50 polyester yazıyor bazılarında %100 pamuk yazıyor nasıl oluyor açıklarmısınız
Cevap: Merhaba, ürünün kumaş karışımları renk bazlı olarak değişebilmektedir. Ürün açıklamaları bölümünden ürün ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: 1.70 boy 68 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: Selam,170 boy 77kğ hangi beden almalıyım

Soru: 1.75 boy 79kilo hangi beden daha iyi olur? bol olmasını istemiyorum M beden olur mu acaba?

Soru: boy 1.80 kilo 90 ortalama bir şey dursun istiyorum. hangi beden?

Soru: 1.75 boy 70 kilo kaç beden olur
Cevap: efendim l yada m beden uygun olacaktır

Soru: Merhaba, M beden ile L beden arasında ne kadar fark var?

Soru: merhaba, antrasit renginin tekrar stoklara girmesi için beklemedeyiz :)
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört Ürün Resimleri

Erkek Koyu Gri Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Bisiklet Yaka Basic Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü