Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 Alınmaya Değer Mi ?

Saziye

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
5
Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 Alanlar Memnun Mu?
Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 Güncel Fiyatı 629.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 Kaç Kişi Memnun?

Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 Hakkında yaklaşık 905 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 Ürün Tanıtımı

-Beden seçimi için Fotoğraflarda veya Ürün Açıklamasında ki Boy/Kilo/Beden tablosuna göz atınız.

Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 Ürününün Satıcısı, HLT JEANS Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 ürününü 629.0 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 Son Yorumlar
629.0 Tl ye satışta olan Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
905 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: mükemmel tavsiye ederim. boy ve kilomu verdim uygun olan beden tam oldu kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: c** k**
Tarih: 20 Temmuz 2023
Beden: Boy:174cm
Satıcı: HLT JEANS

Yorum: 10/10, tam beden alabilirsiniz. 👍🏻
İsim: F** Ö**
Tarih: 31 Aralık 2022
Beden: Beden:38/30

Yorum: güzel paketleme ve çok kaliteli çok beğendim 28x30 aldım 175 65kiloyum tam oldu teşekkürler :)
İsim: C** Ç**
Tarih: 13 Şubat 2023
Beden: Beden:28/30

Yorum: çok rahat gayet iyi oldu aynı bedeninizi alabilirsiniz
İsim: H** T**
Tarih: 07 Mart 2023
Beden: Beden:34/32

Yorum: Eşime aldim bedeni boyu harika tam oldu,gayet kaliteli güzel bir ürün tavsiye ederim
İsim: M** A**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: cok iyi tam beden super
İsim: a** k**
Tarih: 15 Şubat 2023
Beden: Beden:31/30

Yorum: Eşim için aldım, beğendi. Beden tam oldu
İsim: A** B**
Tarih: 13 Ocak 2023
Beden: Beden:36/30

Yorum: Harika oldu tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** Ş**
Tarih: 12 Kasım 2022
Beden: Beden:33/30

Yorum: çok GÜZEL beden tam teşekkğrler
İsim: h** a**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: esim için aldim cok beğendi kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alın
İsim: Y** U**
Tarih: 25 Ocak 2023
Beden: Beden:36/32

Yorum: Güzel bi urun tam üzerime oturdu tam bedeninizi alin derim
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ekim 2022
Beden: Beden:34/32

Yorum: Eşime hediye almıştım çok beğendi tam bedenini aldım ve çok güzel durdu üzerinde teşekkür ederim Trendyol
İsim: Belkıse D.
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: çok güzel kumaşı duruşu her şeyiyle babama aldım tam oldu bedeninizi alın tam kalıp geliyor
İsim: F** N** T**
Tarih: 28 Eylül 2022
Beden: Beden:34/30

Yorum: Ürünler çok güzel memnun kaldım bu fiyata bu kaliteyi beklemiyordum, ayrıca bedeni tam oldu emeğinize sağlık. Birkaç çeşidini aldım öneririm.
İsim: H** Y**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Eşime aldım begendi gönül rahatlıyla alabilirsiniz tam bedeninizi alınız göbek varsa bir beden büyük alın
İsim: D** A**
Tarih: 21 Ekim 2022
Beden: Beden:32/32

Yorum: kesimi rengi güzel fakat çok kalın ve kaba bir kumaşı var inşallah yikadikca yumuşar biraz. tam beden alabilirsiniz. inidirimdeyken aldık genel manada iyi
İsim: zeynep T. i.
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: bedeniniz ne ise o beden alın çok memnun kaldım
İsim: Y** A**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: kaliteli tavsiye ederim tam numaranız alın
İsim: G** R**
Tarih: 28 Aralık 2022
Beden: Beden:38/30

Yorum: Ürün kalitesi oldukça iyi, kendi bedeninizi alabilirsiniz, bol kesim diye almıştım dar kesim gibi geldi bana ama rahatsız edici değil.
İsim: Hasan Ö.
Tarih: 21 Kasım 2022
Beden: Beden:30/30

Yorum: bedeninizin bir küçüğünü alabilirsiniz
İsim: S** Ş**
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Beden:33/30

Yorum: Çok kaliteli çok güzel bir kot, sadece satın alacakların bilgisi olsun biraz slim fit tarzı. Biraz bol olsun isterseniz bir beden büyük satın alınabilir bence
İsim: A** G**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: eşime aldım tam bedeni iyi oldu
İsim: H** D**
Tarih: 11 Kasım 2022
Beden: Beden:30/30

Yorum: Eşime aldım çok güzel oldu
İsim: E** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Kasım 2022

Yorum: ürün geldi, yorumları okuyarak hareket etmiştim, firmaya ve çalışanlara çok teşekkür ediyorum, gerçekten harika, beden de tam neyse onu alın derim, varsa siyahını alacağım, firma şuan favorimdir, 👋🤗
İsim: O** k**
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: eşime aldim .fiyatına göre güzel .tam beden .maviden 32 30 gidiyordu.bedene.oyle karar verdim .oldu.
İsim: S** S** Y**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Rengi ve modeli çok güzel. Tam bedeninizi alın.
İsim: k** a**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel bir benden büyük alın
İsim: M** Ç**
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: Tam bedenınızı alabılırsınız
İsim: E** E** a**
Tarih: 29 Nisan 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: kendi bedeninizi alabilirsiniz ben güzel bir ürün eşime aldım kilolu normalde gayet güzel oldu fiyat performans ürünü
İsim: Havva I.
Tarih: 01 Mayıs 2023

Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 188 95 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda 34/32 beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: kumaşı nicemidir
Cevap: Hayır normal kalınlık yaz kış giyilebilir.

Soru: merhaba 34/33 yada 34/34 bedenleri stoga girecek mi yakın zamanda kolay gelsin
Cevap: Merhaba 34 ürünler Trendyol HALAT’S mağazamızda mevcuttur. Bu mağazamızda 34 boy yoktur.

Soru: pantolon kalın mi, ince mi
Cevap: Merhaba ürün ince değildir. Kalın sayılır.

Soru: Merhaba boy 1.78 kilo 97 kaç beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda 36/30 beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: boy 34 yokmu
Cevap: Merhaba mankenin boyu 1.88 32 boy rahat oluyor. Bizde 34 boy yok maalesef

Soru: merhaba. boy 180 kilo 80 ne önerirsiniz, fit vücut değilim. iki adet önerin lütfen olmayanı göndereyim
Cevap: Merhaba 32/30 veya 33/30 size uygun olur

Soru: 30 beden 34 boy koyu lacivert varmı
Cevap: Değerli müşterimiz, Trendyoldaki HALAT'S mağazamızdan 34 boy ürünlerimize göz atabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür eder sağlıklı günler dileriz 🌿

Soru: bu rahat kesimdirmi?
Cevap: Merhaba evet bu ürün rahat kesimdir.

Soru: 1.87 75-80arası kilom, dar olmasın manken deki gibi dursun
Cevap: Merhaba 75 kilo için 31/32 80 kilo için 32/32 beden uygundur.

Soru: 163 BOY 75 KİLOYA HANGİ BEDEN OLUR
Cevap: Değerli müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda 32/30 beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba, urun likralimi?
Cevap: Merhaba ürün likralıdır

Soru: boyum 1.78 kilom 106 kaç beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda 36/30 beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: Merhabalar 1.80 boy 84 kg hangi beden uygun olur ?
Cevap: Değerli müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda 33/32 beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: 194 boy : 132KG dar olmicak şekilde uygun beden bulunur mu
Cevap: Merhaba ürün size kısa gelir efendim

Soru: merhaba paça genişliği kaç cm
Cevap: Değerli müşterimiz, 32 beden için paça genişliği 18 cm'dir. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı ve keyifli günler dileriz 🌿

Soru: paça genişliği kaç cm geliyor
Cevap: Değerli müşterimiz, 32 beden için paça genişliği 18 cm'dir. İlginiz için teşekkür eder sağlıklı ve keyifli günler dileriz 🌿

Soru: 62 Kilo boy 1.67 hangi beden olur bana
Cevap: Değerli müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda 29/30 beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: boy 165 kilo 55
Cevap: Değerli müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda 29/30 beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Soru: 1.84 boy, 88 kg kaç beden almalıyım?
Cevap: Değerli müşterimiz, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda 34/32 beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve keyifli günler dileriz.

Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 Görseller

Erkek Koyu Mavi Regular Fit Boru Paça Esnek Likralı Jeans Kot Pantolon Hlthe001977 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü