Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 En Düşük Fiyat Nerede ?

9 Ağu 2023
307
0
0
Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 En Düşük Fiyat Nerede?
Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 262.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Hakkında yaklaşık 6875 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Detaylı Açıklama

Kısa Kollu, %100 Pamuk, Pike Kumaş, Nefes alır, Serin tutar, Standart Fit Normal Kesim 3 Düğmeli Polo Yaka T-Shirt;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Online Özel koleksiyonu ürünüdür.;Model Boy: 189 cm Göğüs: 105 cm Bel: 86 cmBasen:100 cm;Numune Bedeni: M;%100 Pamuk; >_x000D_

Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 ürününü 262.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Yorum Ve Değerlendirmeler
262.99 Tl ye satışta olan Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6875 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Gayet güzel kaliteli bir ürün. 1.77 85 kilo Xl beden aldım biraz uzun ama gayet rahat oldu 👍🏻
İsim: Enes B. Ö.
Tarih: 16 Temmuz 2021
Beden: Beden:XL
Satıcı: AVVA

Yorum: Ürün harika kumaşı çok kaliteli tam beden almanızı tavsiye ederim
İsim: Emrah T.
Tarih: 23 Haziran 2022
Beden: Beden:S

Yorum: babama hediye aldım çok beğendi. tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** H**
Tarih: 13 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel kaliteli bedeninizi alın
İsim: F** Ç**
Tarih: 18 Ekim 2021

Yorum: tam beden ala bilirsiniz.çok şık
İsim: ü** x**
Tarih: 23 Haziran 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: rengi çok güzel 1.72 76 kilo olan babama m beden aldım çok güzel oldu
İsim: **** ****
Tarih: 28 Haziran 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Tam beden alabilirsiniz avva kalitesi
İsim: Ebru İ.
Tarih: 28 Haziran 2022

Yorum: Mükemmel bir ürün bedeninize uygun almanızı tavsiye ederim
İsim: F** A**
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: Ürün çok güzel kaliteli bedenleri biraz büyük normalde L beden giyiyorsanız M beden almanız daha iyi olacaktır kargo hızlı bir şekilde ulaşıyor teşekkürler
İsim: g** d**
Tarih: 01 Temmuz 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Normalde XXL giyen biriyim ve XXL aldım tam oldu..Fiyatına göre kaliteli ürün bence.
İsim: k** k**
Tarih: 25 Haziran 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: avva kalitesini biraz düşürmüş olsa da yine tercih ediyorum. bedeni cuk diye oturdu. bedeniniz ne ise onu alın
İsim: C** S**
Tarih: 16 Temmuz 2022

Yorum: Tam beden eşim için aldım tavsiye ederim
İsim: Gülşah S. Ş.
Tarih: 20 Eylül 2022

Yorum: Abime aldığım İçin babama da ertesi gün hemen aldık. Rengi gayet güzel. Kargo hızlı. Tam beden alınmalı.
İsim: Nihan Y.
Tarih: 27 Haziran 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Kalite güzel, hızlı kargo . Kesinlikle bir beden ufak alın derim
İsim: I** K**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: ürün şık ve kaliteli kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: T** Y**
Tarih: 15 Temmuz 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Kalitesi muhteşem kesinlikle alınmalı slim fit yazıyor fakat kalıbı bence büyük eşim 99 kilo xl giyiyor normalde fakat bu modelde slim fit olmasına rağmen xl büyük geldi L aldım
İsim: K** A**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: ürünü tam bedeninizi alabilirsinz
İsim: G** E**
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: eşime aldım çok güzel ve kaliteli
İsim: E** K**
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: Kalıbı geniş, bir beden küçük alınabilir. Fotoğraftaki kadar hoş durmadı daha basit duruyor.
İsim: S** M** B**
Tarih: 18 Temmuz 2022

Yorum: Çok beğendik tam oldu
İsim: h** H** k**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Babam icin aldim gayet guzel ama bir beden kucuk alinmasinda fayda var
İsim: E** D**
Tarih: 23 Temmuz 2022

Yorum: oldukça kaliteli.tam beden
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Ürün güzel kumaş kalitesi iyi 179cm 82 kg M beden giyiyorum geniş oldu
İsim: A** G**
Tarih: 24 Haziran 2022

Yorum: Avva kalitesi hiç şaşmıyor. Kendi bedeninizi alabilirsiniz. Rengi görselden bir tık koyu.
İsim: İ** K**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Arkadasıma hediye olarak aldım üstüne tam oldu. Çok şık ve spor duruyor kendisi de cok beğendi
İsim: P** Ü**
Tarih: 10 Kasım 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Eşime aldım gayet iyi hiç düşünmeden alın
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: çok beğendik eşime aldim beklediğimden daha iyi
İsim: h** h**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: 190 boy 103 kiloyum, atletik yapım var, xl beden aldım, güzel oturdu, ancak alt taraftan 2 cm daha uzun yapılabilirdi, bundan dolayı bir yıldız kırdım yinede giyilebilir, bir kötü izlenim vermiyor 4 tane farklı rengini aldım rahatlıkla giyiyorum
İsim: Kemal P.
Tarih: 28 Nisan 2022

Yorum: renk göründüğünden daha güzel. 180 cm 90 kilo L beden tam oldu.
İsim: C** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mayıs 2023

Yorum: Eşime hediye aldım tam beden çok güzel oldu renk ve kalitesinden memnun kaldık
İsim: F** Ö**
Tarih: 18 Eylül 2022

Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba 1.76 boy 73 kg hangi beden almalıyım?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: boy 1.69 kilo 83hangi beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 1.65 boy 65 kilo geniş omuzluyum hangi beden uygun olur?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda S beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: kalıbı darmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz Slim Fit kesimdir. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba 1,80 boy 80 kilo için Hangi Beden uygun olur acaba Normalde M beden giyiyorum Fakat bu ürünün Kesimini Bilmediğim için sizlere sormak istedim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: geniş kesimmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz Slim Fit olarak üretilmiştir. İlginiz için teşekkür eder, İyi günler dileriz.

Soru: 178 boy 85 kg hangi beden almaliyim?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba ürün tam kalıp mi geniş mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün kalıbı regular fit olmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: makinede yıkama yapınca üründe herhangi boyutun da küçülme olur mu. ve tam beden mi almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz, oluşabilecek deformasyonların önüne geçebilmek adına ürünün iç etiketinde bulunan yıkama talimatlarına uyarak yıkama yapmanızı tavsiye ederiz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba kesimi slmfitmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Slim fit kalıptır. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba boy 190 ceki 70 kac?

Soru: 175 boy kılo 65 beden ne
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda S beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 178 boy kilo 85 hangi beden acaba

Soru: 1.83 boy 87 kg hangi beden olur

Soru: 178 boy 80 kilo hangi beden tam olur

Soru: merhaba 1.75 boy 85 kilo hangi beden olur bu arada göbek var kolay gelsin

Soru: 120-100 tane alabilirmyz
Cevap: Değerli Müşterimiz, talep ettiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: m beden ne zaman stokta olur acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba, ürün çekme yaparmı?
Cevap: Değerli müşterimiz, oluşabilecek deformasyonların önüne geçebilmek adına ürünün iç etiketinde bulunan yıkama talimatlarına uyarak yıkama yapmanızı tavsiye ederiz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Bu ürün ün L yok mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Detay Resimler

Erkek Koyu Vizon Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü