Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Mihriban

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 En Düşük Fiyat Nerede?
Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Anlık Fiyatı 261.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Hakkında yaklaşık 9379 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Detaylı Bilgi

Kısa Kollu, %100 Pamuk, Pike Kumaş, Nefes alır, Serin tutar, Standart Fit Normal Kesim 3 Düğmeli Polo Yaka T-Shirt;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Online Özel koleksiyonu ürünüdür.;Model Boy: 187 cm Göğüs: 103 cm Bel: 82 cmBasen:95 cm;Numune Bedeni: M;%100 Pamuk; >_x000D_

Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 ürününü 261.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Kullanıcı Yorumları
261.99 Tl ye satışta olan Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9379 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: L beden aldım eşime tam oldu . Hızlı gönderi için teşekkür ederim AVVA
İsim: T** G** D**
Tarih: 15 Haziran 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: AVVA

Yorum: müthiş durdu. bedeni tam alin
İsim: e** k**
Tarih: 24 Temmuz 2021

Yorum: Ürün çok güzel ikinci kez bu tişörtten alıyorum. Eşim çok beğeniyor severek giyiyor. Hangi bedenseniz o bedeni alın.
İsim: **** ****
Tarih: 16 Temmuz 2021

Yorum: Eşime aldım tam beden oldu kalitesi duruşu çok güzel
İsim: A** Ö**
Tarih: 23 Temmuz 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok güzel kaliteli. M beden olan eşime aldım.4 renk daha aldım. Kesinlikle alın derim.
İsim: K** T**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: çok güzel tam beden alin
İsim: S** i**
Tarih: 12 Ağustos 2022

Yorum: Tam beden alabilirsiniz rengi bir tık koyu
İsim: A** U**
Tarih: 23 Nisan 2022
Beden: Beden:S

Yorum: eşime aldım babalar günü için gayet güzel bir ürün bedenini alabilirsiniz
Tarih: 01 Temmuz 2021

Yorum: 72 kiloyum normalde m giyiniyorum S beden aldım rahatlıkla oldu
İsim: yusra k.
Tarih: 08 Temmuz 2021

Yorum: Eşime aldım çok güzel duruyor.
İsim: H** K** Y**
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: esim cok begendi tam beden alınabilir
İsim: G** Ö**
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: Paketleme ve teslimat iyiydi, ürünler de güzel. Tam beden alabilirsiniz.
İsim: D** A** E**
Tarih: 29 Temmuz 2022

Yorum: Tam beden alınmalı
İsim: B** A**
Tarih: 15 Ocak 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: Eşime doğum gününde aldım, tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: E** Ü**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: ÇOK GÜZEL KENDİ BEDENİNİZİ ALIN
İsim: O** A**
Tarih: 11 Ekim 2022

Yorum: Avva kalitesi çok güzel yeri kalıp olarak bir beden büyük almanızı tavsiye ederim
İsim: G** K**
Tarih: 13 Haziran 2022

Yorum: babama almıştım indirimden tam bir fiyat performans
İsim: S** G**
Tarih: 23 Haziran 2022
Beden: Beden:3XL

Yorum: İnanılmaz kaliteli rengi de çok güzeldi tam beden oldu
İsim: G** O**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: 1.80 boy , 78 kg l beden aldım çok güzel oldu, eşim çok beğendi
İsim: S** C**
Tarih: 11 Mayıs 2022

Yorum: tam bedenizi alabilirsiniz kaliteli ürün
İsim: E** K**
Tarih: 16 Ocak 2022

Yorum: Nisanlima siparis verdim M beden tam oldu. Yumusacik rengide cok guzel😍
İsim: L** M**
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: kaliteli. beden ölçünüze göre alın tam geliyor
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Ürün gayet güzel. Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: C** U**
Tarih: 21 Ekim 2022

Yorum: çok beğendik kalıbı tam beden. bir b den küçük alınabilir
İsim: B** u**
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: Kumaş kalitesi çok iyi, bedenimi sipariş ettim tam oldu.
İsim: Ü** B**
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: Çok kaliteli eşime aldım tam beden
İsim: N** Y**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Kaliteli güzel ürün.beden tam oldu.
İsim: Gökhan G.
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel hediye almıştım çok beğenildi. Bedeninizi alın
İsim: E** T**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: bedeninizi alabilirsiniz. tavsiye ederim.
İsim: EMRE Ö.
Tarih: 25 Haziran 2022

Yorum: Gayet güzel. Tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: O** G**
Tarih: 13 Eylül 2022

Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Merak Edilenler

Soru: 177 boy 81 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: сапасы калай,материалы түтеленіп кетпейме?
Cevap: Değerli müşterimiz, tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Tarafımızdan kaynaklı bir problem ile karşı karşıya kaldığınızda hesabınızda yer alan Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak inceleme prosedürü hakkında bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba bedenler güncellenir mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: etdiyiniz yanınıza qalmaz inşallah
Cevap: Değerli Müşterimiz, Hesabınızda yer alan Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba boy 178, kilo 95 kaç beden almalıyım?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XL beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: slim fit mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz Slim Fit olarak üretilmiştir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 167 boy 65 kilo kaç beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda S beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: boy 176 kilo 80
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba 1.67 boy 90 kiloyum hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XL beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: boy 1.72 kilo 65 hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda S beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: isdiyeceyim ürün birebir geliyormu mavi renk olacak m beden varmıdır
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: %100 pamukmu
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz %100 PAMUK içermektedir. İyi günler dileriz.

Soru: mrb eşime 3 adet almak istiyorumm boy 1.75 klo 68 kac beden olumludur tşk...

Soru: 171-102 kiloyum hangi beden uyumludur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XXL beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: %100 pamuk değilmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz %100 Pamuk içermektedir. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba... eşim 176 boy 76 kg hangi beden almalıyım? ürünler dar kesim mı? geniş kesim mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 1.83 boy 103 kilo .
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XXL beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 178 boy 83 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Boy 1.72 kg 89

Soru: yeri lakos mu ?
Cevap: Değerli müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz ürünümüzün kumaşı Pike kumaştır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Resim Ve Fotoğraflar

Erkek Koyu Mavi Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü